Ar svarbus Kinijos Rytų švietimo regioninis centras už savo pastangas?

Estimated read time 14 min read

Šaltinis: „Sina Securities“

 Penktus sąrašų metus Kinijos rytietiškas švietimas (00667.hk) žengė dar vieną didelį žingsnį nuo pirminių tikslų.

 Prieš penkerius metus Kinijos rytietiškas švietimas tapo „pirmuoju profesinių įgūdžių mokymo dalimi“ Honkonge.Pagrindiniame sąrašo mazge Honkonge, prospektas atskleidė šį pagrindinį sprendimą -tai mesti 1,9 milijardo juanių ir naudoti 45%sąrašų lėšų, kad surinktų lėšas regioniniam centro statybai.

(Kinijos rytietiškas švietimas Sichuan Chengdu regioninis centras)

 Šiuo metu buvo visiškai baigtas ir panaudoti pirmasis Anhui, Sičuano, Shandongo ir Guizhou profesinio mokymo pramonės parko etapas. Jiangsu ir Jiangxi planuojami.Regioniniai centrai visoje šalyje investavo apie 3 milijardus juanių, todėl planuojama ateityje investuoti 2 milijardus juanių.

 Skirtingai nuo tradicinio nuomos plėtros modelio, Regioninis centras naudoja savo žemę statybai, o daugialypės kampanijos integracijos metodas padės spinduliuoti aplinkinių sričių mokiniams, padidinti masto efektus, integruoti išteklius, išsaugoti mokyklos išlaidas ir padėti padidinti mokyklą. Lygis atnaujinamas į techniko kolegiją.Tobulindama mokyklinių mokyklų veiklos kokybę, grupė taip pat gali pasiekti aukštos kokybės vystymąsi.

 ”Jei viso profesinio išsilavinimo plėtra, jei norite žengti žingsnį kitame lygyje, norint pasiekti geresnį kokybės gerinimą, turite turėti regioninius centrus.” Investicijų ir įsigijimo departamentas sakė „The Interface Education“, kad tai yra ilgalaikė grupės plėtra.

 Žvelgiant iš išorinės aplinkos ir politikos, ypač pasibaigus epidemijai, vietos sritis tvirtai palaiko kylančių pramonės šakų plėtrą.Makro parama nacionalinei politikai ir neatidėliotini pramonės plėtros poreikiai suteikė dvigubas garantijas regioninių centrų nusileidimui.

 Kaip strateginės grupės raidos kryptis, regioninis centras vaidina „piloto lyderio“ vaidmenį, kad „profesinio mokymo vežėjas“ Rytų švietime Kinijoje būtų toliau ir toliau.Siekdamas savo aukštos kokybės vystymosi, jis nuolat tyrinėja naują vietos vystymosi tarnavimo modelį ir sukuria aukšto lygio kvalifikuotus talentus aukštos kokybės regiono vystymuisi.

 01 |.

 Kaip strateginis Kinijos rytietiško švietimo projektas, savarankiškai pastatytas regioninis centras tapo vieninteliu grupės plėtros proceso būdu.

 Regioninio centro įkūrimo priežastis yra ta, kad grupė sukūrė daugiau nei 30 metų. Tuo pačiu metu tilpti daugiau nei 3000 žmonių ir atitikti atitiktį mokyklų sąlygų miestui yra labai sunku, o mokykla yra padalinta į daugybę universiteto miestelio.

 Dar svarbiau, kad regioninio centro įsteigimas suteiks daugybę išmokų, kurios gali integruoti išteklius ir sutaupyti mokyklų išlaidas; Mokykla bėga ir tenkina šalies poreikius.

 Iš išlaidų perspektyvos, prieš įgyvendindama Regioninio centro strategiją, grupė suprato, kad mokyklinių prekybos vietų išplėtimas išnuomodama nuomą, o kylančios nuomos išlaidos visada buvo viena iš svarbių grupės veiklos išlaidų dalių.Pats modelis gali padėti grupei reaguoti į nuomos riziką, vengdamas perkėlimo dėl nuomos galiojimo pabaigos arba nuomos, viršijančios įmonės taikymo sritį.

