Auksinis Huijiu dienos limitas!Maisto ETF (515710) rinkoje padidėjo daugiau nei 2%, o maisto ir gėrimo sektorius pirmą kartą užėmė „Auksinių sąrašų“ sąrašą!

Estimated read time 3 min read

Šiandien (2024 m. Balandžio 22 d.) Bilko valgymo ir gėrimo sektorius.Maisto ir gėrimų sektorius padidėjo 3 iš 30 Citic lygio pramonės sričių.Atspindi bendrą sektoriaus tendencijąMaisto ETF kaina (515710) išaugo 2,21%.

Paveikslėlio šaltinis: sniego gniūžtė

Kalbant apie ingredientų atsargas, alkoholinių gėrimų atsargos visapusiškai užpuolė, o „Jinhui“ vynas turi didelę dienos ribą. ir „Wuliangye“ pakilo daugiau nei 1%.

Paveikslėlio šaltinis: vėjas

Kalbant apie lėšas, valgymo ir gėrimo sektoriui dar kartą teikia pirmenybė pagrindinės lėšos.Vėjo duomenys rodo, kad nuo post -post,Pagrindinių maisto ir gėrimų sektoriaus pagrindinių lėšų srautas viršijo 1,5 milijardo juanių, o tai buvo pirmasis iš 30 „Citic“ lygio pramonės šakų.

Paveikslėlio šaltinis: vėjas

Pastaruoju metu Nacionalinis statistikos biuras paskelbė duomenis. 6,7%metų -on -aear.Nuo sausio iki kovo mėn. Alkoholinių gėrimų gamyba Kinijos įmonėse, aukštesnis nei nurodytas dydis, buvo 1,256 mln. Litrų, ty 6,0%daugiau nei per metus.

Šiuo metu valgymo ir gėrimo sektoriaus vertinimas vis dar yra žemas.Remiantis vėjo duomenimis, baigiant paskutinę prekybos dieną (balandžio 19 d.), Maisto indekso maisto indekso kainos ir mokinių santykis buvo 23,91 karto.Jis yra žemo lygio – 13,14%taškų per pastaruosius 10 metų,Vidutinės ir ilgos ilgalaikės konfigūracijos ekonominis efektyvumas yra ryškus.

Paveikslėlio šaltinis: vėjas

Laukdamas rinkos perspektyvos, „Everbright“ vertybiniai popieriai pasiūlė, kad alkoholinių gėrimų atžvilgiu kartu su ankstesniu durų atidarymu, „Wine Company“ pirmojo ketvirčio pranešimo rezultatai turi pranašumų, palyginti su kitais sektoriais Rekomenduojama atkreipti dėmesį į trumpalaikę katalizę, pateiktą pirmojo ketvirčio ataskaitos sesijoje. Lūkesčiai dėl pagerėjusių lūkesčių.

Vienas -spustelėkite pagrindinį valgymo ir gėrimo sektoriaus turtą, ETF (515710) susiję produktai ir maistas.Remiantis CSI indekso bendrovės statistika, „Food ETF“ (515710) seka Kinijos recepto maisto ir gėrimų pramonės temų indeksą, viršijantį 60 % aukštos, aukštos, aukštos alkoholinių gėrimų pirmaujančių atsargų ir ir Beveik 40 % pozicijų, pieno produktų, prieskonių, alaus ir kitų padalinių. Pagrindinės sektoriaus atsargos, dešimtukai – „Mao Wu Lufen Yang“, „Yili“, „Haitian Weiye“, „Qingdao“ alus ir kt.

Straipsnio nuotraukos ir duomenys yra gauti iš Šanchajaus -henzheno biržos, „Huabao“ fondo, vėjo, sniego gniūžtės ir kt., Nuo 2024 m. Balandžio 22 d.Rizikos priminimas: Maisto ETF (515710) Pasyvus stebėjimo CSI temos indeksas apie maisto ir gėrimų pramonę.Rodomos indekso ingredientų akcijos tik.Fondo valdytojo rizikos lygis yra R3-MID rizika, tinkama tinkamai įvertinti C3 (balanso tipą) ir aukštesnius investuotojus.Bet kokia šiame straipsnyje rodoma informacija (įskaitant, bet tuo neapsiribojant, atskiras akcijas, komentarus, prognozes, diagramas, rodiklius, teorijas, bet kokią išraiškos formą ir kt.) Naudojama tik kaip nuoroda. Investicijų elgesys.Be to, bet koks požiūris, analizė ir prognozė šiame straipsnyje nėra jokios formos investavimo pasiūlymų skaitytojams, taip pat neprisiima atsakomybės už tiesioginius ar netiesioginius nuostolius, kuriuos sukelia šio straipsnio turinys.Fondo investicijos yra rizikingos,Ankstesnis fondo rezultatas neatspindi jo būsimų rezultatų.Fondo investicijos turi būti atsargios.

You May Also Like

More From Author