Apklausa rodo: Japonijos sveiko maisto reklama viršija 70 % nelygumų

„Xinhua“ naujienų agentūra, Tokijas, balandžio 26 d. Testo rezultatai matomi atsižvelgiant į prieštaravimo duomenis.
25 -ą dieną „Kyodo News“ pranešė, kad XU Centrinės ligoninės ir Kioto universiteto narių grupė Xu mieste, Čibos grafystėje, įgyvendino šią apklausą.Jie apklausė 5 didelių farmacijos tyrimų ir plėtros sutarčių, susijusių su Japonijoje, klinikinius tyrimus. 76 testų tyrimas.Šiuose eksperimentuose nėra trijų rūšių raudonos spalvos sveikatos produktų, kuriuos prisiminė „Kobayal Pharmaceutical Company“.
32 iš šių 76 bandymų paskelbtų dokumentų.Apklausa parodė, kad 26 testų santrauka prieštaravo bandymo rezultatams.Šių 32 bandymų rezultatai buvo naudojami maisto reklamose ir naujienų biuletenyje.
Pavyzdžiui, tyrėjai teigė, kad yra papildų, kurie teigia, kad palaiko kognityvinius gebėjimus, ir keli bandymai nepatvirtino jų poveikio.
Šio tyrimo rezultatai buvo paskelbti tarptautiniame akademiniame žurnale „Klinikinės populiariosios ligos žurnalas“.
Funkciniai maisto produktai Japonijos sveikame maisto produktuose turi pateikti tik mokslinį pagrindą, kuris teigia, kad atitinka jų funkcinį nuoseklų mokslinį pagrindą, ir norint patvirtinti leidimus nereikia jokių vyriausybės departamentų.Paėmęs vartotojus, sveikas ir pažeistas „Kobayashi Pharmaceutical Red Song Health Products“ yra funkcinis etiketės maistas.
Tyrėjai teigė, kad 70 % dalis yra šokiruojanti ir turi būti griežtas.
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author