5.19 Nacionalinės vaikščiojimo nuorodos „Sportas+turizmas“ suteikia visiško linksmybių ir pasiekimo jausmo

„5.19 · Aš noriu eiti“, nacionalinis žygių sujungimo renginys vyko „Kinijos turizmo dieną“, 100 000 žmonių buvo Changchun, Jilin Changchun, Gansu Zhangye, Tangshan, Hebei ir Weihai, Shandong ir 18 provincijų, regionuose, regionuose, regionuose. ir savivaldybės.

„Aš noriu eiti“ „National“ žygių nuorodos yra viešosios gerovės nacionalinės fitneso serijos prekės ženklo veikla, kurią sukūrė Kinijos alpinizmo asociacijaPeng Aiqin, Lauko sporto departamento direktorius, generalinė sporto administracija, sakė: „Žygiai yra projektas, kuriame dalyvavo daugiausia lauko sporto dalyvių. Dalyvavimo slenkstis yra žemas, patirtis yra stipri, taip pat labai saugu, jis taip pat yra labai saugus .

Gegužė yra tinkamas laikas gėlėms ir žalumynams bei atspalviui.Šių metų pagrindinėje Čangchuno mieste „Changchun City“ yra daugiau nei 3000 žygių entuziastų.Po lietaus jie judėjo vingiuotu kalnų keliu, judėjo į priekį, važiavo tarp tankių miškų, kvėpuodami grynu oru, pamojavo komandos vėliavą, o danguje skambėjo ryškus dainavimas.

Zhangye vietoje daugiau nei 1000 dalyvių susitiko po Qilian kalnais, mėgaudamiesi maloniais Aukštos šaltos pievos vasaros peizažais ir giliai suvokia vaisingus Qilian Mountain ekologinės apsaugos rezultatus.Tangshano filialo išvykimas buvo išrinktas Tangshano civilizacijos kilme -centriniame kalnų ir upių mieste.Weihai filiale daugiau nei 1500 dalyvių vaikščiojo kalnais ir skaidriais vandenimis bei vešliais takais ir baigė 13 km.18 provincijų, autonominių regionų ir savivaldybių dalyviai užpildys atitinkamą ridą per vieną gegužės 18 ar 19 dienos dieną, įkelkite trajektoriją į internetinę programėlę, kurią nurodė Kinijos Dengli veiklos sertifikavimo asociacija.

Liu Simin, Kinijos ateities tyrimų asociacijos turizmo skyriaus pirmininko pavaduotojas, sakė „Liaudies“ tinklo žurnalistai, kad pati turizmo pramonė taip pat yra ekonomiška Dabartinės tendencijų charakteristikos: „Veikla, kaip visuomenė mėgsta visuomenę, praturtino turizmo patirtį, padidino„ Kinijos turizmo dienos “viešumą ir skatino turizmo vartojimo ir turizmo pramonės plėtrą. Jis turi labai teigiamą reikšmę “.

Kinijos alpinizmo asociacijos lauko profesionalaus komiteto narys Wangas Baoshunas teigė, kad Nacionalinė žygių nuorodų diena, kaip naujas „Sports+turizmo“ produktas, tapo mada, populiariu ir dideliu dalyvavimo lauko sporto renginiu po pastarųjų metų .”Gilindamas veiklą, manau, kad vis daugiau ir daugiau žmonių prisijungs prie žygių sporto gretų, kad kartu prisidės prie sveikos Kinijos statybos ir skatins visų žmonių sveikatą.”

You May Also Like

More From Author