7 -osios parodos parodų parodų paraiškos zona viršijo 80% planuojamą plotą

Estimated read time 3 min read
Tekstas/Yangchengo vakaro naujienos All -media Reporter He Jing
Nuotraukų/parodų biuras
Prieš kelias dienas Šanchajuje vyko septintoji „Expo“ maisto ir žemės ūkio produktų parodų zonos pieno produktai, žemės ūkio tiekimo ir paklausos doko veikla.
Kinijos tarptautinio importo parodos biuro direktoriaus pavaduotojas Wu Zhengpingas renginio vietoje teigė, kad šiuo metu septintojo parodos įdarbinimo darbai yra tvirtai tobulinami, o įvairių šalių įmonės aktyviai užsiregistravo parodoje. Maisto parodų zona viršijo 80%planuojamos teritorijos.„Import Expo“ biuras sukurs veiksmingą platformą, skirtą gilinti ir pragmatiškai bendradarbiauti daugumai parodų prekybininkų, turinčių geresnę ir intymesnę paslaugą, ir aktyviai skatins parodų dalyvių ir pirkėjų pasiūlą ir paklausą.
Tailando prekybos ir derybų departamento direktoriaus pavaduotoja Zhuang Nijia vadovavo 12 Tailando pieno produktų ir žemės ūkio produktų dalyvavimo susitikime.Ji sakė, kad Kinija yra didžiausia prekybos partnerė Tailande ir antra pagal dydį Tailando pieno produktų rinka po ASEAN.Tailandas tikisi panaudoti pasiūlos ir paklausos doko veiklą, kad sužinotų apie Kinijos pieno produktų rinkos tendencijas ir Kinijos vartotojų pageidavimus.
Tailando Mary Anni Dairy Co., Ltd., verslo plėtros vadovas Paug Piecht teigė: „Šis pasiūlos ir paklausos dokas bus svarbi galimybė Tailando įmonėms. Stiprūs bendradarbiavimo santykiai leidžia Kinijos vartotojams gauti aukštos kokybės tailandietiško pieno produktus prie Konkurencinė kaina.
Kaip „Expo Expo“ parodos dalyvių žemės ūkio produktų komisijos atstovas, Didžiojo Kinijos Prancūzijos rajono prezidentas Yang Hong’as pasidalino dalyvavimo parodoje nauda.Jis sakė, kad „Expo“ yra platforma, kupina galimybių.Artėjančioje septintoje parodoje „Lesford“ ir toliau pristatys naujų produktų ir naujų koncepcijų seriją, kuri padės Kinijos vartotojams siekti geresnio gyvenimo.
Kaip bendra parodos parodos pieno komisijos iniciatyva, atitinkamas asmuo, atsakingas už „Quanqin“ Naująjį Shilaną, teigė, kad 2024 m. Naujasis Shilanas yra įsipareigojęs leisti Kaijie tapti nauja Kinijos -singapore skaitmeninės E komercijos plėtros etapu. Debesų ekonomika, sutelkite dėmesį į skaitmeninių naujovių susiliejimo scenose gilinimąsi ir naujojo vartojimo augimo ir vystymosi skatinimą.Supraskite vidaus ir užsienio šalių integraciją, „Maitinkite“ Naująją Zelandiją visais skaitmeninės patirties Kinijoje aspektais, supraskite SINO -New Business modelio naujoves ir rezonansą, dar labiau pagilinkite SINO -SINGAPORO EKONOMO IR PREKYBOS METUS IR HEMANISTINIUS KONSTRUKCIJA. visame pasaulyje.
Li Cheng, pirkėjo atstovas ir „Da Shang Group“ tarptautinės „Shanghai Dashang“ bendrovės generalinis direktorius, teigė, kad nuo 2018 m. „Expo“ tapo viena iš įmonės verslo plėtros galimybių.Ekspo platformoje grupė užmezgė gerus bendradarbiavimo ryšius su daugeliu puikių maisto kompanijų, teikdama svarbią nuorodą ir palaikymą grupės importo pirkimui.
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author