 Tuo pat metu regioniniai centrai gali vaidinti didelės masto ekonomikos ir išlaidų bendradarbiavimą.Tam tikros srities studentų šaltinis per regioninį centrą gali sudaryti mastelio efektą, taip pat gali sutaupyti išsklaidytų mokyklų prekybos vietų padarytos kopijos išlaidos.

 Remiantis „Minsheng“ vertybinių popierių tyrimų ataskaita, remiantis Rytų Rytų švietimo regioninių centrų radiacijos apimtimi, tikimasi, kad subrendęs regioninis centras pasieks 150 000–20 000 mokinių dydžio. 30 000.

 Dėl mastelio efekto procentinė dalis su mokymu susijusių regioninio centro pokyčių pajamų pajamų bus šiek tiek mažesnis nei įprastų mokyklų prekybos vietų.Įvedus subrendusį etapą, aglomeracijos efektas yra uždėtas su prekės ženklo efektais, o priėmimo į rinkodaros veiklą priklausomybė bus sumažinta.Pagal mastelį kiekvieno regiono centrai gali pasiekti 55–60%, o grynoji palūkanų norma gali būti 20%.

 Kalbant apie išlaidas ir investicijas, kaip privačią biržos sąrašą, daugelis investuotojų pateiks klausimus.Ar tai paveiks dabartinio pelno išleidimą?

 Hua Jun pateiktas atsakymas yra neigiamas.Jis supažindino su sąsajos švietimu, kad regioninio centro statyba buvo vykdoma partijomis ir priėmė pakeitimo modelį Vėlesnis laikotarpis, padidėjęs verslo plėtra ir padidėjus studentams, jie galėjo įtraukti mokymo pastatus ir bendrabučio pastatus į bendrabučio pastatą.

 Kalbant apie turto struktūrą, Hua Jun atkreipė dėmesį į tai, kad naujai investuota regioninio centro teritorija sudaro tik apie 20%visų grupės mokyklų veiklos teritorijos.Tai neturės įtakos pirminėms įmonės veiklos galimybėms ir ekonominei naudai.

 „Hua Jun“ pripažįsta, kad per pastaruosius dvejus metus epidemija iš tikrųjų sutrikdo veiklos grynųjų pinigų srautus, tačiau jis taip pat atskleidė, kad nuo praėjusių metų grupės veiklos grynųjų pinigų srautai stabiliai atsigavo iki įprasto lygio iki epidemijos, kurios užtenka padengti Dabartinės regioninio centro statybos poreikiai.

 Žvelgiant iš išlaidų investicijų ir grąžos perspektyvos, grupė taip pat suskaičiavo sąskaitą ir galiausiai padarė išvadą, kad jis tikisi susigrąžinti visas kapitalo išlaidas per 10–15 metų.

 „Huajun“ tikisi, kad pradinės regioninės centro statybos investavimo išlaidos ir išsaugotos nuomos išlaidos iš esmės bus pasiektos per pirmuosius trejus metus.”Tai turės įtakos tik tų metų grynųjų pinigų srautams, tačiau tai neturėjo įtakos metų pelnui.” vis dar buvo daugiau nei 2 milijardai grynųjų pinigų grupės knygoje.

 02 | Kaip nusileidžia septyni regioniniai centrai?

 Nepriklausomai nuo ekonominių sąskaitų ar makro vystymosi, savarankiškai pastatytas regioninis centras yra būtinas ilgalaikio naudos projektas, o svarbiausia -nusileisti.

 Nuo tada Žemės išlaidos.Ypač Pekine, atsižvelgiant į gyventojų sprendimą, daugelis švietimo įstaigų ir universitetų netgi persikėlė į rajoną už pagrindinio miesto ribų.

