Aplinkos kompozicijos pasirinkimas 5 800 žodžių 800 žodžių

Aplinkos kompozicijos pasirinkimas 5 800 žodžių 800 žodžių

 Ryšys tarp aplinkos ir žmonių yra amžina tema.

 Aplinkos apsauga yra apsaugoti ateitį

 Žemė yra namai, kuriuose mes gyvename. Tai tarsi motina, atnešanti mums išgyvenimo išteklius ir sąlygas.Mes esame žemės meistrai ir turime ją apsaugoti kaip ir mes.

 Kas nenori padaryti jūsų tėvynę tobulesnę ir gražesnę?Pvz., Jei akumuliatorius, kurį dažnai naudojame, jei ji nėra tinkamai apdorojama po naudojimo, ji sukels puikią aplinkos taršą.Remiantis tyrimais, į metalo laužo mygtuko akumuliatorius iš gėrimo gali pagaminti 600 000 litrų vandens.Jei kiekvienas asmuo išmes atliekų akumuliatorių, vanduo taps prabanga.

 Todėl, siekiant apsaugoti aplinką, šiukšlės yra klasifikuojamos.

 Mano šalis 2015 m. Birželio 1 d. Įgyvendino „plastikinę ribą“. Ši praktika leidžia mano šaliai kasmet sutaupyti 37 milijonus barelių naftos.Plastikiniai maišeliai, tokie dalykai yra įprasti paprastoms šeimoms, tačiau ar jūs suprantate, kad plastikiniai maišeliai yra pagrindinis aplinkos teršimo veiksnys.Plastikiniai maišeliai naudoja aliejų kaip žaliavą, kuri ne tik sunaudoja daug išteklių, bet ir turi būti natūralizuoti 500 metų.

 Todėl, norėdami apsaugoti aplinką, sumažinkite plastikinių maišelių naudojimą.

 Kopenhagoje vykusi pasaulinė klimato kaitos konferencija neseniai vėl skambėjo žadintuvu.Nors galų gale nepavyko pasiekti iš anksto nustatyto efekto, jei mes to nepadarėme, nesvarbu, koks didelis buvo didelis susitikimas, jis buvo toks pat klaidingas.Susitikime teigiama, kad šiuo metu vidutinė pasaulinė temperatūra pamažu kyla, ir dauguma ledkalnių pradėjo tirpti.Jei tai tęsis, pasaulį nuskends vanduo.Vidutinė pasaulinė temperatūra šiuo metu padidėjo 1,1 ° C. Nežiūrėkite į ją tik mažą 1,1 ° C, tačiau tai yra „pasaulinė vidutinė temperatūra“! Arkties ir Antarktidos temperatūra pakils.Pagalvokite apie tai, kaip tuo metu atrodys pasaulis?

 Tiesą sakant, šių nelaimių kaltininkas yra mūsų žmonės.Remiantis tyrimais, elektros prietaisai ar kiti dalykai, kuriuos mes naudojame kiekvieną dieną, išleis daugiau anglies dioksido, o anglies dioksidas yra pagrindinis veiksnys, padidinantis temperatūrą.Jei sumažės elektros prietaisų naudojimas, sumažės anglies dioksido kiekis.Automobilio uodegoje taip pat yra daug anglies dioksido. daugiau anglies dioksido.

 Todėl, norėdami apsaugoti aplinką, sumažinkite elektros prietaisų naudojimą ir vairuokite mažiau privačių automobilių, kad dirbtumėte ar keliautumėte.

 Kaip visuomenės savininkas, Žemės aplinkos gerinimas yra mūsų nesuvokiama atsakomybė ir įsipareigojimai.Jei visi yra ekologiški ir ekologiški, tai gali sukurti visiškai naują ir gražų pasaulį!

 Negalite pakeisti aplinkos, tačiau galite pakeisti save

 Kadangi esate jaunas, galite patirti kai kuriuos dalykus, tokius kaip meilė, pavyzdžiui, draugystė.

