Atrakinkite naują slaptažodį, kaip universalinės parduotuvės gali pasivyti?

Estimated read time 8 min read
Antraštė: „Meilong Town Yishidan“ universalinė parduotuvė birželio 30 d
Panašu, kad tradicinių universalinių parduotuvių formatų nuosmukis tapo tendencija.Nuo Iseyan, Ramiojo vandenyno universalinės parduotuvės ir „Land Plaza“ Meilong mieste, atsisveikinimo su Šanchajaus turgumi iki uždarų 6 -osios pagrindinės parduotuvės, Huilian komercinio pastato ir Šanchajaus moterų produktų parduotuvių.Tuo pačiu metu prekybos centras pradėjo greitą plėtrą. Milijonas kvadratinių metrų, tai yra nauja per 5 metus.
Yra „E -komercijos“ platformos, kuriose galima persekioti internetu, ir yra prekybos centrų, kuriuose yra prekybos centrai, neprisijungę.Žurnalistės tyrimas nustatė, kad pastaraisiais metais nemažai universalinių parduotuvių pakeitė savo makaronus, kad galėtų ieškoti „Nirvana“.Fizinio verslo eroje nebėra „gulėjimo“, jis ne tik atsistoja ir veikia, bet ir greičiau nei bet kas kitas.
Senas tradicinių universalinių parduotuvių naujos prasmės trūkumas uždarytas parduotuves
Kovo 25 d. „Ise Dan“ universalinė parduotuvė, Ltd., Šanchajaus Meilongo miestelis, paskelbė, kad oficialiai nutrauks savo verslą 2024 m. Birželio 30 d., Dėl kurio daugelis Šanchajaus piliečių padarė Boo.
„Isendan“ kadaise buvo mados ir tendencijos simbolis ir ėmėsi iniciatyvos pristatyti daugybę japonų ir užjūrio prekės ženklų.Ypač „Innean“, „Meilong Town“, „Meilong Town Plaza“ ir aplinkiniai „Citic Taifu“ ir „Hang Lung“ aikštė suformavo „Meitai Hengjin trikampį“, kuris yra Šanchajaus aukšto verslo atstovas.
Per „Qingming“ mažą atostogų metu „Innean“, Meilong Town pradėjo reklamuoti leidimą, kad pagreitintų rekolekciją.Tačiau, palyginti su „nostalginiu vėju“, prekybos centro populiarumas nėra toks didelis.
Ponia Lu dirbo biurų pastate vakariniame Nanjingo kelyje.Vidurdienį aš pietavau Ishidane, Meilong miestelyje, ir su savo kolegomis apžiūrėjau ratą, norėdamas pamatyti naujus kostiumus ir kosmetiką.”Girdėjau, kad ruošiuosi uždaryti parduotuvę, tiesiog norėjau dar kartą pasižvalgyti. Nesitikėjau, kad čia esantys prekės ženklai ir maketai nepasikeitė arba jie atrodo panašūs į tuos metus. Tradiciškai, žemo rakto, bet trūksta Naujos idėjos, nenuostabu, kad dabar nėra nė vieno “.
Grožis pirmame aukšte, grožis ir apatiniai drabužiai antrame aukšte, trečiame aukšte ir aukščiau, iš esmės yra drabužiai, batai, krepšiai ir aksesuarai.Maisto prekių parduotuvės, restoranai ir grožio parduotuvės yra atsitiktinai platinamos kiekviename aukšte.Jauni vartotojai, kurie kilę iš „Heardas“, žinia, internete paliko pranešimą, permušę kortelę: „Senasis madingas prekybos centras yra ir regėjimo jausmas, tarsi grįžimas į praėjusį šimtmetį“.
Ne tik Ise Dan.Vasario 18 d. Šanchajaus šeštoji universalinė parduotuvė oficialiai uždarė parduotuvę, kai operacija buvo uždaryta.Anksčiau „Ramiojo vandenyno“ universalinė parduotuvė „Huaihai Store“, „Xinke Station Store“ ir „Land Plaza“ buvo uždarytos iš eilės.Kituose miestuose nėra neįprasta uždaryti universalinių parduotuvių duris.
Pagrindinė patirtis patirti kilimą
Šanchajus yra šiuolaikinių Kinijos universalinių parduotuvių formatų gimtinė.Pirmoji laivų universalinė parduotuvė, viena iš keturių pagrindinių Nandjing Road kompanijų, yra Šanchajaus universalinių parduotuvių pramonės protėvis.1995 m. Atidarė pirmuosius aštuoniasdešimt BAI, tai yra pirmoji didelė Kinijos universalinė parduotuvė, kuri bendrai bendrai įmonei Kinijoje.Nuo to laiko universalinės parduotuvės formatas buvo įtrauktas į „Auksinį amžių“.