 Po įtraukimo į sąrašą grupė greitai pakoregavo savo strategiją ir pritvirtino šiuos du pagrindinius punktus pasirinkdama regioninį centrą: pirma, tai turi būti šaltinio gyventojų ir šaltinis, o studentų, kuriuose yra grupė, skaičius viršija 10 000.Antra, vietos valdžia turi aiškų profesinio mokymo plėtros tikslą ir teikia daugybę palaikomosios politikos palaikymo.

 Anhui Hefei būstinė yra pirmasis regioninis centras, kurį sukūrė grupė.Hua Jun prisiminė, kad kai 2008 m. Buvo žemė, ši žemė vis dar buvo nevaisinga dirbama žemė.Šiandien teritorija, kurioje yra būstinė, išsivystė į profesinio mokymo klasterį, kuriame gali būti beveik 30 viešų, privačių vidurinių profesinių ir aukštesnių profesinių kolegijų ir yra žinoma kaip Hefei profesinio mokymo miestas.

(Kinijos rytietiškas švietimas Anhui Hefei regioninis centras)

 ”Xinhua pirmasis” atsidarė „šioje žemėje. Pirmojo projekto etapo statybų zona pasiekė 110 000 kvadratinių metrų, ir ji buvo paskelbta per mažiau nei 10 mėnesių”. „Xinhua greitis.Nuo 2023 m. Pabaigos studentų skaičius Anhui regioniniame centre viršijo 30 000.

 Tada tai buvo Jinano, Shandongo centras.Pirma, Shandongas yra didelė profesinio mokymo provincija. Profesinio mokymo sistema.Antra, visi Kinijos Rytų švietimo šaltiniai iš trijų kolegijų ir universitetų Shandongo viršijo 10 000 šaltinių, ir jie jau turi būtinų sąlygų regioninių centrų įkūrimui.

(Kinijos rytietiškas švietimas Shandong Jinan regioninis centras)

 Chengdu, Sičuanas, yra koncentruotas Kinijos rytietiškų švietimo šaltinis Pietvakarių rajone ir tampa trečiuoju zonos centru.

 Siekdama skatinti „Sichuan High“ talentų auginimo vežėjų statybą, Kinijos rytietiška švietimas taip pat neseniai tapo pagrindinio „Sichuan Sichuan“ projekto statybos pagrindu ir Jaunimo profesionalaus nušvitimo mokymo projektą. amatininkai ir aukštos kokybės pramonės armija.Trys pagrindiniai „Sichuan Sichuan“ projektai, kurie šį kartą pradėjo, neišvengiamai paskatins profesinių gebėjimų stiprinimo darbų dalyvavimą, kad būtų galima dalyvauti stiprioje pramoninio rato grandinėje ir aukštos kokybės ekonominės plėtros.

 Regioninis nusileidimo centras taip pat apima Guiyang ir Zhengzhou, Guiyang ir Henan.

 Kalbant apie strateginį regioninio centro išdėstymą, grupės veikla įvairiose vietose laikosi tam tikrų pagrindinių principų, taip pat plėtos diferencijuotą vystymąsi pagal vietos sąlygas.

 Priėmęs Shandongą kaip pavyzdį, „Kinijos ryties“ švietimas įgijo dvi licencijas iš dviejų techninių mokyklų vietinėje srityje.

 Chengdu sritis šiuo metu turi savo ypatumą.Techniko kolegija turi vykdyti daugialypį ir lygiagrečią mokymo modelį.

(Naujas „Wangong Automobile“ švietimo energijos mokymas)

 Be minėtų penkių pagrindinių priėmimo provincijų, Nanjing ir Nanchang, Nanjing ir Jiangxi Jiangsu taip pat tapo pirmosios regioninio centro planavimo partijos dalimi.Kinijos Rytų švietimo planas baigs projekto kūrimą ir nusileidimą per ateinančius dvejus metus, ir tikimasi, kad jis bus naudojamas iki 2026 m.

 ”Grupės strategija sutelks dėmesį į esamų septynių regioninių centrų kokybės ir prekės ženklo reputaciją, siekiant užtikrinti tvarų įvairių regioninių centrų plėtrą. Pasiekę šį tikslą, apsvarstykite galimybę ateityje toliau plėsti naują regioninį centrą.” Jun sakė.

