Atlikite tikrinimus!Maisto saugos „linija“ F1 laikotarpiu

Estimated read time 2 min read

Šiandien prasidėjo labai lauktas F1.Atsižvelgiant į pietų patiekalų srautą žaidimo metu, kaip maitinimo prekybininkai gali leisti vartotojams mėgautis maistu ir būti tikri?Vakar (balandžio 18 d.) Rajono rinkos priežiūros biuro teisėsaugos pareigūnai iš anksto dalyvavo atlikdami maisto operacijų ir įrangos bei maisto tiekimo projektus, susijusius su F1 ir muzikos karnavalu.

Žurnalistas įvykio vietoje pamatė, kad valgomojo zona ruošėsi tvarkingai.Valgymo taško metu prekybos zonoje teisėsaugos pareigūnai kruopščiai patikrino receptus ir sutelkė dėmesį į maisto žaliavų pirkimų, gamybos apdorojimo, įrangos skaičiaus ir darbuotojų sveikatos valdymo tikrinimą.”Red -evever maisto kioskuose patys turėtų būti aprūpinti centriniu termometru. Po kiekvienos šildymo partijos dėžutės pietums reikia šildymo laiko, o jis pats sunaikinamas daugiau nei 2 valandas.” Iš Rajono rinkos priežiūros skyriaus maisto operacijos buvo priminėta prekybininkams, kad jie turėtų būti apdorojami kiekybiškai.

Skirtingai nuo lauko patiekalų, VIP patiekalai nenaudoja vienkartinių stalo įrankių, kurie taip pat kelia aukštesnius reikalavimus valyti ir dezinfekuoti stalo įrankius.”Išvalytas ir dezinfekuotas stalo įrankis, reikia atlikti ATP savarankišką patikrinimą, o tada patvirtinamas, kad antspaudas yra baigtas ir gabenamas į maitinimo tašką.” Jie retkarčiais patikrins stalo įrankius.

Suprantama, kad ankstyvoje stadijoje rajono rinkos priežiūros departamentas peržiūrėjo rinkos maisto operatorių verslo apimtį, receptus ir maisto perdirbimo technologijas.Kai garantija bus garantija, kad ji neatitinka išankstinio komplekto turinio, pavyzdžiui, pakeisti valgomojo skyriaus apdorojimo procesą ir maitinimą be leidimo, garantijos departamentas nurodys tiekimo skyrių sustabdyti Maitinimas iškart.

Atsižvelgiant į tai, kad situacija įvykio vietoje keičiasi, o personalas yra tankus Vykdykite pagrindinę priežiūrą ir patikrinimą, kad įsitikintumėte, jog vartotojai, esantys „ON -Site“, yra „saugi liežuvio galiuku“.

Rašymas: xi Lingyan

Kamera: Zhang Xiaodong

Redaguoti: yuan yue

▼ nedelsdami pridėkite žvaigždės etiketę, kiekvieną dieną pažiūrėkite į tekstą ▼

Jei jums tai patinka, spustelėkite „Kaip“ ir „Žiūrėkite“ ~

You May Also Like

More From Author