Antroje „E -komercijos“ bendrovės pusėje „kokybės“ vartotojų prekės ženklas sukurs naują bendrojo kanalų verslo augimo modelį

„Baozun Group“ ir „Business Weekly“ kartu 16 -ą dieną Šanchajuje surengė aštuntąjį pasaulinį prekės ženklo „E -komercijos“ viršūnių susitikimą.Svečiai teigė, kad atsižvelgiant į dabartinį ekonomikos atkūrimą, vartojimo keitimą ir naujojo produktyvumo plėtrą, prekės ženklo kompanijos turi paspartinti skaitmeninės verslo sistemos kūrimą. „KOKYBĖS“ ir pradėkite naują augimo erą. Esmė

Qiu Wenbin, „Baizun Group“ pirmininkas ir generalinis direktorius, mano, kad naujojo produktyvumo eros kontekste pramonės didelis dėmesys „naujam produktyviam produktyvumui“ atspindi prekės ženklo lūkesčius dėl ateities augimo.„Kokybė“ reiškia „kokybę“, o prekės ženklo įmonės turėtų paaiškinti savo ilgalaikę vertės nustatymą.Vartotojų poreikiai visada keičiasi, o kanalai taip pat gali keistis, tačiau prekės ženklo kūrimas yra ilgalaikė karjera.

Šiuo metu „Baozun Group“ yra didžiausia prekės ženklo „E -komercijos“ paslaugų įmonė Kinijoje.„Baozun E“ komercija, „Baozun“ prekės ženklo valdymas ir „Baozun International“.Per pastaruosius kelerius metus „Baozun“ daugiausia padėjo prekės ženklui vykdyti E -komerciją pagal „So“ vadinamąją paklausos tinklą nuo gatavų produktų iki vartotojų. -Deptas bendradarbiavimas su daugiau prekės ženklų.

„Qiu Wenbin“ sakė: „Tokiu pagrindu, be tradicinės paklausos grandinės su prekės ženklu, atsižvelgiant į tiekimo grandinę,„ Baozun “taip pat aktyviai plečiasi, kad dar labiau plečiasi ir išplėstų prekės ženklo vertės grandinę prekės ženklo vertės grandinėje. Taigi, kad būtų teikiama, kad būtų užtikrinta. Daugiau prekės ženklo vertės.

Makroekonominės plėtros ir vartotojų rinkos tendencijos yra svarbios temos, kurių įmonės ir prekės ženklai negali ignoruoti.Yang Li, „Boston Consulting“ generalinis direktorius ir vyresnieji partneriai visame pasaulyje, mano, kad pastaraisiais metais vartotojų rinka patyrė didžiulius pokyčius.Įmonės turi pradėti nuo pat įmonės strategijos, pati, įmonės ir plėtros etapo ypatybių ir aktyviai susidoroti su rinkos vartojimo pokyčiais ir išlaikyti nuolatinį augimą.Ilgas terminasKonkurencingumas.

Pastaraisiais metais „E -komercijos“ plėtra pamažu pateko į „antrąją pusę“.Prezidentas Yu Junrui mano, kad prekės ženklo kompanijas reikia subalansuotiInternetu ir neprisijungusIšdėstymas, toliau pridėkiteDideli duomenysInvesticijos padidina pelną.Pastaraisiais metais „Baozun“ apibendrino visų kanalų verslo augimo metodologinio augimo rinkinį ir kartu su komandos operacijomis ir techninėmis galimybėmis, kurios gali padėti prekės ženklo klientams pasiekti aukštos kokybės ir tvarų verslo augimą.

Augant naujoms jaunimo vartotojų grupėms, tik prekės ženklai, drąsiai diegdami naujoves, apžvelgia tendenciją ir tyrinėjate Cross -Border bendradarbiavimą, gali aktyviai apimti pasikartojančius vartotojų pokyčius naujoje eroje.

Anot „TTAO TMALL“ verslo generalinio direktoriaus „Cukis“, pagrindinė vartotojų grupė šiuo metu yra „Tmall“, kuri yra kertinis prekės ženklo augimo akmuo.Trys pagrindinės „Tmall“ pagrindinės fokusavimo strategijos: sutelkite dėmesį į pagrindinius vartotojus, sutelkite dėmesį į pagrindinius prekės ženklo prekybininkus ir naudokite bendros konstrukcijos su ekologija mechanizmą, kad padėtumėte verslo augimui.Šiuo tikslu „Tmall“ paskelbė „bendrą ekologinio augimo planą“. .

You May Also Like

More From Author