Žaisdamas mados lauko gyvenimą, Nr. 9 motoroleris daro gyvenimą spalvingesnį

Estimated read time 2 min read

Šiais laikais elektrinis motoroleris tapo populiariu trumpalaikiu judėjimo įrankiu. Didžiuliuose universiteto miestelyje jis taip pat gali greičiau nuvežti jus į kavinę į klasę … Kaip nauja daugelio vartotojų mėgstamiausia šiandien „Skate Car“ Nr. 9 suteikia daugiau spalvų tokiam nemokamam kelionei.Pristatyk „F30 Plus Nr. 9“, kad pamatytume, ar tai daro jus širdį.

Nr. 9 riedlenčių sportas pasižymi puikiu šoko absorbcijos našumu, važiavimas yra stabilesnis ir patogesnis

Kepimas, žvyras, duobės … Tai neišvengiamos kelio sąlygos.Dabar, kai Nr. 9 „Electric Motorer F30 Plus“, visi iškilimai ir diskomfortas „virs juoda“.

Kalbant apie šoko absorbcijos dizainą, Nr. 9 elektrinio motorolerio „F30 Plus“ yra 30 mm ilgio dvigubo cylindro priekinio smūgio absorbcija, kuri gali veiksmingai pašalinti 30 mm amplitudę ir padaryti dviračiu sklandesnį ir patogesnį.Be to, padangos yra dar vienas pagrindinis veiksnys, lemiantis dviračių sporto patogumą.Ši 10 colių „didelė“ padanga iš šio Nr. 9 motorolerio, jo vieno orientuoto modelio dizaino, centrinio vandens laužymo kriauklės ir padangų deimantų modelių, kurie gali būti ne tik tolygiai pabrėžiami, išvengti šoninių slidžių, užtikrinti stabilesnį vairavimą. , ir taip pat gali lengvai vairuoti.

Nr. 9 riedlenčių sportas yra lankstus ir keičiasi, kad atitiktų skirtingus dviračių sporto poreikius

Riedlenteliui valdyti pedalo pločio pagerėjimą prilygsta komforto gerinimui.Nr. 9 „Electric Motor F30 Plus“ turi erdvią pedalo erdvę.Galų gale, tik patogus dviračių sportas gali priversti jus pakankamai energijos ištirti tolesnį kelią.

Labiau verta paminėti, kad šis motoroleris Nr. 9 taip pat gali sumontuoti sėdynę.Stovėti ar sėdėti, keičiasi taip, kaip norite.

Nr. 9 riedlenčių sportas turi puikų gyvenimą, ilgą ilgaamžiškumą

Renkantis riedlentę, patvarumas taip pat yra vienas iš elementų, kuriems reikalingi pagrindiniai patikrinimai.Variklis yra pagrindinis motorolerio komponentas, o jo eksploatavimo laikas yra tiesiogiai susijęs su transporto priemonės patvarumu.Nr. 9 Elektrinis motoroleris F30 Plus priima plokščią ne „Hall“ technologijos ir variklio dizainą, kuris gali išvengti variklio gedimo rizikos, didelės galios, silpno šildymo ir stipresnės šilumos išsklaidymo talpos, todėl motorinis tarnavimo laikas yra iki 3000 valandų. Valandą jis gali būti naudojamas mažiausiai 8 metus.

Remiantis tuo, šis motoroleris taip pat gali padaryti stiprią motyvaciją. Judėjimo režimas.

You May Also Like

More From Author