Anthony Edwards säras väljakul ja kinkis 50 Centile lahkelt paar tosse

Estimated read time 2 min read

Anthony Edwards viis Minnesota Timberwolvesi veenva 111-90 võiduni Houston Rocketsi üle. Edwards viis Timberwolvesi võidule 32 punkti, kuue lauapalli ja muljetavaldava kauglöögiga.

Anthony Edwards säras väljakul ja kinkis 50 Centile lahkelt paar tosse

Pärast mängu näitas Edwards oma suuremeelsust, andes räpparile 50 senti dollari eest tema uusimaid signatuuriga AE 1 „Velocity Blue” tossusid. Kaks staari kohtusid Target Centre’i Timberwolvesi riietusruumi ees, kus Edwards kinkis ekstaatilisele 50 Centile mängu ajal kantud tossud.

Videos väljendab 50 Cent oma rõõmu Edwardsi ihaldatud tossude kättesaamise üle, mis ei ole veel jaemüügis saadaval. Räppari vaimustus oli tuntav, kui ta rõhutas kingade omamise ainulaadsust ja tegi selgeks, et ta ei taha, et need kellelgi teisel oleksid.

Edwardsi samm kinnitab veelgi tema staatust tõusva tähena nii väljakul kui ka väljaspool seda. Fännid on imetlenud noore mängija suuremeelsust ja stiili ning eriti muljet avaldavad tema ikoonilised „Speed Blue” treeneritossud, mille ta juba teist korda välja andis.

Edwardsi jaoks on „Speed Blue” värvitoonil eriline tähendus, sest see on austusavaldus tema lemmikvärvile ja teda valinud meeskonnale, Minnesota Timberwolvesile. Treeneri julge disain koos innovaatiliste omadustega, nagu Jet Boost tehnoloogia ja toetav konstruktsioon, muudavad selle täiuslikuks lõhkumiseks mänguks.

Fännid, kes soovivad AE 1 „Velocity Blue” kätte saada, ei pea kaua ootama. Trenažöör ilmub 8. märtsil 2024 ja selle hind on 120 dollarit meeste mudeli puhul ja 100 dollarit tavalise mudeli puhul. Treenerid on saadaval internetis ja valitud jaemüügipunktides, mis annab entusiastidele võimaluse kogeda sama stiili ja jõudlust nagu Anthony Edwardsil endal.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours