Amerikiečiai: visas maistas Kinijoje, mes galime kepti

Jei pasaulyje yra kūrybiškiausios maisto idėjos, tačiau ji taip pat yra skurdžiausia, tada jos pavadinimas turi būti JAV.

Susidūrę su turtingu maistu ir žaliavomis, monotoniški amerikiečių metodai yra akivaizdūs visiems, todėl jau seniai protingi netizens apibendrino tris pagrindines Amerikos klasikas:Keptas, marinuotas, troškintas.

Nors JAV regionas yra platus ir kiekviena vieta turi skirtingus dietos įpročius,Kepimas iš esmės yra aukščiausias maisto gaminimo būdas kiekvieno širdyje.

Nors keptas vištienos alus yra labai šaunus, dauguma žmonių negali jo stovėti kiekvieną dieną.Atrodo, kad amerikiečiams skrandyje yra actas, o keptas maistas niekada nėra pavargęs.Kodėl jie taip mėgsta kepti?

Ankstyviausi pietų JAV žmonės mėgo tai daryti.Dėl klimato keletą mėnesių jis yra ypač karštas ir drėgnas, o maistą lengva sulaužyti.Kai tik pakepsite, galite greitai gauti virtą maistą.

Orkaitė nenaudojama, nes praeityje ekonominės sąlygos nebuvo geros.

Dėl blogos ekonominės sąlygos taip pat sukelia problemą, tai yra, daugelis žmonių visiškai neturi ką valgyti.Skrandis užpildyti yra pagrindinis dėmesys, ir geriau patenkinti apetito troškimą.

Taigi jie valgo kiekvieną gyvūnų dalį, kurią galima rasti, pavyzdžiui, vištienos kepenys, vištienos širdis ir kiaulės ausys.Šie dalykai paprastai naudojami Kinijoje, tačiau kadangi JAV pietuose yra daugiau kukurūzų, jie supjaustys šiuos daiktus mažus gabalus, apvynioja juos kukurūzų krakmolu ir valgys.Nesvarbu, ar jūs valgote, tai tikrai skanu pasaulyje!

Nereikia nė sakyti, kad reikia kepti keptų keptų bulvyčiųImperatoriaus krabas yra šimtai aukšto laipsnio ingredientų gabalų, taip pat pietų amerikiečiai apvyniojo duonos sėleną, kad ją keptų.Kaip kvapnūs jie valgo, (svetimos) netizens širdys yra skausmingos.

Mėsą galima kepti, o daržoves galima kepti.Amerikiečiai ypač mėgsta kepti svogūnus.Skirtingai nuo kitų vietų, jie padalins visą svogūną į gėlę, suformuotą į aliejaus keptuvę, kad ji pavers jį auksine chrizantema.

Kepti ir angliavandeniai yra skani šventė.

Atrodo, kad kepta kepta pica:

Kepto sūrio kumpio sumuštiniai:

Panašu, kad keptas sezamo aliejaus pyrago oreo:

Paprasta ir grubi, taip pat galite pasirinkti kepti cukraus gabalus:

Keptos saldainių pupelių pupelės:

Dvigubi angliavandeniai, dvigubi riebalai, laimingi, padauginti iki be galo didelių.

Kalifornijoje taip pat yra stebuklingas sprogmenysKepta „Kool Aid“Esmė„Kool-Aid“ nėra valgomas, o labai senoviniai dirbtiniai skonio gėrimų rezultatai, tai yra beveik tas pats, kaip mažas saldus vanduo, kurį gėrėme už du centus, kai buvome jauni.

Nedaug jaunų žmonių JAV gėrė šį gėrimą iki šiol, tarsi po 00 neįmanoma įsivaizduoti dviejų centų šiukšlių vandens laimės.Bet tai nesvarbu.Tada„Kool-Aid“ tapo „Kool-Aid“ kamuoliu.Nepakeistas yra vaikystės skonis.

Jei tai tęsis, gali nenuostabu, kad JAV dolerio išvaizda gali būti …

Paklauskite, kodėl amerikiečiai yra apsėstos kepto maisto, jie gali to nesugebėti pasakyti.

Tiesą sakant, nors šie aukščiau paminėti dalykai atrodo labai keistai, kas vyksta su manęs rašymu?

Kokį keptą maistą norite išbandyti perskaičius?Man tikrai įdomu, ar keptas alus yra kaip traškūs koldūnai …

You May Also Like

More From Author