 Niekas negali gyventi kiekvieną dieną amžinai.

 Niekas negali ramiai susidurti su savo jėgomis ir silpnumu.

 Tai, ką mes subręsime, yra patirtis ir kančios.

 Tai, kas esame laimingi, yra tolerantiška ir meilė.

 Tai, ką jaučiame lengvai, yra supratimas ir pasitikėjimas.

 Negalite pakeisti praeities, tačiau galite pakeisti dabartį

 Praeitis leis jai praeiti, ir ateityje ji eis geriau.

 Dėl to, kad atsisako nereikalingos naštos, gyvenimas bus geresnis.

 Gyvenimas yra toks trumpas, kokia priežastis, dėl kurios nesigilins į gerą gyvenimą.

 Yra per daug dalykų, kuriuos reikia nuveikti, ir yra labai svarbių žmonių, laukiančių jūsų puoselėti.

 Nežiūrėk atgal, priekyje pasaulis yra įdomesnis.

 Jūs negalite jų valdyti, bet galite įsisavinti

 Aš noriu pasirinkti savo kelią, nors esu tvirta, nors ji yra staigi.

 Bet aš vis tiek judu į priekį.

 Aš esu savo, ir niekas neturi teisės kontroliuoti savo likimo.

 Nors tai bus sunku ir randu, aš nesiryžsiu ir nesigailėsiu.

 Nes kai pažvelgiau atgal, galėjau nukreipti į kelią, kupiną skausmo ir ašarų, ir garsiai pasakiau:

 Žiūrėk, taip aš išėjau iš savęs!

 Negalite pakeisti faktų, tačiau galite pakeisti savo požiūrį

 Nežinau kodėl, kai kurių dalykų negalima pakeisti.

 Galbūt taip yra todėl, kad neradau tikros svajonės.

 Ko gero, mes vis dar siekiame tobulumo, kuris niekada nebus.

 Kažkada mes turėjome tuštybę, fantazavome ir kovojome dėl siaurų tikslų.

 Kai vėl pažvelgiau į visa tai, pajutau, kad daugelis dalykų yra lengvi ir lengvi.

 Negalite valdyti oro, tačiau galite pakeisti savo nuotaiką

 Jūs šypsosi gyvenime, todėl gyvenimas taip pat šypsosi jums.

 Tegul mūsų širdys nebėra prislėgtos, tegul palengvina.

 Leiskite laisvą širdį skristi ir pasveikinkite puošnią saulės šviesą!

 Tegul jis skraido tarp mėlyno dangaus ir baltų debesų.

 Jūs negalite nuspėti rytoj, bet galite suvokti šiandien

 ”Miške yra bifurkacija. Norėčiau pasirinkti kelią su mažiau pėdsakų, kad mano gyvenimas būtų labai skirtingas.”

 Kidinas tai pasakė.

 Kai vaikšto daugiau žmonių, jie visada gamins purvą ir visada gamins dulkes.

 Kodėl gi ne vaikščiojus, galbūt viskas atrodys.

 Šiandien suprask save, todėl rytoj tikrai bus geriau.

 Negalite pasirinkti savo išvaizdos, bet galite parodyti šypseną

 „Kai susitinkate su dešimtimis milijonų žmonių, palikite dešimtis milijonų žmonių, ieškokite žmogaus, kuris galėtų palydėti vienas kitą gyvenime.

 Tikri draugai yra laimė.

 Bent jau, nesvarbu, nesvarbu, ką darau, nesvarbu, kokia aplinka susiduria.

 Aš žinau, kad toks žmogus laukia, kol grįš namo.

 Yra toks žmogus, kuris gali toleruoti visą mano laimę ir liūdesį, ir gali pamatyti mano stiprybę ir silpnumą.

 Tai taip pat yra mano sielos paguoda.

 Aplinka ir talentas

 Meng Mu Sanqian sukūrė Azijos šventąją ir Mdashą;Galima pastebėti, kad aplinkosaugos talentai nėra praktiškai sakomi.

