430 000 kvadratinių metrų „komercinio makrobio“ nusileido ant Pudong Jinqiao, kad padėtų statyti Tarptautinį vartotojų centrą

Estimated read time 3 min read
Antraštė: „Xinjia Center Prisma Panoramic“ perteikimų šaltinis/interviu objektas pateiktas
„Xinmin Evening News“ (žurnalistas Zhang Yuyun) Nauja „Pudong“ zona bus įtraukta į didelio masto prekybos centrą, kuris padėtų statyti Tarptautinį vartotojų centrą.Iš „Xinjia“ centro „Prisma“ žurnalistas sužinojo, kad bendras projekto tūris yra 430 000 kvadratinių metrų, iš kurių šiuo metu komercinė teritorija siekia 360 000 kvadratinių metrų.
Anksčiau Pudongo verslas buvo labai sutelktas į du pagrindinius Lujiazui ir Qiaotan sektorius.„Xinjia Center Prisma“ yra pagrindinis „Jinqiao“ centro plėtros mazgas.
Žurnalistė sužinojo, kad „Xinjia Center Prisma“ turto valdymas Fang Hua Gate Capital pasiūlė naują „Super Tod“ koncepciją, kuri organiškai integruos į super bendruomenės koncepciją kuriant Xinjia centro „Prisma“, tai yra tris – tris – tris – tris – tris – tris – tris – tris – tris – tris – tris – tris – tris – matmenų transportavimo sistema, kaip ir į vystymą .
Kaip pirmasis „Super Tod“ verslo modelio darbas, „Xinjia Center Prisma“ jungia geležinkelio tranzito Nr. 6 ir 12 eilutės „Jufeng Road Station“.Tarp jų 6 „Metro Line“ jungia „Waigaoqiao“ laisvosios prekybos zoną, „Jinqiao“ eksporto perdirbimo zoną, Lujiazui finansinę prekybos zoną ir Sanlino gyvenamąją teritoriją, kad būtų pasiekta sklandūs ryšiai tarp projekto ir Šanchajaus pagrindinės pramonės zonos ir gyvenamosios vietos.„Metro Line“ yra ašinė pagrindinė „Pietvakarių -INSTHERSIJOS“ linija Centrinėje miesto srityje. .
Toks didžiulis keleivių srautas turi atitikti erdvės erdvę, kad būtų maksimaliai padidinta nusileidimo komercinė vertė.Bendras „Xinjia“ centro „Prisma“ tūris yra 430 000 kvadratinių metrų, iš kurių komercinis plotas siekia 360 000 kvadratinių metrų.Be to, „Xinjia“ centras „Prisma“ taip pat apima 47 000 kvadratinių metrų aukštos kokybės namų, tai yra super -lygio biurų pastatas, kuriame yra maždaug 25 000 kvadratinių metrų aukštos kokybės nuomininkų, kuriuose gali būti beveik šimtas aukštos kokybės nuomininkai. TOD komercinis kompleksas.
Per tris dimensijų erdvinę organizaciją ją labai apibendrina miesto gyvenimo scenos, tokios kaip verslas, rezidencija, biuras ir bendruomenė. „Didelis“.
Visų pirma, pasiskolinkite „Tod+“ didelę erdvę, kad skambėtų verslo surinkimo numeriu.„Xinjia Center Prisma“ renka įvairius vartotojų raktinius žodžius, integruoja technologijas, ateities scenas su mokslo ir technologijų verslumu ir per trijų dimensijų geležinkelio tranzito sistemą diegia dvigubus pirmojo lygio sluoksnius, kad suformuotų modernią ir technologinę projekto pusę.Projektas pristato kultūros ir meno kraštovaizdžio erdvę, skaitmenines technologijas ir diversifikuotą sutapimą, padidindamas daugialypių bendruomenės emocijų ir priklausymo jausmo ryšį, kad kiekvienai sričiai būtų suteikta unikali ir tolimoji meno parodų salė -panaši į erdvę, kuri yra tokia erdvė, kuri yra tokia erdvė, kuri yra panaši į erdvę, kuri yra panaši į erdvę, kuri yra panaši yra toli už tradicinio prekybos centro.
Antra, „Xinjia Center Prisma“ siekia kokybiško gyvenimo grožio remdamasis dideliu ir visaverčiu.Atidžiai pasirinktos daugiau nei 500 parduotuvių, kad būtų užtikrintas visas kiekvieno padalijimo formato ir vartotojų paklausos aprėptis, kad būtų pasiektos sklandžios spragos paslaugos visiems vartotojams, ir du kokybiško gyvenimo ir didelio srauto.
Už „Xinjia“ centro „Prisma“ yra sukurta tarptautiniu mastu žinomo institucinio investuotojo ir Kerry statybos, kurios valdymo plotas yra beveik 1,2 milijono kvadratinių metrų.„Xinjia Center Prisma“ laikosi „Huamen Capital“ „orientyro lygio tūrio, trijų dimensijų transporto tinklo“ kūrimo ypatybių ir nusileido „Super Tod“ naujai verslo koncepcijai.Prognozuojama, kad būsimas „Xinjia Center Prisma“ padės Jinqiao sukurti „naujos kartos pasaulinius miesto sub -centre“ naujos kartos „Super Tod“ kartos, perrašydamas Pudongo komercinę struktūrą, kad naujoji „Jinqiao“ verslo kortelė „Jinqiao“ verslo kortelė „Jinqiao“ verslo kortelė „Jinqiao“. Šokiniai Šanchajuje Šanchajuje.
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author