Balandžio mėn. Renginio „srautas“ pakeitė vartojimo „prieaugį“ ir „Naująjį„ Gruodžio miesto miestą “Pasaulio žaidynėse.

Estimated read time 4 min read
Viršelis reporteris Lai Fangjie
Artėja Yu Sheng Baigu vasara, ir tuo metu viskas gražu.
Balandžio 21 d. „Chengdu“ pasaulio žaidynės „Pasaulio žaidimai Naujasis gruodžio mėn. Orientyro verslo rajonas.Šio renginio tema yra „Run“, „Parkour“ pasaulio čempionas ir daugelis įvairių amžiaus sporto entuziastų „bėga“ į verslo rajoną, taip pat čempionų komandas, tokias kaip kamuolių metimas, FPV dronų lenktynių ir interaktyvių virvių netikėtumai Norėdami patirti tendencijos projektą.
„Sportas+verslas+mada“, Ši ryški pavasario diena, begaliniai Chengdu pasaulio žaidimų lūkesčiai buvo pilni!
Balandžio mėn
Madingas orientyras naujas žaidimas
Čempionatas šviečia visame mieste
„Parkour“, šis prancūzų mados ekstremalus judėjimas, kilęs devintajame dešimtmetyje, dabar tapo nauju pasaulinių sporto entuziastų mėgstamiausia.„Parkour Sports“ daugiausia yra suskirstyti į lenktynes ​​ir laisvę.
Renginyje auditorija pamatė puikius „Parkour“ pasaulio čempiono įgūdžius, kuriuos jis Yiyu ir gerai žinoma „Parkour“ komanda Chengdu mieste.Tuščias, riedėjimas ant žemės, šoninės pusės -ant -grasinančios sienos, anti -grasinantys turėklai. auditorijos plojimai.
Verta laukti, kad 2025 m. „Chengdu World“ žaidynės taip pat dalyvaus „parkour“ projekte.Tuo metu auditorija turės galimybę pamatyti nuostabią ekstremalių sporto šakų šventę ir pajusti unikalų „Parkour“ žavesį!
Balandžio mėn
Be puikių ciklonų elito karnizo ir sienų pasirodymų, esančių arti, dar viena „vaikų parkour“ patirtis, kupina juoko ir juoko, taip pat yra akių.Vadovaudamiesi profesionaliems „parkour“ treneriams, Xiaoxiao Morawes, atlikdamas sklandų veiksmų, tokių kaip bėgimas, šokinėjimas, laipiojimas, kirtimas, riedėjimas ir kt., Jie sumaniai perdavė kliūtis ir skubėjo į galą.
„Mes tikimės skatinti sporto dvasią ir šią įdomią ir sudėtingą kylančią sportą per tokią veiklą daugiau jaunų žmonių.” Iš jų sporto tegul tegul sporto talentas, leiskite vaikams sportuoti, tegul tegul jų sporto talentas, leiskite leisti savo sporto talentams, tegul tegul jų sporto talentai, tegul vaikų sporto talentas jie patiria laimę ir įgyti jų mankštos augimas.
Balandžio mėn
Deganti meilės kylanti sporto šventė
Visi žmonės dalijosi pasaulio likimo stiliumi
Be dinamiško parkour pasirodymo, „Civic“ draugai taip pat dalyvauja įvairiose pasaulio žaidimų konkurencijos patirtyje, vadovaujant profesionaliems treneriams.Tokie projektai kaip „FPV Drone Racing“ ir „Mesti“ kamuolius tapo populiarūs pasirinkimai visiems išbandyti.
FPV dronų lenktynių patirties srityje piliečiai nešioja profesionalias FPV taures, kad pajustų laimę, kurią sukėlė greitas maršrutinis autobusas.Žemės metimo lauke patirtis sunkiai dirbo, ir kiekvieną kartą, kai jis šaudė, buvo puikus stiprybės ir įgūdžių derinys.
Ponas Li susijaudinęs sakė: „Aš nesitikėjau, kad FPV dronas buvo tikrai jaudinantis! Aš girdėjau tik anksčiau, pirmoji perspektyva yra įdomesnė ir labai sudėtingesnė”.
FPV dronų lenktynių ir kamuolio metimo atmosfera yra entuziastinga, ir visi mėgaujasi sporto atnešta gyvybingumu ir laime.Tai ne tik Pasaulio žaidimų konkurso projekto patirtis, bet ir sportinė šventė visiems žmonėms.
Dviguba „U“ rinka yra kupina populiarumo
Pasodinta „Pasaulio žaidimų sėklos“
Verta paminėti, kad balandžio mėn. „Run“ miestą įkvėpė „World Games“ logotipas dvigubas „U“ ir sujungė rankas su daugybe gerai žinomų maitinimo prekybininkų, kad sukurtų unikalią dvigubą „U“ rinką.Rinka rinko maisto patiekalus, tokius kaip vietinė išskirtinė Sičuano virtuvė, užsienio kūrybiniai patiekalai, egzotiška virtuvė, desertai ir internetinė juodoji arbata, kad piliečiai taip pat galėtų paragauti maisto žavesio mėgaudamiesi sportu.
Ši veikla vyko po tradicinio Kinijos dirvožemio slėnio.„Gu Yu“ yra šeštoji saulės saulės kolektoriaus terminai, kuriuose yra dvidešimt keturių saulės energijos terminų, o paskutinė saulės baterija pavasarį.Derinant tradicinius papročius, tokius kaip sėjimas ir transplantacija lietaus sezono metu, buvo surengtos „kito pasaulio žaidimų sėklos“ veikla.Pavasaris yra prieblanda, artėja vasara.
Veiklos svetainė
Veiklos svetainė
Veiklos svetainė
Be to, gamybos svetainėje taip pat buvo parodyta, kaip gaminti rankdarbius, tokius kaip nehermento dažymo menas, kuris piliečiams suteikė galimybę susisiekti su ne gretutinio kėlimo kultūra.Šie rankdarbiai ne tik parodo tradicinės Chengdu kultūros žavesį, bet ir suteikia renginiui stiprią kultūrinę atmosferą.
Įstojus į verslo rajoną sporto renginiams, bus paskatintas naujas vartojimo gyvybingumas, o renginio „srautas“ keičia vartojimo „prieaugį“.
Paveikslėlis pagal Pasaulio žaidimų organizacinį komitetą
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author