Autoritetingas naujojo kolegijos stojamojo egzamino aiškinimas ir nauji Gansu švietimo egzaminų instituto pakeitimai

Būdama ketvirtoji naujos kolegijos stojamojo egzamino reformos provincijų partija, Gansu provincija dalyvaus pirmame kolegijos stojimo egzaminą, įgyvendinus išsamią kolegijos stojamojo egzamino reformą.Kuo skiriasi priėmimo egzaminas ir įprastų Gansu provincijos universitetų priėmimo darbas 2024 m.?Neseniai atsakydami į kandidatų ir tėvų dėmesį, Gansu švietimo egzaminų instituto ekspertai atliko autoritetingą aiškinimą.

Pirmasis yra skirtingi tiriamieji tiriamieji.Prieš reformą tik du literatūros ir istorijos ir mokslo bei inžinerijos mokslai buvo įtraukti į paprastųjų kolegijų ir universitetų priėmimo egzaminus Gansu provincijoje Ir inžinerijos kandidatai gali išmokti tik 3 fizikos, chemijos ir biologijos kursus.Įstojimas į kolegiją yra pagrįstas literatūra ir mokslu bei mokslais.

Po reformos kolegijos egzaminas organizuoja egzamino priėmimą pagal „3+1+2“ modelį. ir istoriją.Kandidatai gali pasirinkti mokytis iš 12 derinių pagal savo asmeninius pomėgius, pomėgius, specialybes ir profesionalų studentų priėmimo reikalavimus mokyklai ir sąlygas valdyti mokyklas aukštosiose mokyklose.Įėjimo į kolegiją egzaminas yra pagrįstas „3+1+2“ modeliu. taip pat išmokti 2 duris, išrinktus 4 tiriamuosius asmenis.

Antrasis yra skirtingi laimėjimai.Prieš reformą, visus kandidatų balus sudarė keturi kinų, matematikos (literatūros ir istorijos/mokslo ir inžinerijos), užsienio kalbos ir išsamios (laisvųjų menų išsamios/mokslo sintezės) subjektai, kurių balas 750 balų yra 750 balų .Po reformos bendras kandidatų balas susideda iš 3 vieningų stojamųjų kolegijų tiriamųjų ir trijų selektyvių egzaminų dalykų, kurių rezultatas buvo 750 balų.Tarp jų pirminiai kinų, matematikos ir užsienio kalbų balai yra įtraukti į bendrą kandidatų balą, o kiekvienas balas yra 150 balų. Biologija, 4 atranka 2) Hierarchinis balų konvertavimas paverčiamas bendru kandidatų balu, kiekviename iš jų yra 100 balų.Be to, prieš pat Kolegijos stojamąjį egzaminą vykstant į reformą užsienio kalbos klausymo testas.

Trečia, savanorių nustatymai yra skirtingi.Prieš reformą kolegijos stojimo egzaminas buvo įsteigtas „įstaigos“ padalinyje.Po reformos kolegijos egzamino savanoriai yra įsteigti „Profesionalios kolegijų ir universitetų grupė“. Profesionalus koregavimas atliekamas profesionalioje grupėje.

You May Also Like

More From Author