6 inventoriaus mankštos rūšys, padedančios sveikatai, išlieka kiekvieną dieną, ugdo gerą konstituciją

Estimated read time 2 min read

Kadangi dabar transportas tampa turtingesnis ir turtingesnis, daugelis žmonių yra užsiėmę darbe ir paprastai jiems trūksta mankštos, o tai lemia fizinės funkcijos mažėjimą.Norint sukurti gerą kūną, sveiką ir ilgaamžiškumą, paprastai rekomenduojama kuo daugiau mankštintis.

Taigi, kokie pratimai yra naudingiausi kuriant sveiką kūną?Leisk man pasidalinti su jumis žemiau.

vienas,Perbraukimo mankšta:

Nors mankšta, mankštinant kūno koordinavimą, raumenų grupes ir pagerinant širdies ir plaučių funkciją, jis gali padaryti žmones labiau koncentruotus, smegenys yra aktyvioje būsenoje, atidėdama smegenų senėjimą.Dažnos sūpynės bangos yraŽaisk badmintoną, tenisą, stalo tenisą ir kt.

2. Plaukimas:

Plaukimo mankšta, kvėpavimas ir ventiliacija gali sustiprinti širdies ir plaučių funkciją ir pagerinti širdies kraujo tiekimą.Įprastas plaukimo pozas apima krūtine, nugaros smūgį, nemokamą plaukimą ir kt.Reikėtų pažymėti, kad prieš plaukdami turite ištempti ir sušilti, kad išvengtumėte kojų mėšlungio dėl per didelės vandens temperatūros.Be to, atsižvelgiant į saugos sumetimus, plaukimą rekomenduojama eiti į specialią sporto salę ar baseiną.

3. Bėgimas

Bėgimas yra sisteminis koordinavimo judėjimas, o tai taip pat yra judėjimas, tinkamas daugumai žmonių.Bėgimas gali padidinti smegenų kraują 20%ir pagerinti miegą.

Ketvirta, eik

Vyresnio amžiaus žmonėms bėgimas yra šiek tiek nesaugus ar sunkiai baigtas, ir jūs galite pasirinkti vaikščioti ir vaikščioti.Atkaklumas gali sustiprinti mūsų miokardo funkciją, sustiprinti raumenų elastingumą ir sumažinti riebalų ir liesų kojas.

Penki, tai chi boksas

Taijiquan judėjimas yra gana minkštas, taip pat yra sportas, tinkamas pagyvenusiems žmonėms.

6. Joga

Joga yra sportas, kurį mėgsta atlikti daugelis moterų.

Žinoma, nors daugiau mankštos yra naudingos kūnui, būtina būti vidutinio sunkumo ir ne per daug.Paprastiems žmonėms dienos mankštos laikas ir jėga bus tinkamesni maždaug 30–40 minučių.

Kai kurių žmonių mankštos kiekis viršija fizinės tolerancijos apimtį arba sunkius pratimus, kurie gali sukelti tokias traumas kaip iškilimai.Žmonės, turintys daug mankštos,Gali pasiruoštiPingchu tinklo valdymo departamentas, Pingjiang rajonasAukštos kokybės medicininės šaltos kompresai paprastai naudojami skubiai.

You May Also Like

More From Author