Ar yra kamščio kamštis, skirtas užblokuoti protą, ar tai turėtų apriboti „per didelę kelionę“?

Tekstas |Taškas

Kai kultūros ir turizmo skyriai iš visos šalies surinko savo smegenis „purtyti žmones“, Olandijos sostinė Amsterdamas labai jaudinosi dėl per daug turistų.Neseniai, pasak „Reuters“, siekdama apriboti pernelyg didelę turizmo pramonės plėtrą, Nyderlandų sostinės Amsterdamo miesto vyriausybė teigė, kad miestui nebebus leidžiama statyti naujų viešbučių pastatų, ir jie tikisi, kad miestas yra tinkamas gyventojams ir turistai gyventi.

Anot „The Oland Times“, 2023 m. Amsterdame viešbučių apgyvendinimo vietų skaičius siekė 20,665 mln., O bendras miesto gyventojų skaičius buvo tik 920 000.„Daily Telegraph“ išanalizavo, kad šis numeris padarė Amsterdamą. „Sky News“ teigė, kad yra daugybė butų, kurie šiame mieste yra nuomojami tik turistams, todėl trūksta būsto ir padidina nuomą.Todėl sunku rasti prieinamą gyvenamąją vietą.

Atsitiktinai „Vandens miestas“ Venecija taip pat susidūrė su ta pačia problema.Anot „Statista“, Venecijos gyventojų gyventojų skaičius yra apie 55 000, tačiau 2022 m. Gavo apie 4,6 milijono turistų, kurie daro spaudimą miesto infrastruktūrai ir daro įtaką vietos gyventojų ir turistų patirčiai.

„Venecija, atgalinė mirtis“ atkreipė dėmesį, kad vietiniai antiturizmo piliečiai paskelbė „atgalinį iki mirties“, kuris ant šio elektroninio laikmačio parašė „Venecijos vietinius gyventojus“.Oponentų nuomone, per didelė Venecijos priklausomybė nuo turizmo pramonės pamažu žudo miestą. Pradėjo būti perpildytas turizmo.

2023 m. Liepos mėn. UNESCO pasiūlė, kad Venecija vėl buvo įtraukta į nykstančio pasaulio paveldo sąrašą. Venecija.

Be Amsterdamo ir Venecijos, tokios tarptautinės turizmo vietų kaip Havajai, Parroskikladi salos, Perumaqiu Picchu, JAV, buvo sunerimę dėl „per didelio turizmo“ ir taip pat privertė protestuoti kai kuriuos vietos piliečius.

Remiantis apibrėžimu, „per didelis turizmas“ reiškia turizmo veiklos intensyvumą, viršijantį kelionės tikslo gatavą, o tai daro neigiamą poveikį vietos aplinkai, visuomenei ir kultūrai. Taip pat žymiai sumažėjo.Miestams „per didelis turizmas“ sukels vietinių kainų padidėjimą ir vietinių gyventojų gyvenimo kokybės mažėjimą. ir emocinis nerimas ir saugumo klausimai.  

Srauto uogienės, užblokuoti žmonės, užblokuota širdis

Skirtingai nuo užsienio, kultūrinio turizmo populiarumas nesukėlė „per didelio turizmo“ reiškinio miesto lygmeniu. Tobulinti „Help the Transportation“ tinklą ir išsivysčiusią viešbučių industriją puikiai imasi šio „dangaus turtų“, o visas miestas vis dar yra tvarkingas.

Tačiau, atsižvelgiant į turistinių lankytinų vietų perspektyvą, Kinijoje „viršijančio autorizmo“ reiškinys yra gana reikšmingas.Pagrindinių atostogų metu tie, kurie yra gerai žinomos turistinės vietos, tapo įprastos. .

Ką tik praėjo „Qingming“ atostogos, suspaustas Taishano vanduo, žinomas kaip „Penki Yuezhuo“, nebuvo nutekėjęs, o netizens taip pat juokavo, kad laipiojimas Taishanas tapo „sutraiškytas“ Taishanu. , turistai išreiškė, kad jie mato tik žmones, ir netgi buvo suspausti į vandenį; Sulaužytas tiltas, norint nusipirkti buteliuką vandens buteliuką, reikia trijų ar penkias minutes.

Žinoma, daugelis vaizdingų vietų taip pat ėmėsi dabartinių apribojimų, tačiau turistai yra užblokuoti prie durų.Net jei srovė yra ribota, daugelis vaizdingų vietų yra perpildytos, ir daugelis jų atsiprašo.Jei turistai, kurie nenori išvykti, nori išvykti, ne tik jūs negalite įvertinti gražaus peizažo, bet ir susidurti su kamščių problema.

