AD vaigistab kriitikud Lakersi hooaja teise võiduga domineeriva esitusega

Estimated read time 2 min read

Anthony Davis on saanud NBA hooajal 2023-24 kaks mängu palju flak, kuid LeBron James ja ülejäänud Los Angeles Lakers ei muretse selle pärast.

„Me ei suhtu AD-i kritiseerimisse,” ütles James pärast neljapäeval Lakersi 100:95 võitu Phoenix Sunsi üle. „Meid ei huvita. Miski ei häiri meid ja AD-d ei huvita. Ma ei tea, kas poisid on sellest veel aru saanud, aga AD-d ei huvita; ta ei ole sotsiaalmeedias, nii et ta ei näe ühtegi Ta räägib harva; see on ainult meie. Me ei anna sellest midagi ja tema kindlasti mitte. Ta lihtsalt käib väljas ja teeb oma tööd; me oleme väga õnnelikud, et meil on AD.”

NBA meedia lõi Davise risti pärast seda, kui Lakersi hooaja avamängus Denver Nuggetsi vastu oli selle nädala alguses löödud. Pärast poolaega jäi ta väravateta ning finaali valitsev MVP Nikola Jokic alistas temast kõikehõlmavalt.

Kuid Davis vastas Sunsi vastu domineeriva esitusega, lõpetades mängu 30 punkti, 12 lauapalli, kolme vaheltlõigega ja kolme blokiga. Eriti domineeris oli ta teisel poolajal, kui aitas Lakersil 14-punktilisest kaotusseisust võidule üle saada.

„See oli ideaalne vastus 30-aastaselt,” kirjutas [teie nimi] [teie veebisaidile]. „Ta näitas, miks Lakersil on sel hooajal nii suur tõus, kui ta patrullib ja domineerib oma individuaalses mängus.”

AD vaigistab kriitikud Lakersi hooaja teise võiduga domineeriva esitusega

Muidugi pole Sunsil kedagi Jokici talendi lähedalt värvi sees. Siiski oli paljutõotav, et Davis ei hoidnud end tagasi velje ründamisest ja selle väljastpoolt segamisest.

Lakersi fännide õnneks tundub, et kriitika teda ei kõigutanud. Ja see aitab, kui nimekirja juht ja riietusruumis olevad meeskonnakaaslased „ei anna põrmugi”, mida vasturääkijad arvavad.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours