Balandžio „Run“ „City Tide Cool Sports“ šventė

Balandžio 21 d. „Chengdu“ pasaulio žaidynės „Pasaulio žaidimai Naujasis gruodžio mėn. Orientyro verslo rajonas.Šio renginio tema yra „Run“, „Parkour“ pasaulio čempionas ir daugelis įvairių amžiaus sporto entuziastų „bėga“ į verslo rajoną, taip pat čempionų komandas, tokias kaip kamuolių metimas, FPV dronų lenktynių ir interaktyvių virvių netikėtumai Piliečiai patirti madingus projektus.

Vaikai bendrauja akis į akį su pasaulio čempionu

„Parkour“, šis prancūzų mados ekstremalus judėjimas, kilęs devintajame dešimtmetyje, dabar tapo nauju pasaulinių sporto entuziastų mėgstamiausia.„Parkour“ judėjimas daugiausia yra suskirstytas į lenktynes ​​ir laisvę.„Chengdu World“ žaidynės 2025 m. Taip pat dalyvaus „Parkour“ projekte.

Renginyje auditorija pamatė puikius „Parkour“ pasaulio čempiono įgūdžius, kuriuos jis Yiyu ir gerai žinoma „Parkour“ komanda Chengdu mieste.Tuščias, riedėjimas ant žemės, šoninės pusės -ant -grasinančios sienos, anti -grasinantys turėklai … Sunkių judesių serija yra lengvai palengvinta, o kiekviena detalė rodo tobulą profesionalų ir įgūdžių derinį, kad laimėtų auditorijos plojimai.Ponas Liu, pilietis, sakė: „Aš savo mobiliajame telefone žiūrėjau„ Parkour “per televizorių. Mačiau šią sportą pirmoje neprisijungus, pamačiau, kad ši sporto šaka jautėsi per šauni, ypač madingoje vietoje, pavyzdžiui, Skp.” Vadovaudamas profesionalių „parkour“ trenerių, Xiaoxiao Mengwa, atlikdamas sklandų veiksmų, tokių kaip bėgimas, šokinėjimas, laipiojimas, kirtimas ir riedėjimas, seriją, jis sumaniai kirto kliūtis ir skubėjo į galą.

„Vaikai yra labai laimingi. Jie turi galimybę pritraukti lėles, kad galėtų susisiekti su šiais madingais judėjimais, kad vaikai ir pasaulio čempionai būtų labai prasmingi!”

„Renginio srautas“ tampa „laipsniškas„ vartojimas “papildomas“

Renginyje piliečiai draugai taip pat dalyvavo įvairiose pasaulio žaidynių varžybose, vadovaujant profesionaliems treneriams.FPV dronų lenktynių ir kamuolių metimas bei kiti projektai tapo populiariais pasirinkimais, kuriuos visi gali išbandyti.FPV dronų lenktynių patirties srityje piliečiai nešioja profesionalias FPV taures, kad pajustų laimę, kurią sukėlė greitas maršrutinis autobusas.

Ant žemės mėtymo, patirtis sunkiai dirbo, ir kiekvieną kartą, kai jis šaudė, buvo stiprybės ir įgūdžių derinys.Ponas Li žurnalistams sakė: „Aš tik girdėjau tik anksčiau ir šiandien turiu galimybę„ įvaikinti “. Pirmoji perspektyva yra labai jaudinanti.”

Balandžio mėn. „Run“ miestas buvo įkvėptas „World Games“ logotipo dvigubas „U“. , mėgaudamiesi sporto linksmybėmis, o jūs taip pat galite paragauti maisto žavesio.Gamybos svetainėje taip pat buvo parodyta, kaip gaminti tokius rankdarbius kaip ne gretutinis ir dažymo menas, kuris piliečiams suteikė galimybę susisiekti su ne gretuto kultūra iš arti.„Running City“ integruoja sporto renginius į miesto komercinius orientyrus ir jungia sportą, muziką, apsipirkimą, maistą ir tendencijas.Įstojus į verslo rajoną sporto renginiams, bus skatinamas naujas vartojimo gyvybingumas, o renginio „srautas“ tampa „laipsnišku“ vartojimu.