Tačiau augant E komercijai, žmonės gali lengvai apsipirkti mobiliaisiais telefonais, neišleisdami laiko į fizines parduotuves. Vietos, skirtos pritraukti trauką, pritraukiamos patrauklių lankytinų vietų daug vartotojų.Universalinių parduotuvių konkurencingumas buvo rimtai ginčijamas.
Pramonės atstovai teigė, kad daugelis veteranų parduotuvių atidarė daugiau nei dešimt metų ar net dešimtmečius.Pakeitus laiką ir atnaujinus vartotojų paklausą, šis tradicinis verslo modelis turi sunkumų patenkinti dabartinius vartotojų poreikius.”Be paties produkto, vartotojai vertina komfortą, patogumą ir susidomėjimą apsipirkimo procesu. Tai būtent universalinių parduotuvių trūkumai.”
Palyginti su tradicinėmis universalinėmis parduotuvėmis, Šanchajaus prekybos centrai buvo daugiau, didesni ir toliau.Remiantis Šanchajaus prekybos centrų asociacijos statistika, nuo 2023 m. Pabaigos buvo 381 esami prekybos centrai (daugiau nei 30 000 kvadratinių metrų), o bendras statybų plotas buvo 28,2576 mln. Kvadratinių metrų.Tarp jų yra 16 „Super -Large“ prekybos centrų, turinčių daugiau nei 200 000 kvadratinių metrų, įskaitant Lujiazui Šanchajaus centrą, Šanchajaus pasaulinį uostą, Pentagoną ir Nanxiango įspūdį.
Šiandien prekybos centras tapo pagrindine fizinio verslo jėga. Prekybos centrai, mažesni nei 10 000 kvadratinių metrų, supjaustė kelis segmentus, tokius kaip tėvų vaikas, Yi Lao, sporto varžybos ir pramogų treniruotės.
Turtingas verslo derinys, kad išlaikytų srautą neprisijungus
Rinkdamas įvairius formates, prekybos centras vartotojams teikia geras kosmoso aplinkosaugos paslaugas, sukuria svarbiausius scenos temas, pritraukia vartotojus, išlaiko vartotojus ir tampa srauto neprisijungus kolekcija.
Kaip didžiausias prekybos centras centriniame Šanchajaus mieste, 2023 m. Šanchajaus pasaulinis uostas pasiekė gerą 20,3 milijardo juanių rezultatą metinėse pardavimo pajamos, viršijančias 17,1 milijardo juanių Šanchajaus Hang Lung Plaza, ir stabiliai užėmė aukščiausią vietą Šanchajaus komerciniame komerciniame komerciniame juanyje. Pardavimų sąrašas.Nuo „didelio ir dirvožemio“, kuris buvo „juokėsi“ prieš dešimt metų iki šiandienos „Crown Crown“ ir „Popular King“, ką Šanchajaus globalus uostas padarė teisingai?
„Global Harbour“ kasmet nuolat koreguoja ir atnaujina prekės ženklo formatą. Vidutinis metinis naujas rodiklis yra beveik 10%. Pramogos „Hanfu“ ir kt., Derliaus nuimkite didžiulį keleivių srautą prekybos centre.Be to, „Shanghai Global Port“ taip pat integruoja įvairiapusę meno veiklą į kasdienes verslo operacijas.4 -ojo aukšto pramogų salė buvo atnaujinta. Kitos parodos.
Jame taip pat daugiausia dėmesio skiriama „All -Age“ klientų bazei, o „Hongqiao Nanfeng City“ naudoja tėvų ir vaikų formatą kaip įėjimo prievadą.Devyniaisiais atidarymo metais „Hongqiao Nanfeng City“ prieširdis kiekvienais metais yra nuo 6 iki 7 IP.Daugiausia dėmesio skiriama tėvų vaikams, yra įvairių formatų, tokių kaip mažmeninė prekyba, švietimo ir pramogų patirtis, ir prekės ženklas yra gana baigtas, nustatant „Puxi“ tėvų -vaikų prekybos centro etaloninį vaizdą.
Siekdamas leisti „kūdikio“ tėvams susitvarkyti su širdimi, Hongqiao Nanfeng City perkėlė daug smegenų.Pavyzdžiui, tuo pačiu metu, kai prieširdis daro IP, jis atvėrė mirksinčias automobilių prekės ženklų zonas ir supranta, kad „stebint automobilį stebint automobilį“ vartojimo patirtis yra naudojama.Pvz., Ne -žiemos ir vasaros atostogos, pristatant „Art IP“, pritraukiantį aplinkinius baltųjų apykaklių darbuotojus, praturtinant klientų bazės šaltinį, sukuriant galimybes ne laisvai maitinančioms parduotuvėms ir kt.
