„Aplinkosaugos geležies armijos kraujo globėjų atsidavimas siekiant apsaugoti pacientų gyvybes ir sveikatą“ -Shandong Ekologinės aplinkos sistema organizuoja „Lei Feng“ nemokamą kraujo donorystės sava

Estimated read time 3 min read

Siekdamas dar labiau skatinti savanorišką atsidavimo, draugystės, abipusės pagalbos ir progreso dvasią, artėjant 20 -osioms pasaulio kraujo donorų metinėms, provincijos ekologijos ir aplinkos departamentas ir provincijos hematologijos tarnyba vykdė temą “. Aplinkos apsaugos geležies armijos atsidavimas siekiant apsaugoti pacientų gyvybę ir sveikatą “. Lei Feng’o savanoriškos tarnybos veiklos mokymas Apsauginė geležies kariuomenė.

Gegužės 7 d. Rytą Lei Feng nemokamos kraujo donorystės savanorių tarnybos veiklos ir nesumokėtos Jinan stoties kraujo donorystės veiklos pradžios ceremonija vyko provincijos „Jinan“ ekologinės aplinkos stebėjimo centre.Paleidimo ceremonijai pirmininkavo SU Bo, provincijos Jinan stebėjimo centro direktorius, ir Li Jie, visą Provincijos Ekologijos ir aplinkos departamento partijos komiteto sekretoriaus pavaduotojo pavaduotoją Li. Aplinkos sistema.Provincijos sveikatos ir sveikatos komiteto medicinos skubios pagalbos skyriaus direktoriaus pavaduotojas Guo Fengxue išreiškė padėką provincijos sveikatos ir sveikatos sistemai už jo indėlį į provincijos ekologinės aplinkos sistemą nemokamai nuo kraujo donorystės darbų provincijoje.Provincijos ekologinės aplinkos planavimo tyrimų instituto savanorių atstovai išleido iniciatyvą visiems provincijos ekologinės aplinkos sistemos būriams ir darbuotojams.16 Miesto ekologinė aplinkos sistema vykdė „Lei Feng“ savanorišką aptarnavimo estafetę už nemokamą kraujo donorystę per internetinius ir neprisijungusius metodus ir organizavo antrąjį grupės centralizuotos kraujo donorystės veiklos etapą.

Yin Ying, provincijos kraujo centro direktoriaus pavaduotojas, perdavė Lei Fengą nemokamą kraujo donorystės savanorių tarnybą, kad galėtų perduoti savanorių ranką iš provincijos agentūrų. konferencija.

Paaukokite kraujo, kurį galima regeneruoti, ir taupo nesaldintą gyvybę.351 kadrai užlipo ant kraujo donorystės transporto priemonės, o kraujas lėtai teka iš rankos į kraujo surinkimo krepšį, susirinko su visa meile savanoriams ir sujungia didelę socialinės atsakomybės jausmą, kad kadrai ir provincijos ekologinės provincijos ekologijos darbuotojai ir darbuotojai yra Aplinkos sistema, parodanti nesavanaudišką Ekologinės aplinkos geležies armijos nesavanaudišką atsidavimą.Jie mylėjo savo gyvenimą su krauju, 112300 ml, kad sumažintų kraują, sujungdami pacientą, kuris ilgisi pasveikimo, ir nerimą kelianti šeima.

Pastaraisiais metais provincijos ekologinės ir aplinkos departamentas visada visapusiškai integruodavo aplinkos apsaugos dvasią geležies armiją ir nuoširdžiai tarnauti žmonėms, taip pat „atsidavimo, meilės, abipusės pagalbos ir progreso dvasia“ Atsakomybė ir pagrindinis vakarėlių rengimo vaidmuo, ir būkite savanorių tarnybos eros pradininkas, turintis faktinių rezultatų.Provincijos ekologinė aplinkos sistema visada entuziastingai organizavo įvairią viešą gerovę.

Provincijos kraujo donorystės tarnyba apdovanojo Shandong ekologinės aplinkos sistemą, kad išmoktų Lei Feng už nemokamą provincijos ekologinės aplinkos ekologinės aplinkos kraujo donorystę

Šiam renginiui vadovavo provincijos ekologijos ir aplinkos departamentas.Šių metų kovo 5 d. „Nacionalinis mokymasis mokosi memorialinė diena“, provincijos ekologinės ir aplinkos departamentas surengė pirmąjį grupių grupių raundą nesumokėtai kraujo donorystei savanorių tarnybai. Birželio 14 d. Pasaulio kraujo donorų diena.

Renginyje dalyvavo atsakingi provincijos sveikatos ir sveikatos komisijos, provincijos kraujo donorystės ir provincijos departamento provincijos departamento bendražygiai.

Originalus pavadinimas: „Aplinkos apsaugos apsaugos ir geležies armijos karšto kraujo globėjo pacientų gyvenimo ir sveikatos dedikacija“ -shan shandong ekologinės aplinkos sistemos kvartalų mokymas

You May Also Like

More From Author