Autonominės vairavimo įmonės, kurios buvo išvardytos ir įtrauktos į sąrašą.

 Žurnalistas Shi Feiyue Lu Xiao Pekinas pranešė

 „Xiaoma Zhixing“ autonominis vairavimo verslas ir toliau tobulėjo.Balandžio 25 d. Bendrovė ir „Toyota“ Kinija ir GAC „Toyota“ paskelbė, kad trijų šalių bendra įmonė ruošiasi baigti registraciją „Xiaoma Zhixing“ platforma vykdė didelių savaime važiuojančių kelionių paslaugas pirmuose Kinijos miestuose.

 Tai yra pirmasis rinkos veiksmas, kurį paskelbė „Xiaoma Zhixing“ paskelbus apie sąrašą.Neseniai Kinijos vertybinių popierių reguliavimo komisija paskelbė pranešimą apie sąrašų sąrašą ir sąrašą užsienyje, parodydama, kad bendrovė ketina būti įtraukta į JAV sąrašą, o tai taip pat reiškia, kad vienas autonominio vairavimo narys yra eilėje ir sąraše.Tačiau nežinoma, kada jis gali būti įtrauktas į sąrašą ir po įtraukimo į sąrašą.

 Sąrašas, kad būtų galima atidaryti naują finansavimo būdą

 Remiantis oficialia Kinijos vertybinių popierių reguliavimo komisijos svetaine, „Xiaoma Zhixing“ planuoja išleisti ne daugiau kaip 98 149 500 paprastų akcijų ir įtraukta į NASDAQ vertybinių popierių biržą JAV ar Niujorko vertybinių popierių biržoje.

 Tiesą sakant, dar 2021 m. „Xiaoma Zhixing“ atskleidė, kad svarsto sąrašą JAV.Jia Xinguang, automobilių pramonės analitikė, atkreipė dėmesį į tai, kad tuo metu dėl atitinkamos politikos ir lustų problemų L3 ir L4 pramonėje negalėjo iš tikrųjų nusileisti pramonėje.

 Tiesą sakant, per pastaruosius dvejus metus įtrauktos autonominių vairavimo trasų įmonės.„Zhixing“ technologija sėkmingai pateko į Honkongo vertybinių popierių biržą praėjusių metų gruodį.

 Taip pat kreipiasi dėl sąrašų JAV, nors „Wen Yuan Zhiye“ praėjusių metų rugpjūčio mėn. Baigė užjūrio sąrašą, jis vis dar yra artimas tam, kai paraiškos galiojimo laikas pasibaigia, ir jokios pažangos nebuvo matyti.

 „Zhixing“ technologija, kuri buvo įtraukta į Honkongo vertybinių popierių biržą, tapo tamsiuoju žirgu. „Technology“ akcijų kaina siekė 108,5 Honkongo dolerių/akcijų, padidėjo 266%didesne nei išleidimo kaina.

 Zhang Xiaorong, „In -Depth Science and Technology Research Institute“ dekanas„Žurnalistė teigė, kad„ Xiaoma Zhixing “turi stiprias technologines inovacijų galimybes, pilną L4 lygio autonominio vairavimo technologijos, verslo viršelio robotaxi (autonominės vairavimo taksi paslaugos) ir robotuko krūvą. Jis bendradarbiavo su daugeliu gerai žinomų automobilių kompanijų, tokių kaip„ Toyota “.”Sakoma, kad dabartinis vertinimas siekė 8,5 milijardo JAV dolerių, o tai yra viena vertingiausių pasaulyje autonominių vairavimo įmonių, tačiau iki šiol joje vis dar trūksta garsių paraiškų atvejų ir faktinių nusileidimo planų.”

 Kalbant apie priežastį, kodėl pasirinkote sąrašą JAV, “„Žurnalistė apklausė Xiao Ma Zhixing, o spaudos metu kita šalis nepateikė atsakymo.

