2 -asis svetimų sportinių karnavalų kritimas Šanchajuje

Estimated read time 2 min read
Gegužės 18 d. Įvykis „Svetimi judėjimo karnavalas“ oficialiai prasidėjo Huangpu upės krantuose Šanchajuje, kurį laikė ateivių elektrolitų vanduo.„Alien Electrolyte Water“ tapo pramonės žvaigžde 2022 m. Dėl pardavimų.
„Svetimų karnavalų“ renginys yra antrasis svetimų elektrolitų vandens seansas.Pranešama, kad renginys yra todėl, kad „Svetime elektrolitų“ vandens prekės ženklo įžvalgos apie greitą gyvenimą, jauni žmonės vis labiau renkasi „kūno rengybą“ kaip langą, kad išlaisvintų spaudimą. Renginys perteikti sporto entuziazmą.
Pramonė mano, kad padedant šiam karnavalui, pamažu demonstruojami svetimų elektrolitų vandens rezultatai, skatinantys nacionalinį kūno rengybą, taip pat parodo tvarų prekės ženklo palaikymą ir dėmesį fitneso pramonei.
Praėjusiais metais ateivių sportinis karnavalas iškasė „Naujojo miesto judėjimą“, kad pagilintų tikrąjį ryšį su sporto entuziastais; , mankštos skonis atliekamas iki kraštutinumo.
Pagrindinio etapo išdėstyme „Bouye Di Ting sritis“, tokie elementai kaip šviečiantys šviesos rutuliai, fluorescencinis ranka ir kiti elementai sukuria svaiginančią megztinės atmosferą, ir naudokite puošnią vaizdinę kalbą, kad išlaikytumėte gyvybingumą ir džiaugsmą, kad būtų galima mankštos ir džiaugsmo, kad būtų galima treniruotis prie tinkamumo tinkamumui. entuziastai kartu pajusti sporto aistrą.
„Alien Sports Carnival“ ir „Laimei China“ suformavo „The Boates“ „Fitness Coach“ grupę. prakaitu.
Verta paminėti, kad dviejų dienų karnavalo renginio finalas pakvietė menininkus Zhang Yuan ir Sha Yiting EL pasirodyti įvykio vietoje.Treneriai ir grupės klasės dalyviai, lydimi dailininko dainuojamo kūno rengybos adaptacijos, kad būtų prakaituojama, ir atmosfera stumia atmosferą.
Be pagrindinės scenos srities, prekės ženklas turi milžinišką svetimą pripučiamą prietaisą, esantį už lauko ribų, kad dalyviai galėtų permušti korteles. Važiavimas ir virvės.
Šiais metais prekės ženklas specialiai paskelbė „Alien Girl“ planą surasti drąsias ir gyvybingas moteris.Dalyvaudami įvairiose prekės ženklo veiklose, jie buvo visiškai eksponuojami ir rodomi talentų stadijoje.
„Carnival“ renginyje prekės ženklas specialiai pakvietė „Svetimą merginą“ -„Jaunimo cukrus“ scenoje mokyti.Šį kartą „ateivių merginų“ atsiradimas išreiškia teigiamą požiūrį ir gyvenimo vertybes, skatindama moteris sportininkams praktikuoti stiprią vidinę širdį ir stipresnius mankštos rezultatus iš vidaus.
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author