Chengdu Daily Jinguan News Reporter Huang Yi KE

Organizatorių konferencija

Iškart po to, kai šviesos šaltiniai 01 -oje vietoje yra pakeistos į aukščiau esantį šviesos šaltinį, kad būtų išvengta tiesioginio šaudymo; Kondicionavimo sistema.

Šiuo metu buvo baigta „Chengdu High -tech“ sporto centro aparatūros įrenginių pertvarka, o „Eagle Eye Eye“ sistema taip pat pateko į galutinį reguliavimo testą.

Paslauga yra paruošta

Išsamūs pratybos ir tobulina visus aspektus

Atvyko daugiau nei 450 savanorių

Siekdamas užtikrinti saugumą ir sėkmingą Chengdu Tangyou taurės laikymą ir suteikti aukštos kokybės patirtį dalyviams ir žiūrovams, „Chengdu 2024 Tangyou Cup“ vykdomasis komitetas vykdė išsamius pratybas balandžio 15 d.Pratybos apima visus priėmimo, transportavimo, saugumo, žiniasklaidos operacijų, reagavimo į ekstremalias situacijas ir savanorių aspektus ir iš viso dalyvavo beveik 2500 žmonių.Po pratimo įvairūs departamentai ir toliau optimizuoja ir koreguoja pratimų problemas, dar labiau standartizuoja paslaugos detales ir eksploatavimo procesus bei pagerina garantijos galimybes ir paslaugų lygius.

Šiuo metu daugiau nei 450 „Chengdu 2024“ „Tangyou Cup“ savanoriai atvyko vienas po kito, o įvairūs skyriai baigė mokymus prieš pradžia. .

Pirmasis žaidimas taip pat yra badmintono entuziastų karnavalas.Iš Organizacinio komiteto žurnalistas sužinojo, kad Chengdu 2024 Tangyou taurės metu Chengdu High -Tech sporto centro (Anhe Ludong) šiaurės rytų pusėje bus rengiama vienu metu, kad surengtų „Plunksnų jūs praeinate sportinio karnavalo renginį“, įskaitant Badmintono nacionalines lenktynes. , „Fun Sports Patietiška patirtis“ Nuostabi teminė veikla, pavyzdžiui, stovyklavimo stebėjimas.Dabar tikimasi, kad karnavalo scena bus išdėstyta.

Maždaug balandžio 23 d. Dalyvaujančios 2024 m. Tangyou taurės komandos Chengdu ir Pasaulio badmintono federacijos pareigūnai ir Kinijos badintono asociacija atvyks į Čengdu po kitą, buvo kupinas entuziazmo ir pasveikino „Four Seas“ Balandžio 25 d. „Chengdu High“ sporto centras oficialiai atidarys duris. .

Chengdu Daily Jinguan News Reporter Hu RuiKai Chen Hao Organizacinio komiteto nuotraukų konferencija

Įdėkite ištrauktus kraujo mėginius ant konvejerio juostos ir palei lubų takelį, mėginys siunčiamas į patikrinimo terminalą, o pradedamas automatinis patikrinimas …

Sėdėkite ant sofos, išimkite telefoną, įjunkite fotoaparatą ir šaudykite į liežuvį, spustelėkite, kad išsiųstumėte.Vos per 10 minučių ponas Li, pilietis, namuose baigė Kinijos medicinos konsultaciją internete …

Nepriklausomai nuo viso proceso automatizavimo tikrinimo kambario ar internetinių nuotolinių konsultacijų internete ir daiktų internete, technologijos daro didžiulį medicininio gydymo pokytį.