【Papildoma literatūra】
Raskite savo padėties nustatymą ir nuolatinį atnaujinimą bei koregavimą
Leiskite vartotojams „dažnai lankosi ir dažnai“
Kaip universalinės parduotuvės turėtų keisti?Po daugiau nei dešimties metų kovos išeitis priešais universalinėse parduotuvėse buvo labai aiškus.
Norėdami padidinti ne tik plečiamąją sritį, bet ir išplėsti formatą, kad būtų daugiau gudrybių, kad būtų galima pritraukti pensiją; giliai auginamas.
Praėjusį savaitgalį, norėdamas sušildyti „penktą penkių metų prekybos festivalį“, pirmieji aštuoniasdešimt BAI pradėjo kasmetinę specialią sesiją specialiajai sesijai, kad vartotojai iš anksto pritrauktų vartotojus „pirkti ir pirkti“ iš anksto.Pirmojo aštuntojo „Bai“ generalinio direktoriaus pavaduotoja Wang Jia teigė, kad norint patenkinti įvairius klientų poreikius ir individualizuotus pageidavimus, prekės ženklo prisitaikymas niekada nebuvo sustojęs.”Po koregavimo pirmame aukšte esančių kosmetikos prekių ženklų planavimo skaičius padidėja nuo 34 iki 45. Kitą mėnesį fasadas bus paleistas, kad didelė kreivė ir besisukantys laiptai paverstų” grynuoju raudonojo perforatoriaus tašku „.”
Kalbant apie prisitaikymą, „New World Oshimaru“ universalinė parduotuvė šiais metais pradės aukšto lygio transformaciją. „Garden“ ir „Brand Show“.Ye Yifanas, „New World Okura“ universalinės parduotuvės vykdomasis direktorius, teigė, kad tikisi pritraukti madingesnius ir jaunus vartotojus ir leisti jiems rasti vartotojų scenarijus, kurie jiems tinka skirtingais laikotarpiais.
Antraštė: „Bailian ZX Fun Farm“ tapo „antros dimensijos kultūrine šventa vieta“, skirta jaunesnei socialinio vartojimo kartai Šanchajuje
Taip pat yra keletas veteranų universalinių parduotuvių rinkos segmente, pradedant išsamiomis universalinėmis parduotuvėmis ir baigiant temų universalinėmis parduotuvėmis.Tarp jų sėkmingiausias atvejis yra neabejotinai pirmasis vidaus verslo pastatas Kinijoje, kurį keičia „Hua Lian“ komercinis pastatas, tema „Dviejų matmenų“ tema.Kiekviena prekybos centro detalė yra „apimanti du dimensijas“ ir perteikia „suprasti tave“ požiūrį į du dimensijų entuziastą.Tik praėjus vieneriems metams po atidarymo, „Bailian ZX Chuangququ“ laukas tapo „antrine kultūrine šventa vieta“ jaunesnėms socialinio vartojimo kartoms Šanchajuje.Šių metų pavasario festivalyje jo vienviečių keleivių srautas išaugo 63%, o masto pardavimai padidėjo 175%.
Taip pat yra senų universalinių parduotuvių, tokių kaip pirmieji šimtai ir Naujojo pasaulio miestai, o kai kurios grindys taip pat buvo išimtos kuriant „dviejų matmenų“ temos bloką ir scenos menų erdvę. Jie yra integruoti kartu, kad pritrauktų daugiau jaunų vartotojų patekti į parduotuvę.„Zhao Weigang“, Nr. 1 parduotuvės verslo centro generalinis direktorius, teigė, kad „1 -oji parduotuvė“ sukūrė 4000 m. Metro „Žvaigždžių erdvę“ 7 -ame prekybos centro aukšte. iš Šanchajaus scenos menų.
Nesvarbu, ar tai universalinė parduotuvė, ar prekybos centras, verslo patobulinimai ir pakeitimai visada buvo nepakitęs pasiūlymas, ir tai yra svarbi priemonė išlaikyti konkurencinį pranašumą.Tik turint aukštus savanorius, Šanchajus gali tapti nauja vartotojų prekės ženklo susibūrimo vieta, modelio inovacijų šaltinis ir vartotojų tendencijos, kad pagreitintų tarptautinių vartotojų centrų miestų patrauklumą ir įtaką.
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author