Apsaugokite savo gyvenimą ir palyda sveikatą

Estimated read time 5 min read
„Huasheng Online“ balandžio 20 d.Po to, kai bendruomenės gydytojai ištobulino EKG egzaminą, jie iškart įkėlė į Changsha Municipal EKG platformą iš Changsha City, miesto.Diagnostikos gydytojas greitai nustatė nenormalios elektromagijos tyrimo rezultatus: aritmija, trijų laipsnių kambario blokavimas, kambario tipo kova ir tik 39 kartus/min.Gavusi diagnozę, bendruomenė pastebėjo problemos rimtumą, informavo šeimos narius apie paciento būklę ir iškart pradėjo centro skubios pagalbos gydymo procesą. Ligoninės nuotolinio EKG diagnozės centras.Greitosios pagalbos instrukcijos greitai perduodamos į miesto miesto krūtinės skausmo centrą, greitosios medicinos pagalbos greitosios pagalbos greitosios pagalbos metu, greitai atidarytas avarinio žaliojo kanalo, o pacientas greitai perkeltas į pirmosios miesto ligoninės skubios pagalbos skyrių.
Žaliasis kanalas, laiku gydymas
Po priėmimo miesto medicinos ekspertų komanda buvo vietoje, ir ji greitai pradėjo gydymą, kad implantuotų laikiną širdies stimuliatorių pacientams. jų rūpesčiai.
Ponia Wang istorija yra ryškus pirmosios Changsha City ligoninės, Kaifu rajono pirmosios ligoninės medicininio gydymo gebėjimas.Kasdienis darbe žolės -šaknų bendruomenės sveikatos priežiūros centras gali nustatyti anomalijas anksti. Medicinos įstaigos per nuotolinę diagnozę.
Be to, ponia Wang patirtis mums taip pat primena, kad su sveikata neturi nieko bendra.Reguliarūs medicininiai egzaminai, laiku atrasti problemas ir imtis atitinkamų priemonių yra svarbi jų pačių sveikatos užtikrinimo dalis.Pirmosios Changsha City ligoninės, Kaifu rajono pirmosios ligoninės medicinos grupė, visada laikysis misijos palydėti žmonių sveikatą ir teikti aukštos kokybės medicinos paslaugas bei prižiūrėti daugumą gyventojų.
Veido diagnozavimo vizitas, tikslus aptarnavimas
„Ateik, pamatyk! Jūs atvykote į bendruomenę. Labai ačiū!”Paaiškėjo, kad tetos Li mėgėjas ponas Tangas neseniai buvo išleistas iš pirmosios Changsha miesto ligoninės Endokrininės sistemos ir metabolizmo. gydymas ir kruopščiai nurodomi vaistai.
Ponas Tangas daugelį metų kentėjo nuo diabeto ir nustatė, kad jis nuvyko į Qingshitang Street bendruomenės sveikatos paslaugų centrą tikrinimui.Medicinos grupės Endokrininio metabolinio metabolizmo vyriausiasis gydytojas Zhao Jinjinas kruopščiai ištyrė p. Tango diagnozę, kaip p. Tang, išmatuojo tuščią gliukozės kraujyje 16 mmoll, KMI indeksą 28.22 ir NRS- 2002 m. Lentelė buvo įvertinta pagal mitybos riziką.Gavęs pono Tango sutikimą, „Qingshitang Street“ bendruomenės sveikatos paslaugų centras atidarė žalią kanalą, skirtą kreiptis į medicinos grupę, ir buvo nukreiptas į ligoninę dėl pirmosios Changsha miesto ligoninės Endokrininės medžiagų apykaitos skyriaus.Po priėmimo gydytojai pagerina atitinkamus tyrimus, siurblį insuline, nervų nervus ir simptominę paramą ir liepė kontroliuoti dietą, sustiprinti mankštą ir mesti rūkyti.Po 7 dienų po priėmimo ponas Tangas buvo išleistas iš ligoninės, o daktaras Zhao susidūrė su veido diagnoze kitam ekspertui.