 Žurnalistė pastebėjo, kad pats Xiao Ma Zhixing buvo įkurtas Silicio slėnyje JAV, o bendrovė tuo pačiu metu buvo išdėstyta Kinijoje ir JAV.„Zhang Xiaorong“ nuomone, JAV turi vieną iš labiausiai subrendusių ir gilesnių kapitalo rinkų pasaulyje, ypač technologijų ir novatoriškų įmonių srityje, JAV akcijų rinkos vertinimas didelio augimo potencialiose įmonėse yra aukštas, o „Xiaoma Zhixing“ dalių akcininkų dalis yra JAV dolerio investuotojai, daugiausia JAV įstaigos, o įtraukimas į JAV sąrašą yra palankios gryniesiems.

 Nuo pat įkūrimo „Xiaoma Zhixing“ palankiai įvertino kapitalą.Remiantis „Tianyan Check“ duomenų statistika, „Xiaoma Zhixing“, įsteigta 2016 m., Baigė 9 finansavimo raundus. užsienyje.Naujausias finansavimo etapas yra 100 milijonų dolerių investicija į „New Future City“ (NEOM) ir jo investicijų fondą NIF (NEOM investicijų fondas) praėjusių metų spalį praėjusių metų spalį.

 Tačiau, palyginti su pastaruosius kelerius metus, per pastaruosius dvejus metus savarankiškos vairavimo pramonės finansavimo veiksmai smarkiai sumažėjo, o įtraukimas tapo įprastu pasirinkimu įmonėms gauti lėšų.

 Komercializavimas yra ilgas procesas

 Šiuo metu „Xiaoma Zhixing“ turi tris pagrindinius pagrindinius verslus: autonomines vairavimo paslaugas, autonominius sunkvežimius ir intelektualų vairavimo verslą keleivių automobiliuose.

 Tačiau, kalbant apie atskleistus bendraamžių duomenis, nes autonominis vairavimas dar nepasiekė didelio masto komercializacijos, nuostoliai yra dažnas reiškinys pramonėje.„Ruqi“, keliaujantys nuo 2021 m. Iki 2023 m. ir 464 milijonai juanių.

 Remiantis Zhang Xiaorong nuomone, nuostoliai taip pat yra priežastis, kodėl šios autonominės vairavimo įmonės pasirenka viešai.”Nors autonominės vairavimo įmonės paprastai susiduria su pelno kaupimo iššūkiais, jos gali gauti finansinę paramą, kad skatintų technologinę plėtrą ir komercializavimą įtraukdami sąrašą. Autonominis vairavimas yra ypač sudegintas. Tai yra kapitalo stiprioji pramonė., Įrašas gali atverti būtinus finansavimo kanalus. „

 Tačiau įtraukimas į sąrašą gali padidinti įmonių populiarumą ir pritraukti investicijas, o tai taip pat sukelia daugiau norminių reikalavimų ir rinkos spaudimo.

 ”Įmones reikia nuolat optimizuoti atsižvelgiant į technologines inovacijas, išlaidų kontrolę ir verslo modelį, kad būtų galima pasiekti tvarų vystymąsi.” Turėtų sutelkti dėmesį į technologines naujoves technologinių naujovių auginime rinkos auginimą, palaipsniui įgyvendinti komercializavimą ir tuo pačiu metu nustatyti sveikus grynųjų pinigų srautus ir savęs hematopoetinius sugebėjimus.

 Iš oficialios atskleistos verslo pažangos matoma, kad „Pony Zhixing“ įgijo bepiločių komercializacijos pilotų kvalifikaciją ir autonomines vairavimo demonstracijas daugelyje Kinijos miestų: 2022 m. Lapkričio mėn Išleidžiamas savarankiškas vairavimas, o „Xiaoma Zhixing“ tapo pirmąja įmone, turinti nepilotuojamą bandymo kvalifikaciją, kad būtų pradėta „priekinė eilutė, yra kažkas galinėje eilėje“ Pekine; Mišrus intelektualių prijungtų automobilių komercializavimas (autonominis vairavimas) nepilotuojamas komercializavimas, o „Xiaoma Zhixing“ tapo vienintele bendrove, kuri buvo išrinkta pilotu; Oro uostas ir Pekinas Yizhuangas.

You May Also Like

More From Author