 03 |

 Žvelgiant iš mokyklos lygio perspektyvos, patys pastatytas regioninis centras vis dar yra pagrindinė priemonė, skirta pagerinti mokyklų bėgimo kokybę ir pasiekti aukštos kokybės profesinio mokymo vystymąsi.

 Didelio masto regioninio mokymo centro statyba sutelks įvairių grupės kursų prekės ženklus, kurie yra išsamesni mokytojų komandoje, mokymo įstaigose ir kursų įvairovėje, o tai padės ugdyti sudėtinius talentus.

 Remdamiesi maisto gaminimo verslu kaip pavyzdį, verslumo studentams reikia ne tik mokytis maisto gaminimo būdų, bet ir turi mokėti žinių, įskaitant eksploatavimo platformas ir verslo skatinimą.Išsamus regioninis centras gali patenkinti rinkos talentų įgūdžius ir padidinti studentų užimtumą ir verslumą.

(Nauja Rytų maisto gaminimo mokymo klasė)

 Kinijos Rytų švietimo investicijos į aparatūros įrenginių mokymą ir investicijas į fondus nepalaikomos.Sąsajos švietimas anksčiau pastebėjo, kad grupė reguliariai atnaujino mokymo aparatūros įrangą, programinę įrangą ir kt., Aplankydama Anhui būstinės būstinę ir Chengdu centro centro centrą Kinijoje Rytų Eduction neprisijungęs, taip pat įsteigė specialų fondą, kuris daugiausia naudojamas konkurencijos mokymui. .

 Antrame nacionaliniame profesinių įgūdžių konkurse, vykusiame praėjusiais metais, naujasis Rytų kulinarijos švietimas Yang Xiaozian laimėjo pirmąją vietą „Cooking“ („Western Food“) projekte.Konkurencija yra aukščiausios Kinijos specifikacijos, konkurencingiausi projektai, didžiausia konkurencija, didžiausias mastas, aukščiausias įgūdžių lygis ir įtakingiausia nacionalinių profesinių įgūdžių konkurencija. Konkurencija Kinijoje.

 Nuolatinio dalyvavimo procese taip pat buvo visiškai įrodyta Kinijos Rytų švietimo įgūdžių komanda ir mokyklinių mokyklų stiprumas, kuris buvo pripažintas pramonėje. .

 Viena vertus, daugelis grupių mokytojų sulaukė kvietimo iš Nacionalinio profesinių įgūdžių konkurso organizacinio komiteto, kad būtų teisėjas. , ir buvo išrinkti kaip Kinijos komandos mokymo bazė pasaulio įgūdžių konkurse.

 Pasak mokytojo Omano, mokykla sukūrė aukšto lygio mokymo ir mokslinių tyrimų ir plėtros komandą, įskaitant aukštųjų kvalifikuotų talentų ekspertus, pasaulio čempionato narius ir pasaulio Amerikos menininkus iš Prancūzijos, Italijos, Japonijos ir kt.

 Mokykla suteikia didelę reikšmę praktiniam mokymui už klasės ribų ir sukūrė imituotas realias scenas, tokias kaip „Standartinė pasaulio įgūdžių konkurso mokymo bazė“, „Tarptautinis didelio masto katė“, „Ohmana aukštos mados ir grožio salonas“. Studentai augina aukštą, didelį pritaikomumą mados grožio pramonės talentai.

(„Ohmana“ didelė „Catwalk Show“)

 Kitas aukštos kokybės mokyklų lygis atsispindi tobulinant mokyklos lygį, kad būtų patenkinti šalies poreikiai.

