@: 100 juanių žaisti sporto festivalį?Tai taip paprasta!

03:31
Atsiskaitymas yra 8 dienos!Sportas ir madingas miesto karnavalas ruošiasi atidaryti.Olimpinė „Thunderbolt“ šokių, riedlenčių, laipiojimo ir „Liberty“ keblumo ratukai nuo gegužės 16 iki 19 dienos prasidės Huangpu Binjiango miesto parke. Sportas ir kultūra, integruojanti šventinę atmosferą.
Miesto sporto festivalis ruošiasi atidaryti, reporteris Li Mingzhengas, tas pats
Be paties renginio, tuo pačiu metu pasirodys ir „Keturios puikios parodos„ Play “ratas“.Kol tai kainuoja 100 juanių, Šanchajaus piliečiai gali nusipirkti individualiai bilietus į miesto sporto festivalį. Olimpinis.
Kai „Da Show“ susitiks su penkių žiedų keliu
Tai yra tarsi penktasis žiedinis kelias.Derinant spektaklį su varžybomis, kad sukurtumėte svaiginančią atmosferą.
Įkvėpimas paversti miestą sporto šou kilo iš ekstremalios pasaulio „Sports Capital France“ Monpeljė.Praėjusiais metais „Hou Jie“ atvyko į Montpellierą apžiūrėti. Ekstremalios sporto šakos tapo visų gyvenimo, jaunesnių ir svaiginančių ir svaiginančių savybių dalimi, Hou Jie „perkėlė“ į miesto sporto festivalį.
Miesto sporto festivalis, laikantis „jaunesnių, daugiau miestų ir atviresnių“ stiliaus, taip pat bus kulminacija Olimpinės kvalifikacijos serijos · Šanchajuje gegužės 16–19 dienomis.„Street Dance Show Field“, „Neribotos širdies · Mados kelionė“, „Įdomus ir neaurąsčio rinkas“, „Chaoyin Carnival“ keturios skirtingos temos su skirtingomis temomis. Scenoje geriausi „Global Masters“, „Urban Street“ sporto entuziastai ir auditorija, apakindami Naujųjų metų jaunimą.
Kai be jokios teisės susitinka su olimpinėmis žaidynėmis
Riedlentininkai paaugliai aplink „Dragon Light“, „Hip -hop“ graffiti ūkininkų paveikslai, Guofeng Suona Originalo AI aiškinimas … Guo chao kultūra ir gatvės judėjimo kryžminio vokos „tas pats rėmas“, kupinas įdomios miesto kultūrinės patirties, bus pastatytas Šanchajuje. Miesto sporto festivalis.
Siekdama pabrėžti Kinijos olimpinės kvalifikacijos serijos savybes · Šanchajuje, gegužės 18 d., Pagrindinėje scenos srityje bus „įdomus ir nejudantis rinkos rinkinys“.
Kokia mišri ir rungtynių patirtis, kai riedlenčių sportas susiduria su Jinshano ūkininkais?Li Yuanas, kuris yra ir riedlenčių entuziastas, ir jaunas Jinshano ūkininkų tapytojas, pasakoja jums teptuku.Savo rašiklyje riedlenčių gabalas į drobę, kurią nutapė Jinshano ūkininkai, buvo nudažytas kinų savybėmis, tokiomis kaip spalvingi drakonai ir feniksai.Jo nuomone, tauta yra pasaulis.
„Guo Tide“ vėjo ar gatvės stilius?Miesto sporto festivalis turi būti viskas.Vykdydamas prieglobos etapą, „Sanlin Dragon“ sujungs jėgas su paaugliais, kuriuose vaizduojami paaugliai, atstovaujantys „Tendence“. Šanchajaus, vaistų, išleistų, jūros mokyklinio popieriaus gniaužimo, „Sanlin Dance Dragon“ ir kitų „Sea -School“ ne greilių projektų ypatybės, visos integruotos į keturių pagrindinių olimpinių projektų turinį.
Norėdami interpretuoti miesto gatvės judėjimo gyvybingumą su nežengimo kultūros žavesiu, mes integruosime tradicijas su modernumu, leisime sportui ir kultūrai maitintis tarpusavyje ir pastatyti tiltą jaunoms ir senoms kartoms.Turėdamas galimybę surengti miesto sporto festivalį, sušvirkšti naują gyvybingumą į senovės liaudies kultūrą, nuolat ištempti tradicinę kultūrą ir platinti kinų tradicinę kultūrą platesnėje pasaulio scenoje.
Kai sportas tampa festivaliais
Skirtingai nuo koncentruoto spektaklių demonstravimo pagrindinėje scenoje, keturių pagrindinių projektų parodų rate, nuostabi veikla buvo tęsiama visą dieną ir per keturias renginio dienas „Brave Heart“, „Love Road“, „Vaizduotė“ Keturios sparnų sparnų temos ir „Integracijos muzika“ yra pagrindinės, o įprastos patirties veikla ir ribotos laiko estafetės patirties teminė veikla vykdoma visą dieną.
Palyginti su profesionaliomis varžybų vietomis, parodų ratas išryškins šių keturių miesto judėjimų mados tendencijų atributus su skirtingais dizaino stiliais.Pavyzdžiui, riedlenčių parodos dizainas, sukurtas kartu su trijų dimensijų origami vėjeliu į riedlenčių elementą, žaiskite ratą su gatvės klubo grafi Apskritimas naudojamas apskritimo pramoninio rąsto vėjo konstrukcijoje ir juose yra tokie elementai kaip ratai ir velenai.Šis kruopštus dizainas ne tik privers žmones pajusti begalinį sporto kilmės žavesį, bet ir taps karštu auditorijos ir socialinės žiniasklaidos tašku.
Įprasta apyvartos patirties veikla visą dieną taip pat suteiks auditorijai šių keturių miesto judėjimų įvažiavimo lygio supratimo ir patirties poreikius, įskaitant kvietimą profesionaliems treneriams vadovautis „Site“ orientavimu, „Urban Sports“ įdomių klausimų ir atsakymų klausimais, „Sports Cool“, „Sports Cool“. Įgūdžių paaiškinimas ir rodymas, auditorijos fotografavimas ir perforatorių kortelių ceremonija bei kitos nuorodos.Be to, konkurso dalyviai taip pat pasirodys atsitiktine tvarka ir ateis į parodos ratą bendrauti su auditorija.Spalvinga veiklos veikla žymiai pagerins auditorijos dalyvavimą renginio scenoje.
Olimpinės kvalifikacijos serija · Šanchajus buvo visiškai išrašyta sąskaitoje faktūroje.Žr. Oficialią Tarptautinio olimpinio komiteto ir Damai.com svetainę.Norėdami lengvai nusipirkti bilietus, spustelėkite nuorodą (#小 点: // tgvy8pyzavmzqx)!Sankryža(„Xinmin“ vakaro naujienų žurnalistas Li Yan)
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author