Jelvija, tikslus gydymas
Močiutė Liu, 90 metų -Liu, gyvenanti Qingshitang gatvėje, Kaifu rajone, per pastaruosius metus kenčia abu kelio skausmai.Tokiomis aplinkybėmis ji pasirinko netoliese Qingshitang gatvės bendruomenės sveikatos priežiūros centro sveikatos priežiūros centro sveikatos priežiūros centro direktorę Liu Bin.Režisierius Liu, turintis turtingą klinikinę patirtį, išsamiai aprašė močiutės Liu būklę ir kuo greičiau kreipėsi į medicinos grupę, vadovaujančią Changsha pirmosios ligoninės ligoninei, širdies ir kraujagyslių medicinos skyriui ir kt. Kairiojo kelio pusės mėnesio plokštelės sužalojimas, dviejų laipsnių sužalojimas vidinėje pusės mėnesio plokštelėje, trijų laipsnių vidinės pusmėnulio plokštelės sužalojimas dešiniajame kelio 2 kelio dalyje 2. Hipertenzija 3, 3. Lėtinis gastritas.Dėl sudėtingos sąlygos močiutei Liu, 90 metų amžiaus, skirta atsisakyti, tačiau pamatęs glaudų ryšį ir tikslią medicinos grupės bendruomenės ir ligoninės diagnozę, močiutė Liu atgaivino jos viltį.Po to, kai „Green Channel“ Medicinos grupė perdavė Ortopedijos departamentą, departamentas surengė daugialypę Disciplininę MDT konsultaciją prieš operaciją.Operacija yra sklandi.
Močiutės Liu medicininė patirtis ne tik parodė artimą Kaifu rajono-Changsha pirmosios ligoninės medicinos grupės ryšį, bet ir atspindi pagyvenusių žmonių draugiškos ligoninės statybos veiksmingumą mieste.Vyresnio amžiaus pacientams medicinos komanda suformuluos tikslus gydymo planus, naudodama daugiadalykines konsultacijas, įskaitant anesteziją, mitybą, pooperacinį atsigavimą ir kt.
Kingshitango gatvės bendruomenės sveikatos priežiūros centras, kaip Konshitango gatvės bendruomenės sveikatos priežiūros centras, turi bendrą, endokrininės medžiagos apykaitos skyrių, širdies ir kraujagyslių mediciną, neurologiją, pediatriją, oftalmologiją, burnos ertmę, burnos ertmę, ekspertai ir kiti ekspertai yra naudojami kaip įprasta. Žmonės mėgaujasi patogesnėmis ir palankesnėmis medicinos paslaugomis bendruomenėje.
2024 m. Yra antri „Urban Medical Group“ statybos metai, Changsha pirmoji Kaifu rajono ligoninė.Grupė toliau tyrinės, išplėstų aukštos kokybės medicininius išteklius, išsamiai padidins „Grass -Roots“ medicinos paslaugų gebėjimą, leis bendruomenės gyventojams dalytis ekspertų išteklių paslaugomis, ekspertų techninėmis paslaugomis, ekspertų diagnozėmis ir gydymo paslaugomis, efektyviai sustiprinti sveikatą ir laimę. ir įgyti, ir tikrai supraskite, kad „maža liga grįžta į visuomenės ligoninę gyventojų lygiu“.
Atsakomybės atsisakymas: „Huasheng Online“ pareiškimas ir požiūrio sprendimas išlieka neutralus ir nepateikia jokios aiškios ar numanomos garantijos, susijusios su turinio tikslumu, patikimumu ar vientisumu.Straipsnis yra tik asmeninis autoriaus požiūris ir jis neturėtų būti naudojamas kaip investicijų pagrindas.Skaitytojai turėtų sužinoti daugiau apie visą susijusią investavimo riziką ir prisiimti savo pareigas.Kai kuriuos straipsnius skelbia interneto autorius, o autorių teisės priklauso autoriui.Autorius yra atsakingas už straipsnio ir paveikslėlių autentiškumą ir autorių teises.Kai suaktyvins autorių teisių ginčą ir siūlo teisingą turėtoją prieštaravimus, „Huasheng Online“ ištrins atitinkamą turinį pagal atitinkamus įstatymus ir kitus teisės aktus.Įsipareigojimą už pažeidimą patiria pateikėjai.Jei turite prieštaravimų dėl šio straipsnio, susisiekite su mumis 38160107#(#Pakeiskite į@) qq.com.
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author