Ai Peiyou pervadino „Xue Study“ technologiją, toliau tyrinėjant technologijų ir švietimo integraciją į tarnybinę integraciją

Estimated read time 2 min read

Neseniai „Beijing Xueze Technology Co., Ltd.“ paskelbė, kad norint patenkinti įmonių strateginės plėtros poreikius naujuoju laikotarpiu, oficialiai įgalino „Xueku“ technologiją kaip vieningą įmonės prekės ženklą. jos sub -verslo linija.

Kaip bendras naujoviškų talentų auginimo sprendimų teikėjas, „Beijing Xueze Technology Co.“, Ltd. ir universitetai, ir puikūs kursų mokymai.

Per daugelį metų auginant talentingų novatoriškų talentų auginimo srityje daugelį metų, prekės ženklą „Ai Peiyou“ pripažino vis daugiau vietos švietimo biurų, mokyklų, studentų ir tėvų.Atsižvelgiant Mokslas ir technologijos “Tuo pačiu metu pastaraisiais metais buvo pristatyta daugybė naujų produktų ir paslaugų, o prekės ženklo atnaujinimai taip pat buvo būtini.

Remiantis pranešimais, nuo Xue CE technologijos įkūrimo pradžios ji buvo įsipareigojusi sukurti aukštos kokybės mokytojų komandą ir aukštos kokybės mokymo programų sistemų plėtrą.Bendrovės savarankiška mokymo ir tyrimų komanda baigė 985 universitetus ir daugiau nei 90%Pekino universiteto ir Tsinghua universiteto absolventų. pristatė šimtus tūkstančių valandų, tokių kaip pamokslavimas, diskusijos, tiesioginės transliacijos ir veido dotacijos.

„Bendrovės genai yra giliai pasodinti siekiant mokymo, tyrimų ir mokymo, o mokslo ir technologijų akcentavimas ir toliau skatino dvigubą efektyvumo ir poveikio pagerėjimą.”Ateities plane įmonė toliau tyrinės mokslo ir technologijų bei švietimo ir mokymo integraciją į tarnybinę integraciją, padės vietos švietimo biurams ir mokykloms pasiekti visas mokyklas ir visą novatoriškų talentų procesą ir iš tikrųjų pagerinti lygį regioninio švietimo sistemingai.

„Mes tikimės, kad atnaujindami šį prekės ženklą, mes galime dar labiau sustiprinti profesionalų įmonės verslo linijos įvaizdį iš vyriausybės ir mokyklos. Be to, kadangi valstybiniai ir atitinkami skyriai toliau augina ir tobulina savo naują kokybišką produktyvumą novatoriškiems talentams, jie jie, jie. Tęskite pastangas. Norėdami paleisti kelis verslo prekės ženklus, o „ai peiyou“ taip pat bus vienas iš prekės ženklų, ir toliau tarnaus naujajai verslo linijai.

Suprantama, kad norint teikti daugiau profesionalių politikos palaikymo paslaugų, geriau įgalinti mokyklos mokymo ir tyrimų bei mokymo ekosistemą ir efektyviau padėti tiriant ir įgyvendinant regioninių novatoriškų talentų mokymo programas, „Ai Peiyou New College Entrance Examation Institute“ bus Taip pat tuo pat metu būkite pervadinti į „Akademinį inovacijų švietimo institutą“, remdamiesi stiprių ekspertų ir mokslininkų komanda, teikiančia profesionalesnę paramą švietimo biurui, mokykloms, mokytojams ir mokiniams.

You May Also Like

More From Author