Imties patikrinimas yra automatizuotas viso proceso metu

Keturios ar keturios laboratorijos yra užpildytos įvairiais automatiniais tikrinimo priemonėmis; Imties patikrinimo darbas pagal jų atitinkamas procedūras.

Anksčiau laboratorijos apžiūra imant mažiausiai 20 žmonių, kad ji būtų užpildyta.Dabar antroji savivaldybės ligoninė savarankiškai sukūrė visą proceso sistemą mėginių tikrinimui. iš beveik pusės darbo jėgos išlaidų darbo jėgos.10 žmonių gali atlikti daugiau nei 20 žmonių bandymus.

„Teoriškai mūsų laboratorinių imčių bandymas nereikalauja techninio personalo, kad galėtų dalyvauti.” Ataskaita buvo protinga.Naudodamiesi programinės įrangos programomis ir pranešti apie intelektualią apžvalgą, galite atsispausdinti ir nereikia jokios rankinės peržiūros.”Iš esmės mes pasiekėme visą proceso automatizavimą, informatizavimą ir intelektą iš mėginių rinkimo, patikrinimo ir išsamių procesų aptikimo.”

Internetinės konsultacijos, skirtos siųsti vaistus į namus

Balandžio 16 d. Rytą priešais kliniką sėdėjo tradicinės kinų ir Vakarų medicinos gydytojas Qin Yue Si, Chengdu tradicinės Kinijos ir Vakarų medicinos ligoninės gydytojas, sėdėjo priešais kliniką ir nustatė pacientų, kurie ką tik išsiuntė internete, liežuvį. ligoninė per mobilųjį telefoną.”Tradicinės Kinijos medicinos konsultacijos atkreipia dėmesį į tardymą. Nebūtina naudoti didelio masto egzamino priemonės. Todėl nuo ligoninės interneto ligoninės atidarymo mes pradėjome išbandyti Kinijos medicinos konsultacijas per internetą. Šis poveikis poveikis. Poveikis poveikis. Poveikis poveikis. Poveikis poveikis. Poveikis poveikis. Poveikis poveikis. Poveikis poveikis. Poveikis poveikis. Poveikis poveikis. Poveikis poveikis. Poveikis poveikis. Poveikis poveikis. Poveikis poveikis. Poveikis poveikis. Poveikis poveikis. Poveikis poveikis. Poveikis poveikis. Poveikis poveikis. Poveikis poveikis. Poveikis poveikis. Poveikis poveikis. Poveikis poveikis. Poveikis poveikis. Poveikis poveikis. yra gana gerai “.

Qin Yuezi žurnalistams sakė, kad pacientai, kuriems diagnozuota internete, nebuvo Chengdu dėl jų darbo santykių, todėl jie pasirinko pakartoti internetinį metodą.”Remiantis paciento aprašymu ir liežuvio įvaizdžiu, pacientas iš esmės gali įvertinti dabartinę paciento situaciją. Išrašę vaistą, taip pat galite nusiųsti individualizuotus tradicinius kinų medicinos receptus, tokius kaip Kinijos medicinos skiltelės ir kepta tradicinė kinų medicina tiesiogiai į paciento rankas.

Suprantama, kad ne tik internetinė retransliacija visose provincijose ir miestuose, Chengdu tradicinė Kinijos ir Vakarų medicinos ligoninė taip pat vykdė „Rongqiao Kang“ debesų paskaitų salę ir konsultacijų veiklą.Internete ligoninės tradicinės Kinijos medicinos ekspertai reguliariai konsultuoja kinų ir užjūrio kinų sveikatos konsultacijas, kurios kas du mėnesius yra toli nuo kito žemės galo.Per „Vilties“ ir klausimyno versiją „Dešimt klausimų dainų“ (užklausos formų sudarymo) klausimyno versijos „klausimas“ nutraukia laiko ir erdvės apribojimus, kad būtų galima nuotolinei kinų medicinos diagnozei ir gydymui bei konsultacijai. .

You May Also Like

More From Author