 Atšiauri aplinka dažnai daro talentus.Pingas Wangas persikėlė į Luoyi rytuose ir už tai nepastebėtą atlygį suteikti „Qin Bo“ didelę žemę, esančią į vakarus nuo Laosano ir Xirongų į vakarus nuo Xirongo.Galbūt karalius buvo gerų ketinimų. negrįš “.Tačiau Qin Bo vis dar nuėjo.Pagardinus aplinką, „Qin“ dominavimas buvo pasiektas ir pagaliau baigė didelę priežastį.

 Aukštesnė aplinka dažnai augina vidutiniškumą.Changpingo mūšyje veteranas Lianas Poutį suskaičiavo ant fronto ir beprotiškai Qin Jun buvo išprotėjęs. .Zhao Kuo skaito knygą, tačiau yra tigras, kuris nėra geras kovoje.Po kelių mėnesių Zhao Kuo panaudojo veiksmus, kad įrodytų, jog buvo tikras talentas.Vidutiniški talentai, kuriuos sukūrė aukštesnė aplinka, ar tai nėra kenksminga šaliai ir žmonėms?

 Garsusis psichologas „Rosentear“ atsitiktinai išgavo 10 studentų ir davė sąrašą klasės Renui ir teigė, kad jie yra labai potencialūs studentai.Kadangi Ban Ren ypač rūpinosi šiais 10 mokinių, jų pažymiai pagerėjo.Klasė nepasikeitė, o klasės REN nepasikeitė.

 Galima pastebėti, kad aplinkos pranašumai ir trūkumai gali nenustatyti žmonių likimo.Kaip mes visi žinome, Billas Gatesas yra antrosios kartos standartas;Ar aplinkos poveikis yra labai mažas?Jei vienas asmuo yra ambicingas, jis yra nenuoseklus kelionėje į idealą.Tai būtent Konfucijus pasisako „gyventi su gerais žmonėmis, pavyzdžiui, įeiti į Zhilano kambarį, ir jei jis ilgą laiką nėra kvepiantis, jis pasuks su juo; gyvena su nedorėliais, pavyzdžiui, įeinant į abaloną, bet praeityje, bet praeityje, bet praeityje, bet praeityje Priežastis, kodėl Mencius pasisako „gimęs nerimaudamas ir mirštant ramybėje“.

 Sukurkite stiprią psichologinę aplinką, žinokite, kaip prisitaikyti prie atšiaurios aplinkos, žinoti, kaip puoselėti aukštesnę aplinką ir talentų kūrimo būdą.Jei galėsime išmokti vieną ar du, galėsime padėti, susiformuoti, pasiimti žingsnį aukštyn ir tapti talentais.

 Aplinkos sąlygos

 Kaip mes visi žinome, gyvenimo pabaigą, nesvarbu, ar tai sėkmė, ar nesėkmė, lemia daugybė veiksnių.Tačiau šiuos veiksnius galima priskirti dviem aspektams: aplinkos veiksniams ir sąlygoms.

 Mencius kartą pasakė: „Tai nėra tokia gera kaip vieta, kai dangus yra, o vieta nėra tokia gera kaip kiti”. Tokios geros kaip žmonių širdys.Čia galima panaudoti tris elementus: Dievas, vieta, žmonės ir žmonės.Laikas ir geografiniai interesai priklauso aplinkos veiksniams, žmonėms ir sąlyginiams veiksniams.Mencius požiūris yra tas, kad aplinkos veiksniai neturi sąlyginių veiksnių.Xunzi mano, kad trys yra vienodai svarbūs.Šiandienos visuomenėje būtina aplinka ir sąlygos, reikalingos pabaigai.

