„Akademinis pasaulis“, pirmoji filosofijos ir socialinių mokslų pagrindinė dokumentacijos platforma „Akademinis pasaulis“

Estimated read time 2 min read
susitikimo vieta.Renmino Kinijos universitetas
„China Youth Daily Client News“ („China Youth Daily · China Youth.com Reporter Ye Yuting“) balandžio 25 d Nepriklausoma žinių sistema Skaitmeninė inovacijų platforma -akademinis pasaulis.Pranešama, kad „akademinis pasaulis“ siekia skleisti Kinijos akademinį butiką ir tarnauti Kinijos žinių naujovėms, integruoti akademinius išteklius, akademinius mainus, akademinę komunikaciją ir akademinę naujovę. Pirmoji filosofijos ir socialinių mokslų spausdinimo platforma.
Pranešama, kad daugiau nei 20 000 straipsnių (1 fazė) filosofija ir socialiniai mokslai yra įtraukti į pagrindinę, klasiką ir privalomą filosofijos ir socialinių mokslų literatūrą. „Mokslininkų“ kūrimo, atidarymo ir dalijimosi koncepcija ir „Fast“ funkcijų, susijusių su platformų bendradarbiavimu, žurnalais ir autoriais, komentuoja, rekomendacijas, juodraščius, kopijavimo atspausdinimus, visas -Media komunikacijos ir kitas visas procesas ir pilnas – Grandinės paslaugos.Jie abu bus veiksmingai integruoti su kitomis statomomis subplatformomis, kad būtų sukurtas „akademinis pasaulis“.
Hong Dayi, Centrinės propagandos departamento ministro pavaduotojas ir Nacionalinės filosofijos ir socialinių mokslų tarnybos direktorius, atkreipė dėmesį, kad būtina aktyviai atlikti literatūros centro vaidmenį ir pabrėžti pirminės kinų teorijos ir kinų praktikos susirūpinimą ir kinų praktiką praktika. Akademinė, stimuliuojanti išmintis, mintys susidūrimo, laimėjimų, pasiekimų nauja žinių platforma.
Hong Dayi teigė, kad būtina aktyviai atlikti mokslininkų centro vaidmenį ir suburti išskirtinius mokslininkus įvairiose institucijose, įvairiuose lygmenyse ir įvairiose disciplinose visoje šalyje talentai.
Kinijos Renmino universiteto partijos komiteto sekretorius Zhang Donggangas atkreipė dėmesį, kad jis veiks su „akademiniu pasauliu“ kaip naujas būdas, nauja galia ir naujos priemonės dirbti kartu su mano šalies filosofija ir socialiniais mokslais „Penkių keliu“. Armija „ir kartu kurti išteklių platformą, skirtą bendrai konstrukcijai ir pasidalyti. Skatinti akademinių žinių naujoves ir mainus, groti„ Concerto “apie nepriklausomos žinių sistemos statybą; sukurkite komunikacijos kabiną su novatorišku kūrimo, skleidžiant kinų kalbą Akademinėse parduotuvėlėse ir skatina „naujo variklio“ statybą, skirtą nepriklausomų žinių sistemos statybai;
Šaltinis: Kinijos jaunimo dienos klientas
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author