Amerikos rašytojas: Kinijos turistų skaičius išaugo ir išleido teigiamus signalus

Amerikiečių rašytojas Mario Cavolo gegužės 18 d. „Kinijoje kasdien“ rašė, kad nuo tam tikro laikotarpio Kinija nuolat išplėtė savo vizą „Degių draugų ratą“ ir padidino tarptautinius skrydžius, kad pritrauktų užsienio turistus.Dabar atrodo, kad šios priemonės pasiekė puikių rezultatų.
Keliaudami į Kiniją galite sužinoti apie tikrąją Kiniją
Straipsnyje pabrėžta, kad per pirmąjį šių metų ketvirtį užsieniečių skaičius atvyko į Kiniją daugiau nei tris kartus, palyginti su tuo pačiu 2023 m. on -eear.Jei šie užsienio turistai vaikšto daugiau ir žiūrės daugiau, jie supras tikrąją Kiniją ir supras, kad neigiama JAV ir Vakarų informacija yra nepagrįsta neigiama politinės motyvacijos informacija.
Kinijos optimizuota vizų politika, didėjanti tarptautiniai skrydžiai ir skatina Kinijos ir užsienio žmonių kultūrinius mainus.Tiesą sakant, kultūriniai mainai ir komunikacija yra svarbūs tarptautiniams mainams.
Kinijos vyriausybė turi atskleisti gandus JAV.Pavyzdžiui, kai kurie Vakarų žiniasklaida ir mokslininkai teigia, kad Kinijos sustiprinus socialinę priežiūrą užsienio turistai gali priversti jaustis nepatogiai.Tiesą sakant, šis argumentas neturi jokio pagrindo.Būdamas užsieniečiu, kuris 25 metus gyveno Kinijoje, autorius gali garantuoti užsienio turistams, kad tokio dalyko nėra.Tiesą sakant, dauguma užsienio žmonių mano, kad jie čia gali mėgautis laisvesniu, stabilesniu ir saugiu gyvenimu.
Taip pat sklando gandai, kad užsieniečiai negali naudotis Kinijos mobiliųjų mokėjimų sistema.Tiesą sakant, šis rūpestis taip pat yra nereikalingas.Autoriaus šeima pirmą kartą atvyko į Kiniją pirmą kartą gegužės pradžioje ir sėkmingai surišo „Alipay“ sąskaitą su JAV kreditine kortele.
Turistų skaičius Kinijoje auga ir išleido teigiamus signalus
Straipsnio analizėje teigiama, kad, kai Kinija išplėtė 72/144 -Hour Visa -VISA -VISA -NESENT politikos taikymo sritį iki 54 šalių, ir užsienio turistų, kurie keliauja į Kiniją teismo politikai Kinijoje, Vokietijoje, skaičius Kinijoje, Vokietijoje, skaičius. , Italija, Nyderlandai, Ispanija ir Malaizija, užsienio turistų, keliaujančių į Kiniją, skaičius smarkiai padidėjo.Pirmąjį šių metų ketvirtį buvo 1,988 mln. „Visa“ neturinčių užsienio šalių, ty 266,1%metų.
Turistinės vietos, kurioms palankios užsienio turistų, yra Šanchajus, Pekinas, Guangdžou provincija ir Šenzenas, Šenzenas, Sanya miestas, Hainano provincija ir Chengdu, Sičuano provincija.Šių miestų kultūra ir lankytini objektai gali skatinti kultūrinius mainus ir skatinti tolesnį Kinijos plėtrą.
Remiantis naujausiu Jungtinių Tautų pasaulio turizmo organizacijos „Tourism Confiden“ indeksu, šiais metais dar labiau padidės užsienio turistų, keliaujančių į Kiniją, skaičius. Tęsti.
Taip pat verta paminėti, kad vis daugiau vaizdo įrašų tinklaraštininkų keliauja į Kiniją ir skelbia vaizdo įrašus socialinės žiniasklaidos platformose, kad prisidėtų prie Kinijos turizmo pramonės plėtros.
Įdomu tai, kad daugybė užsienio turistų apgailestauja, kad Kinija yra saugi.Šiandien Kinija yra saugiausia, stabilia ir sėkmingiausia šalis pasaulyje.Užsienio turistai gali mėgautis peizažais ir mėgautis gyvenimu čia.
(Redaguoti: Yan Yujie Wang Hui)
Šaltinis: „China Daily.com“
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author