2024 m. Nacionalinio irklavimo lentos įgūdžių trenerio mokymo klasė sėkmingai baigė naująjį „Hubei Power“ skyrių, kad padėtų vandens sportui

Estimated read time 2 min read

Siekdami įgyvendinti „sportinės galios statybos kontūrą“, energingai plėtoti vandens sportą, skatinti standartizuotą irklų lentos projektų plėtrą ir populiarinti mūsų provincijoje, patenkinti daugumos praktikuojančių specialiųjų įgūdžių mokymo poreikius ir skatinti ir skatinti. Aukšta irklų lentų vystymasis 22 -oje vietoje 2024 m. Nacionalinio irklavimo lentos mokymo klasė atidarė klasę Wuhan East Lake buriavimo bazėje ir sėkmingai baigė 26 mokinius iš 13 miestų (valstijų). mokymas.

Balandžio 19 d. Rytą atidarymo ceremonijoje dalyvavo atitinkamas asmuo, atsakingas už organizatorių, dėstytoją ir Hanyango vandens sporto asociacijos vadovą Wuhane.Po to studentai entuziastingai prisistatė, išreikšdami savo supratimą ir meilę irklavimo lentos judėjimui, taip pat pasiryžimą dėti daugiau pastangų plėtojant irklų lentos projektą.

4 dienų mokymo turinys apima teorinius irklų lentų mokymą, techninius mokymo lentas, saugumo operacijų mokymo procedūras ir mokymo modeliavimo mokymą.Derindami teorinę mokymąsi ir praktines operacijas, studentai išsamiau įvaldo irklavimo lentos judėjimo mokymo metodus ir įgūdžius bei nuolat tobulina irklų lentų įgūdžius ir mokymo įgūdžius.

Po mokymo stažuotojai pareiškė, kad mokymo veikla yra pilna sausų prekių, ir jie labai pagerino savo galimybes mokydamiesi.Grįžę jūs panaudosite savo žinias, kad skleistumėte irklavimo lentos judėjimo žavesį ir vertę, kad vis daugiau žmonių suprastų ir įsimylėtų irklų lentas ir išplėstų vietinę irklų lentų socialinę įtaką vietinėje srityje.

Atitinkamas asmuo, atsakingas už vandens taupymo centrą, pareiškė, kad šiais metais vandens taupymo centras ir „Hubei Dragon Boat Boat“ sporto asociacija energingai skatins vandens sporto projektus. , „Yichang“ ir kitos provincijos.Šio mokymo tikslas yra ugdyti daugiau puikių irklų lentos įgūdžių trenerių ir leisti jiems pritaikyti išmoktas pajamas praktiniam mokymui, kuris tapo svarbia jėga skatinti tvarų, sveiką ir tvarkingą irklų lentų plėtrą.

You May Also Like

More From Author