 Aplinka yra ta pati, o sąlygos skiriasi, pabaiga skiriasi.Kartą Edisonui reikėjo duomenų apie temą ir pasakė: „Prašau man padėti paimti kriaušės tūrį, aš jo laukiu“. Kelis kartus ir nubrėžkite gerą eskizą ant popieriaus pagal stilių, pateikite formulę, apskaičiuokite.Edisonas ilgą laiką laukė laboratorijos. Gavau atsakymą, paglosčiau Aptono petį ir šypsojosi: „Tu apskaičiuoji per daug laiko“. Burbulai ir bus stiklo burbulas , Apotonui trūksta pokyčių ir jis negali pasisekti kaip Edisonas.

 Sąlygos yra tos pačios, o aplinka skiriasi, pabaiga yra skirtinga.Tai yra „Motinos Meng Mu, kaimyno pasirinkimas“ tiesa.Mencius gyveno netoli kapinių, išmoko pamaldas ir žaidė laidotuvių žaidimą; Motina nusprendė įsikurti.Gera žmogaus aplinka yra nepaprastai svarbi žmogaus augimui ir gyvenimui.Gyvenime aplinka sukuria talentus, o aplinka nuskendo.Visuomenė palaiko tiesioginius ryšius su žmogumi, ypač paauglių augimu.Vėliau Mencius tapo kolegijos klausimu ir buvo gerbiamas kaip „Azijos Shengas“, kuris turi nemažą ryšį su savo socialine aplinka dėl jo įtakos.Įsivaizduokite, kad jei Mencius apsigyveno šalia kapinių ar turgaus nuo pat vaiko, tai gali tapti tik jautrių būtybių nariu ir būti paprastu verslininku ar mėsininku.Žvelgiant iš šios perspektyvos, sąlygos yra vienodos, tačiau aplinka skiriasi, o pabaiga yra kitokia.

 Aplinka yra skirtinga, o sąlygos skiriasi.Gera aplinka, geros sąlygos, padaro geresnį gyvenimą.

 Aplinkosaugos grožis

 2030 m., Kadangi žmogaus išgyvenimo aplinka pablogėjo, aš negalėjau stebėti, kaip aplinka ir toliau blogėja, todėl atsisakiau savo mėgstamo užsiėmimo ir pakeičiau jos karjerą, kad būčiau aplinkos grožio menininkė.

 Nors Marso „kolonijinė sistema“ buvo maždaug patobulinta, kas visą dieną nori gyventi virtualioje erdvėje negyvenant žemėje!

 Teisingai, aš esu aplinkos grožio menininkas, tačiau aš neturiu supratimo apie aplinkos taršą.Kažkodėl kiekvienas iš mūsų aplinkos grožio menininkų jau įdėjo nuotekas į upę ir švariai!

 ”Sėkmė! Sėkmė!” Tai 104 -asis kartas, kai išgirdau šį sakinį.Kiekvieną kartą, kai esu laiminga, visada turiu didesnį liūdesį.Praėjusį mėnesį kelis mėnesius nufilmavome naujai sukurtą augalų atgimimą į beveik nudžiūvusį didįjį medį.Bet kitą dieną didelis medis ėmė nudžiūti ir tapo rimtesnis.Kodėl iki vienos dienos ši paslaptis buvo atrakinta.

 Vieną dieną aš sukūriau naują augalų atgimimą ir nesąmoningai užmigau.Nežinau, kiek laiko atėjo saulės spinduliai, aš atvėriau akis ir mdash;Netoli buvo nedidelė upė, o upė buvo skaidri, atspindėdama mėlyną dangų.Tai labai panašu į ankstesnę Žemę.”Sveiki!

 ”Sveiki! Noriu paklausti, kodėl augalai žemėje nudžiūsta?”

 ”Būtent tai sukėlė jūsų žmonės! Miške Geležinė matė negailestingai aukštus ir aukštus medžius, dėl kurių mūsų medžių elfai buvo benamiai. Todėl medžiai negalėjo absorbuoti anglies dioksido. Yra keletas prastų mažų žuvų. Popierinis gamykla, chemijos gamykla ir kt. Išlaidos nuotekos ir atliekos. per daug nuvilia!

You May Also Like

More From Author