2023 m. Kinijos gyventojų sveikatos raštingumo lygis siekė 29,70%

Kinijos Nacionalinės sveikatos ir sveikatos komisijos atstovas Mi Fengas 7 -ajame Pekine teigė, kad 2023 m. Kinijos gyventojų sveikatos kokybės lygis siekė 29,70 %, o tai yra labai arti „nacionalinio gyventojų sveikatos raštingumo lygio iki 2030 m. Iki 2030 m. %„Tikslas.
Tą pačią dieną Nacionalinė sveikatos ir sveikatos komisija surengė spaudos konferenciją „skatinti aukštos kokybės sveikatos ir sveikatos vystymąsi ir apsaugoti žmonių gyvenimą ir sveikatą“.
Mi Fengas teigė, kad pastaraisiais metais Valstybinis sveikatos ir sveikatos komitetas ir atitinkami departamentai ir toliau stengėsi kurti naują sistemą, vadovaudamas naujoms tendencijoms, gerinant naują efektyvumą, suaktyvino naują impulsą ir kuriant naują kultūrą. į „sveikatą“.
Tą dieną spaudos konferencijoje Zhu Hongbiao, pirmasis valstybinės sveikatos ir sveikatos komisijos inspektorius, teigė, kad Kinija yra įsteigusi 13 nacionalinių medicinos centrų kategorijose ir pastato 125 nacionalinius regioninius medicinos centrus ir 114 provincijų regioninius medicinos centrus.Šių projektų statyba labai sumažino kryžminio ir kryžminio regioninio gydymo gydymą.Palaikykite 961 nacionalinio klinikinio specialybės, 3800 provincijos lygių ir 11 000 savivaldybių ir apskričių lygio lygio statybą, kad būtų galima išsamiai pagerinti medicininės kokybės operacijas, skatina žmonių priemones, tokias kaip rezervavimo diagnozė ir gydymas, daugialypė diagnozė ir gydymas, dienos metu, dienos metu Chirurgija ir tikrinimo rezultatai
Kalbėdamas apie paciento medicininės patirties gerinimą, Nacionalinės sveikatos ir sveikatos komisijos medicinos ir politinio departamento direktoriaus pavaduotoją Xing Ruoqi teigė, kad šiuo metu daugiau nei 5500 išsamios ligoninės, daugiau nei 5500 visoje šalyje, teikia „vienos“ paslaugas, paslaugas, ir pacientų, kuriems buvo išleista, atsiskaitymo procentas siekė 77,7 %;Daugiau nei 2800 ligoninių, viršijančių antrą ar aukštesnę, atidarė mažiausiai 1 naują ambulatorinę kliniką.
Kalbėdamas apie aukštos kokybės žolės -riaušių medicinos ir sveikatos įstaigų vystymą Sveikatos įstaigos pasiekė pagrindinius paslaugų galimybių standartus ar rekomendacijas.”2023 m. Grass -roots diagnozės ir gydymo dalis siekė 52 %, o žolių -šurmulio medicinos įstaigų patrauklumas masėms pamažu didėjo.”
Mi Feng atkreipė dėmesį, kad dauguma medicinos ir sveikatos įstaigų laikosi sveikatos ir sveikatos darbo principų, sutelkia dėmesį į judėjimą į priekį ir nuolat padeda visuomenei iš tikrųjų tapti savo sveikatos „pirmuoju atsakingu asmeniu“ ir dar daugiau ir daugiau žmonių, turinčių žinių apie sveikatą ir įgūdžius.”2023 m. Mano šalies gyventojų sveikatos raštingumo lygis siekė 29,70 %, o tai yra labai artima„ Nacionalinio gyventojų sveikatos kokybės lygio tikslui iki 2030 m. “.
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author