Šanchajaus „Lingang“ plėtros verslo kelionių draugų ratas, Argentinos prekių prekių prekybos centras ir kt. Susisieks „jauname mieste“

Estimated read time 3 min read
Balandžio 19 d., Kaip „Lingang Science and Technology Innovation“ ateities serija, „Lingang New Terminal“ surengė pirmojo „Verslo kelionių kovos“ etapo ir miesto funkcijos (komercinės ir sporto brigados) paaukštinimo susitikimo temą Salonas. Pirmasis „Verslo kelionių kovos“ etapas.Tą pačią dieną „Honkong City Group“ ir „Poly International Studios“, „Star Party KTV“, Argentinos prekių sujungtų prekybos centras, „Shenhui City Sports“, „Opus“ baras, banginių detektyvas ir kiti pagrindiniai komerciniai projektai, taip pat „Gauli International“, Huicheng, Tongce, YI Lingzhong, imperatoriaus imperatorius, imperatoriaus imperatorius, imperatoriaus imperatoriaus pagrindinių bendradarbiavimo agentūros, tokios kaip „NA International“, vykdė centralizuotą pasirašymą.Įsivaizduojant sutarčių sudarymo projektą, „Lingang“ naujos srities išdėstymas pramogų ir laisvalaikio srityje, o kultūrinis vartojimas buvo dar labiau sustiprintas, o naktinės ekonomikos ir savaitgalio ekonomikos plėtra bus stipriai skatinama, o įvairesnis ir ryškesnis ir ryškesnis sukurta verslo atmosfera.
Susitikime Zhu Feng, „Lingang New Area“ verslo ir turizmo biuro direktoriaus pavaduotojas, išleido ir aiškino naują „Kinijos (Šanchajaus) laisvosios prekybos zonos Lingango naujojo rajono“ turą, kuris 2024 m. Paskatintų komercinę plėtrą. “„2.0“ komercinė politika suteiks naujų galimybių komercinei naujos srities plėtrai, paskatins naujos „Lingang“ srities komercinį gyvybingumą ir pritrauks daugiau investuotojų ir prekybininkų kartu sukurti naują „Lingang“ verslo skyrių.
Nauja „Lingang“ sritis kuria šiuolaikišką naują miestą, kuris yra gyvas, gerai valdomas ir „Yiyi“. Regioninė plėtra.
Pranešama, kad pastaraisiais metais „Lingang New Line“ rajono valdymo komitetas bus plėtojamas toje pačioje vietoje ir yra įsipareigojęs kurti naują aukštumą, skirtą integruoti ir plėtoti verslo kelionių požiūrį į kultūrą. „E -Sports League“ ir kitos renginių serijos.„Tolol -up“ taip pat planuos organizuoti muzikos festivalius, kavos festivalius ir įvairias boutique veiklas, kad sukurtų įvairias šventes, turinčias puikios kokybės ir sporto kelionių užsiėmimus.
Honkongo miesto grupės, „New Area Economic Corporation“, „City Investment“ ir „Xinggang“, „Lingang Investment Control“ atstovai ir kitos įmonės pristatė verslo išteklius aplink ežerą.Integruojant aukštos kokybės komercinius išteklius ežero regione, ežerų teritorijos komercinės plėtros planavimas, erdvės išdėstymas ir formato išdėstymas yra visiškai eksponuojamas siekiant kartu skatinti ežero komercinio rato klestėjimą ir plėtrą.
Zhang Yina, Fudano universiteto profesorė, Komercijos ministerijos vartotojų duomenų laboratorijos direktorius, ir Vartotojų rinkos „Big Data“ laboratorijos direktorius pasidalino „2024 m. Vartojimo tendencijų aiškinimu ir perspektyvomis“. Vartotojų rinka dar labiau padidina miesto prekės ženklo įvaizdį ir tarptautinę įtaką.
Ryškiai spartindamas pramonės plėtros plėtrą, „Lingang New Terminal“ taip pat atkreipia dėmesį į turizmo išteklių plėtrą, kiekvienais metais pridedant daugiau pramoninio turizmo maršrutų.Tą pačią dieną tą pačią dieną taip pat buvo paskelbti šeši nauji turizmo turizmo keliai, įskaitant „Lingang Technology Smart Library“, „Dishui Lake AI“ inovacijų uostų parodų salę, „Lingang Life Blue Bay“ ir Tarptautinį vandenilio energetikos slėnio parodų centrą, Šanchajaus Jianqiao koledžą, Šanchajus „Xinxin Xin Wei Medical Technology Co., Ltd.“ ir „Shanghai Sile Silless Steel Products Co., Ltd.“ dalyvavo dirbtinio intelekto, naujos energijos, biomedicinos, švietimo ir technologijų gamybos sritys Pramonės ir turizmo ištekliai naujoje Lingango uosto srityje
Ateityje nauja „Lingang“ sritis skatins gilią miesto integraciją, optimizuodamas miesto funkcijas, nuolat tobulinti paslaugų energijos lygį ir kokybę, skatinti aukštos kokybės verslo, teksto, fizinės ir kelionės pramonės plėtrą, ir kelionių pramonę, ir Stenkitės pastatyti „jauną miestą“, jaunimas, jaunimas, jaunimas, miestas.
Autorius: Zhou Yuan
Tekstas: Zhou Yuan žemėlapis: Organizatoriaus paveikslėlių redaktorius: Shanghui redaktorius: Tang Weijie
Perspausdino šį straipsnį, nurodykite šaltinį.
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author