Atnaujinimas yra daugiau bangos ir ekonomiškesnis!„Penki penki penki prekybos festivalis“, atvykite į Nanjing Road pėsčiųjų gatvę

Estimated read time 3 min read

Originalus Šanchajus Huangpu Shanghai Huangpu

Kasmetinis „City“ renginys -penktasis Šanchajus „Penktasis penkių metų prekybos festivalis“ yra įsibėgėjęs, o „Nanjing Road“, „Kinijos komercinė pirmoji gatvė“, taip pat įvedė „Vientiane“ atnaujinimus. Eksperatyvūs „Vartotojams suteikite naują patirtį, kurioje pilna kūrybiškumo ir staigmenos.

Naujos parduotuvės ir naujų produktų naudos naujos vartojimo scenos

„Penkių penkerių penkių prekybos festivalyje“ metu Nanjing Road Pėsčiųjų gatvės rajono reklama ir toliau plės „Pirmosios parduotuvės, pirmosios išleidimo ir pirmosios parodos“ poveikį.

Atidarius pirmąją parduotuvę žemyninėje Kinijoje žemyninėje Kinijoje, metų pradžioje atidarė gatvės atidarymą, „Milk Century Square“ rekonstrukcijos projektą ir šiaurinę šiaurinę komercinės pramonės pusę. Vėl dirbkite. Vartotojams atneš vaizdinę šventę.

Iškart po to, kai didžiausia pasaulyje „Diamond“ tema „Diamond“ tema Maitinama žemyninėje Kinijoje, taip pat atidarys parduotuvę, skirtą pasveikinti svečius, pridedant dar vieną unikalią „Streets“ animacijos kultūros entuziastų susirinkimo vietą.

Tuo pačiu metu „New World City“ iš eilės pristatė B.U.T. Juvelyrinių dirbinių prekės ženklas „Orobianco“ Pirmoji Yuan dinastijos paroda, panardinta į Azijos „Space Explorer ~ Unlimited“, netrukus bus ore.

Be to, rajono senų prekių ženklų „Xinghua“ bokštas, Taikangas, Shao Wanshengas, Shenas Dachengas, „Shinan Boss“, „Sanyang South Cargo“, „Daoxiang Village“ ir kt. Taip pat išleis naujų skonio ryžių koldūnų seriją ir netikėtos reklamos, kuriomis galėtų mėgautis vartotojams, kad vartotojai galėtų mėgautis mėgautis vartotojais, kad vartotojai galėtų mėgautis mėgautis vartotojais, kad vartotojai galėtų mėgautis mėgautis vartotojais, kad vartotojai galėtų mėgautis mėgautis. Tuo pačiu metu, kai įperkama, patirkite tradicinį senojo vardo kultūrinį žavesį.

Verslo kelionių kultūros ir sporto parodų ryšys suteikia naujų verslo galimybių

Kalbant apie blokinę veiklą, „Nanjing Road“ pėsčiųjų gatvė taip pat pasinaudos savo viešąja erdve, kad dedamas visas pastangas, kad sukurtų stiprią temos atmosferos patirtį „Penki penki penkių prekybos festivalyje“.

Pavyzdžiui, per 25 -ąsias Makao sugrįžimo metines kaip galimybę pradėti „žingsnį“ sustoti čia su Makao kultūriniu turizmu, „Vientiane Update“ atidžiai susieja Šanchajaus ir Makao „Shuangcheng“. Pagrindiniai prekių ženklai apylinkėse ir įgalina „naują orą“ iš visos Nanjing Road rajono atmosferos.

Tuo pačiu metu Nanjing Road pėsčiųjų gatvė, kurią sukūrė „Nanjing Road“ pėsčiųjų gatvė, taip pat atidarys Nanjing Road pėsčiųjų gatvė, kurią sukūrė „Nanjing Road“ gatvė.Pirmasis siekia perduoti sveiko gyvenimo koncepciją ir sugenda šimtmečio kultūrinę gatvę, turinčią tūkstančius metų sveikatos ir išminties.

Be to, per olimpinės kvalifikacijos serijos · Šanchajaus stotį, Naujojo pasaulio miestą ir Naujojo pasaulio „Oshimaru“ universalinę parduotuvę „City Sports Festival“ projektą pratęsė prie blokų ir prekybos centrų, o olimpinių žaidynių gyvybingumą ir žavesį skleidė per „Flash“ pavidalu „Flash“ pavidalu. ir interaktyvios varžybos.

Kalbant apie komercinę rinkodarą, pagrindinės universalinės parduotuvės parodė visiškai nuoširdumą.„New World City“ sukūrė puikią atostogų patirtį vartotojams per septynis pagrindinius skyrius, tokius kaip „Happy Family Happy Pirkimas“, „Vartotojų vartojimas“ ir „Verslo kelionių kultūra“.Naujojo pasaulio „Okura“ universalinė parduotuvė yra susijusi su specialia veikla, tokiomis kaip „Full -mount Couper“ veikla ir Motinos diena „Duok jai“, „Kinijos koordinatės · Šanchajaus miesto orientacijos iššūkis“ ir kt., Sukurti turtingesnę patirtį ir Interaktyvumas vartotojams apsipirkinėja atmosferoje, sukurkite naujų vartojimo taškų.

Žurnalistė / gerbėjas Yuhao

Redaguoti / huang yanwen

Nuotrauka / gerbėjas Yuhao 京 路 Nanjing Road

Perspausdinta, nurodykite oficialų „WeChat“ iš Šanchajaus Huangpu

Huang/Pu/Prisijunkite/Walk/Hm

You May Also Like

More From Author