14,14 %!Naujas Kinijos piliečių mokslinės kokybės augimas

2023 m. Kinijos piliečių, turinčių mokslinę kokybę, dalis siekė 14,14%, ty 2022 m. Daugiau nei 12,93%padidėjo 1,21%.
Tryliktos Kinijos piliečių mokslinės kokybės atrankos tyrimo rezultatai, kuriuos neseniai paskelbė Kinijos mokslo ir technologijos asociacija, parodė, kad mano šalies piliečių mokslinė kokybė parodė sparčią augimo tendenciją.
Šiais laikais „Netizens“ karštai aptarė naują didžiųjų šalių, tokių kaip „China Eye“ ir „Eda Magic“, pažangą;
Mokslinė kokybė yra svarbi nacionalinės kokybės dalis ir socialinės civilizacijos progreso pagrindas.Piliečiai turi mokslinę kokybę, reiškia mokslo dvasios pasisakymą, mokslinių idėjų kūrimą, pagrindinių mokslinių metodų įsisavinimą, būtinų mokslinių ir technologinių žinių supratimą, jų sugebėjimą analizuoti ir vertinti dalykus bei spręsti praktines problemas.
Žinote, mano šalies gyventojai yra dideli, piliečių mokslo kokybė yra silpna, o fondas – 2010 m., Šis skaičius buvo tik 3,27%.Po dešimties metų sunkaus darbo 2020 m. 10,56%, o daugiau nei 10%yra svarbi novatoriškų šalių žmogiškųjų išteklių savybė.
Kiekvieno procentinio punkto patobulinimas nėra lengvas.”Remiantis Tarptautiniais bendrojo vertinimo standartais, tik keli išsivysčiusių šalių piliečių piliečių lygis viršijo 20%. 2023 m. Mano šalis siekė 14,14%, pasiekusi didžiulį šuolį nuo žemo iki vidutinio lygio ir konsoliduodama novatorišką priešakį novatorišką priešakį Šalys.
Kiek pagerėja ir tobulina netolygų pilietinės mokslinės kokybės vystymąsi?
Pirma, pagerėjo regiono disbalansas.Atotrūkis tarp mokslinės kokybės piliečių lygio rytuose, centriniuose ir vakariniuose regionuose pirmą kartą sumažėjo, atitinkamai siekiant atitinkamai 16,39%, 13,12%ir 11,51%.
Antrasis yra nuolatinis ir greitas moterų mokslinės kokybės tobulinimas.Vyrų piliečių ir piliečių dalis yra atitinkamai 15,66%ir 12,53%, o lyčių atotrūkis yra 0,66 procentinio punkto nuo praėjusių metų.
Trečia, miesto ir kaimo vietovių disbalansas dar labiau palengvina.Miesto gyventojų ir kaimo gyventojų dalis yra atitinkamai 17,25%ir 9,16%.
Šie pokyčiai rodo, kad nors bendras mano šalies piliečių mokslinės kokybės lygis ir toliau tobulėja ir tobulėja, struktūra pamažu optimizuoja.Žvelgiant iš kiekybės, vis daugiau piliečių atkreipia dėmesį į mokslą, mokosi mokslo ir dalyvauja mokslinėje ir technologinėje inovacijų veikloje. , moksliniai metodai ir mokslinių metodų mokslinė dvasia skatina pokyčius.
Pastaraisiais metais, vadovaujant programavimo dokumentams, tokiems kaip „Mokslinio kokybės veiksmų planavimo (2021–2035), 31 provincijos paskelbė mokslinės kokybės apibrėžimo„ 14 -ojo penkių metų plano “įgyvendinimo planą iki Skatinti mokslinio kokybės veiksmo įgyvendinimą iš naujo.
Pagreitinkite aukštos kokybės švietimo sistemos statybą ir pasiekite istorinius šuolius į švietimo lygį mano šalyje; teritorijos;
Nuo kosmoso karininko estafetės atidarymo, atvirų apsilankymų su daugybe didelių mokslinių instaliacijų ir inovacijų bazių iki didėjančio „tyrimų kelionių“, žinių vaizdo įrašų ir populiarių mokslo „interneto įžymybių“ populiarumo, o vėliau enciklopedija pasveikina, o vėliau – enciklopedija mokslo ir mokslo ir mokslo populiarumo visuomenės bendruomenėje, enciklopedijos, mokslo ir technologijų darbuotojų populiarumas, moko žemės ūkio technologijų žinių šioje srityje …
Mokslas yra plačiai integruotas į mūsų gamybą ir gyvenimą įvairesne forma, o socialinė mokslo ir pagarbos naujovių atmosfera tampa stipresnė.
Tuo pačiu metu taip pat turėtume pastebėti, kad bendras mano šalies piliečių mokslinės kokybės lygis vis dar nėra aukštas, o tam tikras atotrūkis, kurio mokslinės kokybės lygis yra nuo 20%iki 30%didžiausių pasaulio išsivysčiusių šalių.
Mokslinės ir technologinės inovacijos ir mokslo populiarumas yra inovacijų ir plėtros sparnai.Tokios pajėgos kaip universitetai ir institucijos bei įmonės yra plačiai sutelktos, kad galėtų aktyviai dalyvauti pajėgose, ir sukurti platformą moksliniams ir technologiniams darbuotojams, norinčioms būti populiarūs, kad būtų gera atmosfera, kad visa visuomenė galėtų palaikyti ir dalyvauti. Mokslinės kokybės statyba.
2025 m. Mano šalis nori pasiekti „daugiau nei 15%piliečių, turinčių mokslinę kokybę“.Tegul piliečių mokslinė kokybė pagerina ir skatina išminties ir inovacijų entuziazmo kūrimą, Kinija spartėja.
(„Xinhua“ naujienų agentūros reporteris Wenas Jinghua)
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author