Remiantis dabartiniais duomenimis, apgyvendinimo ir kitų rezervavimo duomenimis, artėjančiomis „Gegužės dienos“ atostogomis, pagrindinės turistinės vaizdinės vietos pateks į modelį „Žmonės iš viešo“, o visi taip pat ruošis.Bet aš negaliu atsisakyti, kad, atsižvelgiant į vartotojo patirtį, ar šis „didžiulis“ reiškinys neturėtų būti ribotas?

Jau prieš daugelį metų Kinijos jaunimo turizmas institucinių investuotojų apklausoje pareiškė, kad per didelis keleivių srautas Wuzheno vaizdinėje srityje gali paveikti turistų atostogų patirtį vaizdinėje srityje ir pakenkti vaizdinės srities reputacijai.Autorius taip pat išvyko į Wuzheną praėjusių metų vasarą.Viena iš detalių yra ta, kad tie turistai, kurie kartu spaudžia „Cowon“ valtyje, yra skirti pajusti Jiangnan vandens kaimo stiliaus stilių ir jų veiduose beveik nėra šypsenos.

Grįžę prie pirminio ketinimo, turistai keliauja atsipalaiduoti ir dekompresuoti, o ne ieškoti nuodėmės ir pykčio.Remiantis „IRESearch“ apklausos rezultatais, 2023 m., Remdamasis nuotaika ir palengvinantis stresas yra pagrindinis „Volkswagen“ kelionių tikslas, kuris sudaro 60,7%.Ir ši kamščių, blokatorių ir užblokuotų širdžių kelionė privers turistus jausti nerimą ir dirglumą.

Už meilės „kaklaraištis“

Taigi, kodėl vietiniai turistai visada mėgsta „kaklaraištį“?

Pramonės perspektyvoje Kinijos vyriausybė aiškiai pareiškė „keturioliktame penkių metų plane“ plane pagerinti atostogų sistemą ir įgyvendinti mokamą atostogų sistemą. Naujos žiniasklaidos priemonės, tokios kaip „Douyin“ ir „Vivid“ vaizdo įrašai, kuriuose pateikiama pramonės plėtra.

Remiantis paklausos požiūriu, nors „vartojimo atnaujinimas“ buvo atleistas daugelį metų, realybė yra tokia, kad išlaidų našumas vis dar yra pagrindinė masinio turizmo vartojimo tendencija.Malaizijos duomenys rodo, kad 2023 m. „Vidaus kelionių“ turistai, išleidžiantys mažiau nei 6000 juanių, leidžiamoje 80%diapazone, iš kurių 1 000–3 000 juanių sudarė 45%.Palyginti su dirbtinėmis vaizdingomis vietomis, tokiomis kaip „Disney“ ir „Fangte“, natūralios vaizdinės vietos, kurias atstovauja garsūs kalnai ir upės, yra palyginti mažai.

Tuo pat metu reikšmingas „galvos efektas“ taip pat yra viena iš svarbių priežasčių.Kai turistai atvyksta į naują miestą, jie dažnai pasirenka tas ikoniškas vaizdingas vietas, turinčias gilų istorinį ir kultūrinį paveldą ar puikų natūralų kraštovaizdį, tokius kaip Hangdžou West Lake, Pekino didžioji siena, Jinan Yun Tunquan ir kt. Prekės ženklo skirtumai.Be to, naujojoje žiniasklaidos eroje ikoniškos vaizdinės vietos gali patenkinti socialinius turistų poreikius ir savarankiškus poreikius bei įrašyti ir parodyti savo kelionių patirtį per „Punch Card“, kad sukurtų savo „žmonių aplinkybes“.

Be to, Kinijos žmonių vartojimo koncepcija taip pat labai pasikeitė.Remiantis tyrimų ataskaita, „BOC International“ pabrėžė, kad iš klausimyno perspektyvos gyvenamojo departamento pajamos ir užimtumo jausmai sumažėjo, o jų pasitikėjimas būsimomis pajamomis ir užimtumu yra nepakankamas.

Iš tiekimo pusės perspektyvos, nors kylantys kultūros turizmo projektai atsirado pastaraisiais metais, veikiant „galvos efektui“, jis nebuvo gerai nukreiptas.Viešieji duomenys rodo, kad 2023 m. Pabaigoje mano šalies lygio vaizdų skaičius padidėjo iki 14 900. Taip pat atsirado senovės miestai ir Wenlou rajonai.

