Aplinkos oro kokybės situacijos prognozė Shandong provincijoje (2024 m. Gegužės 22 d. -GALI 28)

Estimated read time 2 min read

Bendra padėtis

22–24 ir 28 d. Temperatūra daugelyje sričių yra aukšta, o vidaus miestai daugiausia yra nuo lengvo ar vidutinio taršos.25–27 -oji temperatūra yra šiek tiek žemesnė.Atsižvelgiant į didelį meteorologinių sąlygų netikrumą, reikia apdoroti ir įvertinti konkrečią situaciją 24–28.

22 -oji diena

Pietinis vėjas paveiktas, padidėjo vėjo greitis, pakilo temperatūra, o debesis buvo mažesnis.Tikimasi, kad pusiasalio pakrančių teritorijos ir pakrančių teritorijos daugiausia grindžiamos gera ar švelnia tarša.

23 -oji

Ankstyvoje stadijoje dominavo pietvakariai.Manoma, kad pusiasalis ir Lunano pakrantė daugiausia yra švelni tarša, o kiti regionai daugiausia yra lengvi ar vidutinio sunkumo taršos.

24 -as

Paveiktas silpno ir šalto oro, temperatūra centriniuose ir šiauriniuose regionuose sumažėjo, o oro srauto konvergencija pietvakarių regione, o temperatūra buvo aukštesnė.Tikimasi, kad pietvakarių ir centriniai Luni regionai daugiausia yra lengvos ar vidutinės taršos.

25 -oji

Dėl pietų vėjo įtakos vėjo greitis yra mažas, o Vakarų regione gali būti kritulių.Tikimasi, kad Pietvakarių Luthemo regionas daugiausia yra švelni, o atskiri miestai gali pasiekti vidutinę taršą.

26 -oji

Šiaurės rytų srityje daugiausia įtakos turi silpnas šiaurės rytų vėjas.Tikimasi, kad Pietvakarių Luthemo regionas daugiausia yra švelni, o atskiri miestai gali pasiekti vidutinę taršą.

27 -oji

Kontroliuojama į šiaurę nuo oro, temperatūra pietuose yra šiek tiek aukštesnė, o debesų kiekis yra mažesnis.Tikimasi, kad pusiasalio regionas daugiausia grindžiamas gera ar lengvu tarša, o kiti regionai daugiausia yra lengvos taršos.

28 -oji

Silpname dujų slėgio lauke vėjo greitis yra mažas, oro srautas koncentruojamas Vakarų regione, debesies tūris mažas, o temperatūra yra aukštesnė.Tikimasi, kad pusiasalio regionas daugiausia grindžiamas gera ar lengvu tarša, o kiti regionai yra lengvi ar vidutinio sunkumo taršos.

## [16 „City Environmental Air AQI INDEX“] 8:00 2024 m. Gegužės 22 d.

Originalus pavadinimas: „Shandong provincijos aplinkos oro kokybės situacijos prognozė (2024 m. Gegužės 22 d. -gegužės 28 d.)“

You May Also Like

More From Author