Antroji „Mados vartotojų metinė konferencija“ vyko Haikou.

Estimated read time 5 min read
Balandžio 14 d. Haikou mieste, Hainane, vyko antroji „Moterų mados vartojimo metinė konferencija“ per 4 -ąjį Kinijos tarptautinių vartotojų produktų parodą.
(Organizatoriaus nuotrauka)
Šio kasmetinio susitikimo tema yra „jos laiko vartojimas ir prekės ženklo augimas“ ir pakvietė Zhang Zhibing, partijos grupės sekretoriaus pavaduotoją ir Hainano provincijos CPPCC pirmininko pavaduotoją Zhang Zhibing, Kinijos liaudies politinės konsultacijos Nacionalinio komiteto narys Konferencija ir „Southern Finance“ ir „Economics Group“ generalinis direktorius. Vartojimas, prekės ženklo kūrimas ir kt. Reporen, intergeneracija yra nauja Huazhango pradžia.
(Organizatoriaus nuotrauka)
CPPCC Hainano provincijos komiteto sekretoriaus pavaduotojas ir pirmininko pavaduotojas Xiao Yingzi savo kalboje sakė: „Dabar moterų vartojimas, moterų mada, moterų tendencija, jos ekonomika, jos jėga ir jos kilimas tapo karštomis Kinijos tarptautinio vartotojo temomis. „Expo“, „Hainan“ laisvosios prekybos uostas, artėjant uždarymo veiklai. Ir nauji modeliai.
Kinijos liaudies politinės konsultacinės konferencijos Nacionalinio komiteto narys Zhang Zhibing ir „Southern Finance and Economics Group“ generalinis direktorius teigė: „2024 m. Naujos produktyvios jėgos tapo karštais žodžiais įvairių pramonės šakų dėmesiui ir tyrinėjimui. Vartotojų ekonomikos atsigavimas, daugelyje sričių vartojimo pozicija yra vis labiau svarbi. Sukurkite daugybę vartotojų etalonų projektų, kurie skatintų aukštųjų išteklių ir vartotojų prekės ženklų, tokių kaip kapitalas, technologijos, kanalai ir platformos, dokas ir bendradarbiavimas.
(Organizatoriaus nuotrauka)
Šiame kasmetiniame susitikime XXI amžiaus ekonominių tyrimų institutas ir Zhong Liang kartu suvienijo jėgas, kad paskelbtų „Moterų vartotojų„ Power Insight “ataskaitą -internacionalinius tyrimus apie naują Huazhango pradžią“, iškirptą iš „kartų pakaitalo“, tyrinėkite moterų vartojimą po moterų vartojimo po to. Socialinio vaidmens kartų pokyčiai, grupė turės naują vartotojų požiūrį, vartojimo elgseną ir jo tolimesnį poveikį Kinijos mažmeninės prekybos komercinei rinkai.
(Organizatoriaus nuotrauka)
Chen Chenxing, XXI amžiaus verslo „Herald“ redaktorius, sakė: „Šių metų„ Moterų vartotojų galios įžvalgos ataskaita “pateikia amžiaus tyrimų perspektyvą, ir studijuoja kartų skirtumus tarp skirtingo amžiaus ir skirtingo amžiaus vartotojų ir skirtumų tarp skirtingų amžiaus ir skirtingo amžiaus ir skirtingo amžiaus skirtumų skirtingo amžiaus ir skirtingo amžiaus bei skirtingo amžiaus ir skirtingo amžiaus skirtumų skirtingo amžiaus ir skirtingo amžiaus skirtumų. Tarp kartų vartojimas.
Zhongliang Lianlian Kinijos mažmeninės prekybos nekilnojamojo turto ir vartotojų tyrimų atsakingas asmuo Zhu Jianhui aiškino ataskaitą, kad vartotojų požiūris į vartotojų požiūrį Šaltiniai, ir labai išsivysčiusių internetas ir tėvai, kuriuos sukūrė šeimos aplinka, leidžia jiems pasiekti įvairesnę ir suderinamą pasaulio kultūrą ir žmonijos istoriją.
