2024 m. Pradėjo psichinės sveikatos švietimo švietimo sezoną Jing’ano rajone

Estimated read time 2 min read

neseniai2024 m. Jing’an rajone esančios psichinės sveikatos švietimo švietimo švietimo švietimo švietimo švietimo švietimo pradžia. 2024 m.Jis vyko Šanchajaus Vakarų vidurinėje mokykloje.

Renginio metu rajono švietimo biuras neįsikūrė biuro įvykio vietoje įvykio vietoje„Dešimt specialių psichinės sveikatos mokymo veiksmų plano Jing’an rajone pradinės ir vidurinės mokyklos“ aiškinimas “aiškinimas“EsmėPranešama, kad veiksmų planas buvo suformuluotas Jing’ano rajono švietimo biure, remdamasis išsamiu tyrimu ir visiškais tyrimais. Keturios -viena „studentų švietimo ir perspėjimo konsultacijų psichologija. Sveikatos darbo sistema.Tuo pačiu metu tai taip pat reagavo į „specialių specialiųjų studentų psichologinio sveikatos darbo naujosios eros veiksmo veiksmų įgyvendinimo planą“, kurią vasario mėn. Švietimo darbo grupės vadovaujama grupė, vadovaujanti Jing’an rajono komiteto grupei, vasario mėn. 18 šiais metais.

VeiklaVaidina Wu Zengqiang ir garsiąją Shen Zhifei mokytojų studijąDu garsūs mokytojai taip pat išreiškė savo gražią Jing’ano psichinės sveikatos viziją ir gražius studijos studentų lūkesčius.Dviejų garsių mokytojų studijos apsigyveno Šanchajaus Fenghua jaunesnėje vidurinėje mokykloje ir Šanchajaus Huimino vidurinėje mokykloje. Ant psichinės sveikatos

Susitikime,Buvo surengta medicininio švietimo ir švietimo Ceremonija Jing’ano rajoneEsmėŠi priemonė dar labiau paskatins regiono „vieną mokyklą, vieną medicininį“ darbo mechanizmą ir sudarys išsamesnį medicininio ir mokymo derinio darbo modelį.Vėliau keturios mokyklosSuteikti naudingą patirtį, sukauptą psichologinio sveikatos švietimo srityjeEsmėŠanchajaus Vakarų vidurinė mokykla padarė patirtį „Remiantis augimo mąstymo suliejimu, remiantis penkių kultūrų, -Šanchajaus miesto Vakarų vidurinės mokyklos, apsikeitęs praktikos tyrinėjimu„ 360 “, kad būtų galima pamatyti Yue augimą; vidurinė mokykla pasidalino patirtimi, kad patirtis pasidalino patirtimi. „Augančių mokytojų ir studentų, augančių“, „Reklamuojama anti -atstatyta galia“;

Susitikimas reikalavo, kad mokyklos turėtų dar labiau optimizuoti psichinės sveikatos švietimo lygį; Mokyklos psichinės sveikatos mokymo renginių sezono dizainas yra nemandagios pastangos plėtoti psichologinį ir sveiką pradinių ir vidurinių mokyklų studentų darbą Jing’ano rajone.

You May Also Like

More From Author