Esant bendram aukščiau išvardytų veiksnių poveikiui, kultūros turizmo pramonė taip pat turi didelį struktūrinį pasiūlą ir paklausos disbalansą.

Laivų turistai iš „West Lake“

Susidūręs su vis svarbesniais „kelionių prieštaravimais“, „Head Scenic Spot“ taip pat ėmėsi tam tikrų priemonių, kad sustiprintų turistų patirtį.Pavyzdžiui, norėdamas palengvinti Jiuhua rajono transporto spaudimą, „Jiuhua“ turizmas investavo į 350 milijonų juanių 2022 m Viršutinis virvių kelias yra pertvarkytas ir patobulintas, įskaitant 1 naują keleivių transportavimo virvę, pakeičiant 3 keleivių ir krovinių dvigubo naudojimo eismo lyno laikiklius ir susijusias pagalbines dukterines įmones.Kitas pavyzdys – PekinasTiananmeno aikštėDėl uždrausto miesto reikia iš anksto susitarti dėl susitikimo ir nepalaikyti bilietų pirkimo tą dieną.

Tačiau neįmanoma visiškai pašalinti šio „kelionių prieštaravimo“, pasikliaujant turistinių lankytinų vietų galia.Ekonomikos požiūriu, kai paklausa yra per didelė, nustatoma kainų riba, kad pakoreguotų rinkos pasiūlos ir paklausos santykius, arba padidintų pasiūlą.Tačiau, remiantis atitinkamais taisyklėmis, vaizdingų vietų bilietai ir srauto ryšys turi būti suformuluoti atitinkamos kompetentingos institucijos.Todėl raskite tik sprendimą tiekimo pusėje.

Nežinau, ar visi mano, kad mieste, kuriame jie yra, be tų garsių vaizdingų vietų, iš tikrųjų yra daug vaizdingų vietų, kurios taip pat yra linksmos, tačiau užsienio turistai apie tai žino labai mažai.Pavyzdžiui, Hangdžou mieste, be West Lake, peizažai, tokie kaip Jiuxi ir Hunan ežeras, taip pat yra gražūs, tačiau kiekvienos pagrindinės atostogos, dauguma užsienio turistų vis dar pasirenka West Lake.

Žvelgiant iš turistų, tai suprantama, nes prekės ženklo reikšmė yra sumažinti vartotojų pažinimo išlaidas ir pagerinti vartotojų sprendimų priėmimo efektyvumą.Tuo pačiu metu pirmiesiems lankytojams taip pat yra simboliška patikrinti vietinę ikonišką vaizdinę vietą, kaip ir pažįstamas „Ne prie Didžiosios sienos“.

那么 , 对于 城市 而言 , , 是否 转变 一下 思维 , , 在 营销 中 尝试 建立 建立 产品 组合 , 即 以 爆款 爆款 景区 为 , 将 那些 外地 游客 并 熟知 的 的 旅游 资源 资源 重点 推荐 推荐 推荐 推荐 推荐 推荐 推荐 推荐 给 推荐 推荐 给 , 外地 资源 熟知 的 优质 旅游 资源 重点 推荐 推荐 推荐 给 , 将 外地 游客 熟知 的 优质 旅游 资源 重点 推荐 推荐 给 给 , 将 外地 不 的 优质 旅游 资源 资源 重点 推荐 推荐 给 给 , 那些 外地 熟知 的 优质 旅游 资源 重点 推荐 给 给 , 将 那些 不 熟知 的 优质 旅游 资源 重点 推荐 推荐 给 给 将 那些 外地 熟知 的 优质 旅游 资源 重点 推荐 推荐 推荐 给 将 那些 外地 熟知 的 优质 旅游 资源 重点 推荐 推荐 给 ‘ Turistai taip pat gali atidaryti nemokamą „autobusų liniją“ ikoninėje vaizdinėje vietoje, kad pasiektų turistų skirtumus ir leistų tiems, kurie sunkiai dirbo prie durų, turėti daugiau pasirinkimų.

Be lankytinų vietų miesto rajone, aplinkiniai rajonai ir apskritys iš tikrųjų yra labai geri užsienio turistams.Ypač remiant politiką, dabartinis kaimo turizmo formatas yra turtingesnis ir turtingesnis.Aš vis dar naudoju Hangdžou kaip pavyzdį. .

You May Also Like

More From Author