 Mokyklos mokyklų valstybių mokyklų būklė yra suskirstyta į tris kategorijas nuo žemo iki aukšto, tai yra techninės mokyklos, vyresniosios technikos mokyklos ir technikų kolegijos.Remiantis „Lygių lygių profesinių mokyklų projekto įgyvendinimo planu, kuris atitiks standartus“, pagal penkis departamentus, tokius kaip Švietimo ministerija, aukštesnio lygio akademinės licencijos turi didesnius reikalavimus pagrindiniams stebėjimo rodikliams, tokiems kaip universiteto miestelio užimtumo zona, statyba teritorija, mokytojai, įranga ir įrenginiai.

 Hua Jun mano, kad grupė gali paskelbti aukštesnį akademinės kvalifikacijos lygį per regioninį centrą ir tapti laipteliais „Bidding“ techniko kolegijai.Tai gali išplėsti studentų grupę, padidinti patrauklumą vidurinių mokyklų absolventams, tuo pačiu išplėsti akademinę sistemą, sumažinti išlaidas ir palengvinti spaudimą, kurį sukelia gyventojų uolos ir ekonomikos nuosmukio sumažinimas.

 ”Pagrindinė problema yra vadinamojo torto, kurį sukėlė gyventojų dividendų sumažėjimas, problema.” Kai kurie iš jų.

 04 |.

 Kinijos rytietiškas švietimas išleidžia stiprią energiją regioniniam centrui statyti ir iš esmės skirtas užimtumui.

 Chengdu Omega mokykloje yra milžiniškas fondantinis pyragas, kurio plotas yra apie trisdešimt ar keturiasdešimt kvadratinių metrų su tema „Ice and Snow“.Mokytojas Omeichas „Interface Education“ teigė, kad, remiantis rinkos kainų skaičiavimais, ji yra verta daugiau nei milijono juanių.

(Milžiniškas fondantinis pyragas su tema „Frozen and Snow“)

 Tai unikali baigimo dovana mokyklai baigimo metu.Visos gėlės ant torto buvo pagamintos iš 44 studentų.Be rankų darbo gėlių, šį „pilies“ modeliavimo darbus taip pat savarankiškai užbaigia šie studentai.

 Visi „Omeica“ produktai yra suskirstyti į dvi kategorijas, viena yra klasikiniai produktai, o vienas -rinkos sukurtas produktas, tai yra, ši kryptis yra rinkoje, tačiau ji dar netapo populiaru.Pavyzdžiui, prieš dvejus metus iki duonos rinkos populiarumo, Chengdu Omegi kursuose padidėjo Europos duona ir žemas ir mažai riebalų duona.

(Emichas Daily)

 ”Baigęs studijas, studentas tiesiog susitinka su rinka.”

 Taip pat yra keletas studentų, kurie pasirenka verslą baigę mokslus.Tarp neįvykdytų abiturientų, kuriuos demonstravo „Onechi“, „Qiuhe Baking“, kurį Liu Jiqiu įkūrė, šiuo metu atidarė devynias filialus, kurių metinis pelnas siekia 420 000 juanių.

 Emichas, Omanas ir naujieji Rytų maisto gaminimo absolventai yra „kvapnūs“ užimtumo rinkoje.

 Pasak atitinkamo atsakingo asmens, Omano mokyklos bendradarbiavimo orientacijos klasėje, mėnesinis absolventų atlyginimas turėtų samdyti 6000–7500/mėn. Vyresniųjų vadovų atlyginimas yra net 12 000–1,5,5 WAN per mėnesį.Šių metų kovo mėn. „Rytų švietimo Kinijoje“ atskleista 2023 m. Finansinė ataskaita parodė, kad Omanų absolventų užimtumo lygis siekė net 95,7%.

(Omanas 曼 发 klasė)

 Dar svarbiau, kad regioninių centrų centrų strategija atitinka daugybę pagrindinių politinių orientacijų, tokių kaip profesinis mokymas ir kokybė bei puikus profesinis mokymas.

 Švietimo ministerijos ir kitų penkių departamentų paskelbtas „profesinių mokyklų projekto ir kitų penkių departamentų įgyvendinimo planas“ paminėjo, kad visos vietos turėtų koordinuoti regioninių profesinio mokymo išteklius, sujungti regioninių ekonomikos ir socialinės plėtros poreikius ir priimti susijungimą, grupių vadovaujančias mokyklas. , mokyklų nutraukimas ir kt. Optimizuoti profesinių mokyklų išdėstymą, kad būtų pagrįstai nustatyta priėmimo mastas.

