AI BIG MODEL sujungia „kainų mažinimo potvynio“ komercializavimą ar pagreitį

 AI modelio „Kainos karas“ turi tvirtą įrašą.15 -ą dieną didelis „Volcanic Engine“ originalios „Power“ konferencijos „Byte“ modelis buvo oficialiai išleistas.Remiantis pranešimais, pagrindinio pupelių krepšio modelio kainodara korporacijų rinkoje yra tik 0,0008 juanių / tūkstantis žetonų, o daugiau nei 1500 kinų personažų gali būti apdorojami 0,8 %, kad būtų skatinama pramonės rinkos kaina, kad būtų galima toliau tyrinėti.Analitikai mano, kad didelių modelių kainų sumažėjimas tapo tendencija nuo šių metų, ir tai dar labiau paspartins paraišką.

 Dideli modeliai susieja kainų sumažinimą

 Žurnalistas pastebėjo, kad daugelis didelių modelių namuose ir užsienyje neseniai paskelbė apie kainų sumažinimą, o AI modelis pradeda „kainų karą“.

 Vasario pabaigoje, Prancūzija„Enterprise Mistral AI“ išleido naujausią „Big Model Mistral Big“ ir pradėjo pirmąjį pokalbį apie „ChatGpt“Produktas „Le Chat“.Kalbant apie kainą, „Mistral Big“ įvesties ir išvesties kaina yra apie 20%pigiau nei „GPT-4 Turbo“.

 Gegužės 14 d. „Openai“ surengė pavasario konferenciją ir oficialiai pradėjo naujos kartos flagmanų AI modelį-GPT-4O, kuris ne tik smarkiai pranoko „GPT-4 Turbo“ pagal funkciją, bet ir sukėlė netikėtumų, kai kainos kaina sumažėjo 50 % Esmė

 Vidaus modeliai taip pat „nenori atsilikti“.Gegužės 6 d. Kinijoje žinomas privataus kapitalo milžinas „Deepseek“ išleido naują antrosios kartos MOE modelį „Deepseek-V2“.Verta paminėti, kad „DeepseK-V2“ API yra 1 juanis milijonas žetonų, o rezultatas-2 juanis (32K kontekstas).

 Gegužės 9 d. „Alibaba Cloud“ oficialiai išleido „Tongyi Qianwen“.

 Gegužės 11 d. Oficialaus „Wisdom Spectrum“ pranešimo kainų sistema, pradinio lygio produkto GLM-3 turbo modelio kainų sistema buvo sumažinta nuo 5 juanių / milijonų žetonų iki 1 juanių / milijonų žetonų, ty 80% sumažėjimas .

 Gegužės 15 d. Didelis baitų sumušimo „Bean“ krepšys oficialiai atvėrė užsienio tarnybą, o kainodara taip pat skatino didelį „kainų nustatymo“ modelį ir pateko į „Consiscin“ kainą. Iš pupelių krepšio prilygsta trims „trijų karalysčių romantika“.

 HuafuTyrimo ataskaitoje atkreiptas dėmesys į tai, kad didelių modelių išlaidų optimizavimo ir skaičiavimo galios reikalavimai tiesiogiai neišnyksta, o lydėti vienas kitą ir pasiekti vienas kitą.Tikimasi, kad nuolatinis kainų nustatymo sumažėjimas padidins komercializavimą, ir tai padidins daugiau poreikių derinti ir pagrįsti.

 Padarykite kokybės mažinimo išlaidų sumažinimą ir paspartinkite didelių modelių komercializavimą

 Už „negali sau leisti“ iki „kopūstų kainos“, už didelio modelio „kainų mažinimo potvynio“ yra nuolatinis mokymo išlaidų sumažinimas.„Openai“ generalinis direktorius Sam Altmanas praėjusiais metais teigė, kad po „GPT-4“ paskelbė, kad didžiausios bendrovės modelio mokymo kainos „žymiai viršija“ 50 milijonų dolerių.Remiantis Stanfordo universiteto išleistu „2024 Indekso ataskaita“, „Openai“ GPT-4 mokymo išlaidos yra 78 mln. USD.„Mistral AI“ įkūrėjas Arthuras Menschas interviu „The Media“ teigė, kad „Mistral Big“ mokymo kaina buvo mažesnė nei 20 milijonų eurų, tai yra maždaug 22 milijonai JAV dolerių.

 Kaip pavyzdį, atsižvelgiant į vidaus „Deepseek-V2“ modelį, kainodara yra tik vienas procentas GPT-4 turbo. Išlaidos.Išlaidos žymiai sumažėja, o konkurencingumas padidėja pagal kainą.

 Šiuo metu pagrindiniai dideli modelio dalyviai rinkoje nuolat skatina mokymo išlaidų sumažinimą, kad paspartintų didelių modelių komercializavimą.AI nevienalytė skaičiavimo platforma „Baizhu“ buvo patobulinta, kad būtų padidinta mokymo ir samprotavimo scenarijų pralaidumas 30%ir 60%.„Tencent“ atnaujino savarankiškai išsivysčiusią mašininio mokymosi sistemą, skirtą mišriam „Yuan Model Angel“, kuris pagreitino ir optimizavo visą išankstinio mokymo, modelio tobulinimo ir mokymosi stiprinimo procesą.Tokiu būdu didelio modelio mokymo efektyvumas gali būti padidintas iki 2,6 karto didesnis nei pagrindinės atvirojo kodo sistemos.

You May Also Like

More From Author