(Organizatoriaus nuotrauka)
Tūkstantmečio motinų vartotojų vartojimo branduolys yra „vystymosi vartojimas“.Pertvarkymo atvėrimo ir ekonominės globalizacijos laikotarpiu Kinijoje, tūkstantmečio augimo ir studijų augimo augimui, saldumui paragavusi tūkstantmečių karta sutiko, kad „išdrįstų kovoti“ vertybės buvo labai sutiktos.Kai „tūkstantmečio karta“ yra naujai paaukštinta motina, jie toliau perduoda šį geną, paveikia visą šeimą, skatina visą šeimą vystytis kartu ir padaryti šeimą geresnę kartu.
Metų vartojimo esmė yra „kompensacijų suvartojimas“.„The Times“ raida, turto kaupimasis ir laiko gausa priverčia tėvus, kuriems pilna metų, reikia mokytis du kartus, išmokti mėgautis gyvenimu ir kompensuoti jaunų metų trūkumus.Metų vartojimo koncepcija apima jaunimo pastangas ir apgailestavimą, leidžianti vartoti atspindėti laiko kompensaciją ir tapti „naujos sidabro ekonomikos“ pagrindu.
Žvelgiant iš naujos devynių majoro formato, post -generacijos mergaitė atnešė „Pearl“, „supančiai“ vartojimą (slėnį), arklio -noodle sijoną ir kitą vartojimo padidėjimą; Mokėjimas žiniomis;
Komercijos ministerijos akademinio komiteto direktoriaus pavaduotojas Zhang Jianping mano, kad naujojo produktyvumo plėtros procese moterys gali prisidėti, be tradicinės pramonės šakų pertvarkos ir modernizavimo. Strateginės kylančių pramonės šakų plėtra.”Pavyzdžiui, kai moterys perka maistą, jos labai rūpi ekologiškam maistui, ir net nedidelė priemoka nori sumokėti didesnes išlaidas. Vartotojų pasirinkimo galia yra labai paplitusi išsivysčiusiose šalys greitai “.
(Organizatoriaus nuotrauka)
Kaip „jos eros“ banga, kaip kokybės vartojimas skatina prekės ženklo augimą?Kinijos trenerio prezidentas Liliana Lucioni mano Platforma, padedanti vartotojams išreikšti save užtikrintai.
(Organizatoriaus nuotrauka)
Sun Jing, „Fast -Hamed E -Commerce“ grožio industrijos ir „Cross -Worder“ pramonės generalinio direktoriaus generalinis direktorius Platforma, grožio kūrėjai pateikia labai klestinčias augimo tendencijas, kūrybinis turinys yra labai įvairus, ir jis atrandamas ir mėgstamas pakankamai auditorijos. Grožio produktams mieste.
(Organizatoriaus nuotrauka)
Profesorius Zhangas Bimengas, Šanchajaus pirmųjų Liaudies ligoninės akupunktūros skyriaus vyriausiasis gydytojas, pasidalino žiniomis apie moterų savarankiškumą ir investicijas į sveikatą.Jis sakė, kad moterų sveikatai lengvai veikia įvairūs veiksniai, tokie kaip stresas, neigiamos emocijos, per didelis nuovargis ir nepakankamas pratimas. , Kaulų kokybė Kitos sveikatos būklė yra išlaikyti sveiką gyvenimo būdą. pats.
(Organizatoriaus nuotrauka)
Šį metinį susirinkimą vedė „Southern Finance“ ir „Ekonomikos grupė“, kurią vedė Hainan Tarptautinis ekonominės plėtros biuras, o jį vedė XXI amžiaus „Economic Herald“, „Southern Finance“ (Hainano laisvosios prekybos uostas) regioninis tyrimų centras, Hainano laisvosios prekybos zonos finansinės kultūros komunikacijos bendradarbis. , Ltd., Luzhou Laojiao, Kinija Kinija -Demo, „Pole Holdings“, nacionalinė anti -hainanai ir kita specialia parama.
Vėliau kasmetiniame susirinkime buvo vykdoma išskirtinė Hainano įmonės paaukštinimas.Tą naktį taip pat buvo surengta labdaros vakarienė „Mada ir vartojimas ir meilė“.Daugelis rūpestingų kompanijų ir rūpestingų žmonių iš visų gyvenimo sričių susirinko kartu padėti plėtoti labdaros organizaciją Hainan moterims ir vaikams.
(Chen Bowen, Kinijos „Hainan Reporter Station Daily“)
Šaltinis: „China Daily.com“
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author