 Vyriausybė labai tikisi profesinio mokymo ir paaiškina savo strateginę padėtį skatinant vietos pramonės plėtrą.Profesinis išsilavinimas laikomas pagrindine stabilios talentų tiekimo grandinės kūrimu, ir tikimasi, kad ateityje jis sukurs didelę naudą investicijų skatinimo ir pramonės projektų procese.

 ”Vyriausybė labai aiški apie profesinio mokymo skatinimą kylančiose pramonės šakose, ypač kuriant talentų tiekimo grandinę.” Mokyklos, bet ir vertybės, kurias galime padaryti vietiniam talentų gabenimui ir vartotojų traukimui.

 Jis atkreipė dėmesį į tai, kad profesinio mokymo įstaigos gali pritraukti dešimtis tūkstančių studentų per trumpą laiką susitvarkyti su savo didelėmis mokyklų bėgimo galimybėmis, sudarydamos reikšmingą aglomeracijos efektą ir veiksmingai sustiprina vietos ekonomiką ir vartotojų rinką.Profesinės mokyklos, atstovaujamos Rytų švietimui Kinijoje, ne tik tampa vietos ekonomikos augimo taškais, bet ir integruoja stiprias sausgysles į ilgalaikę vietos pramonės plėtrą mokant ir mokant įgūdžių talentų.

 „Hua Jun“ teigė, kad grupė išleis didelius pramoninių įgūdžių talentus, kad lanksčiai pakoreguotų mokymo programos struktūrą pagal vietos pramonės ypatybes, kurstų mokyklų vidų koordinuotą naujovę ir pritaikytų aukštųjų kvalifikuotų talentų auginimą, kad padėtų verslo plėtrai.

 Paimkite BYD susitarimą kaip pavyzdį: „Savivaldybės vyriausybė mus pirmą kartą rado, prašydama mums visiems, siekdami užtikrinti, kad į įgūdžius orientuotų talentų Hefei BYD“.

Į

 Ne tik tai, kad „Wantong“ taip pat pritaikė mokymo talentus, bendradarbiaudamas su gerai žinomomis įmonėmis, tokiomis kaip „Chery“ ir „Weilai Automobile“.

 ”Įmonės nori kuo greičiau dalintis pažangiomis technologijomis, o inžinieriai tiesiogiai dalyvauja mokymo išteklių plėtroje.” Kursas siekiant užtikrinti įgūdžių talentų, tenkinančių rinkos paklausą ir specifinius įmonių poreikius, ugdymą.

 Dėkojant bendram bendradarbiavimui ir pritaikytam talentų mokymo modeliui su įmonėmis, net epidemijos metu Kinijos rytietiškas švietimas vis dar gali išlaikyti aukštą užimtumo lygį apie 95%.

 Šių metų pabaigoje Lan Yuquan, kuris ruošiasi baigti, taip pat susidurs su užimtumu ar tolesnėmis studijomis.

(„Wantong Student Lan Yuquan“ nuotrauka)

 Ateityje jo trumpalaikis planas yra sutelkti dėmesį į savęs tobulinimą ir esamų įgūdžių konsolidavimą ir tikisi ir toliau tobulinti profesinius sugebėjimus ir techninį lygį dalyvaudamas daugiau varžybų.

 Kaip tiltas tarp ryšio technologijos ir talentų, profesinių įgūdžių mokymo pramonė ne tik palaiko ir skatina skaitmeninės ekonomikos plėtrą, bet ir skatina įmonių skaitmeninę transformaciją ir visą visuomenę.Atėjo strateginis profesinio mokymo galimybių laikotarpis, o trasoje įmonės susidurs su didžiulėmis pramonės galimybėmis ir plėtros galimybėmis.

You May Also Like

More From Author